ביקורת קפה נואר.

BBE87

New member
ביקורת קפה נואר.

ארוחה ספונטנית ביום חמישי בערב הובילה אותנו אל קפה נואר. שאני מגיע לשם אני יודע בדיוק למה לצפות, אין איזה חידוש או משהו מלהיב... אבל האוכל כמעט תמיד טרי ומדויק.
מראש החלטנו לדלג על השניצלים המפורסמים שלהם, הם תמיד מזכירים לי קרטון מטוגן ואין בהם שום דבר מעניין חוץ מהגודל.

החלטנו לחלוק 2 ראשונות, עיקרית אחת וקינוח.

קרפצ'יו סינטה - הבשר היה רך מאד וטעים, הפרמז'ן היה איכותי, טעים ומעל הממוצע. אבל שוב כמו במסעדות אחרות הם נפלו במלכודת שמן הזית. כמות גדולה מדי שאיימה להשתלט על טעמי הבשר. טיפה פחות והמנה הייתה מצויינת.

סביצ'ה ים תיכוני - תנו לי דג חי ואני אהיה מרוצה. המנה הזאת היא ללא ספק היא המנה האהובה עלי במסעדה. קלילה, מעט חריפה, תמיד היא מזכירה לי סוג של סלט ערבי משודרג.
לפני כמה זמן ביקשו ממני להכין "מנה ישראלית" - זה בדיוק מה שהכנתי ויצא מוצלח מאד.

ניוקי פטריות ואפונת גינה - מנה שיכלה להיות נהדרת אם לא היו חולמים במטבח. הניוקי רך ונימוח, הפטריות טעימות ובשרניות והאפונה הוסיפה טעם וצבע. מה הבעייה אתם שואלים? הפלפל השחור... הכמות הייתה מוגזמת ופשוט השתלטה על המנה. לא בכמות שאחזיר למטבח... אבל בכמות שתמנע ממני להנות מהמנה כפי שנהנתי ממנה בעבר.

טארט בננה - תמיד אני מבטיח לעצמי לנסות את המנה הזאת... חבל שלא השארתי את זה בגדר הבטחה. פצצת סוכר, מתוק מדי, טעם הבננות לא הורגש... פשוט לא מנה שאני יכול להנות ממנה.

חוץ מהקינוח כל המנות היו באמת באיכות סבירה ומעלה, אך טיפה יותר תשומת לב (שמן זין בקרפצ'יו ופלפל בניוקי) הייתה משדרגת את הארוחה ומזכה את המקום בעוד כמות נקודות חיוביות.

החתולית

New member
על הדיווח

הסביצ'ה הים תיכונית באמת טובה, למרות שלחיך שלי מעט חריפה מדי.

oreldi

New member
תודה על הדיווח

נראה מקום טוב ומוצלח.
לגבי הניוקי- המנה הכילה רוטב?

viczi

New member
תודה על הדיווח

ניוקי נשמע טוב, פרט לפלפל אבל נקווה שזה היה חד פעמי.
עיינתי בתפריט בהשראת הביקורת שלך.
איך פפרדלה כבדי עוף? ופיתה דרוזית?
יש לך מושג כמה רחוקה המסעדה מנחלת בנימין?

תודה.

BBE87

New member
תשובות

בעניין הניוקי, ללא ספק מדובר בפאשלה חד פעמית. אכלתי את המנה בעבר והיא הייתה הרבה יותר טובה ומאוזנת.
את הפפרדלה לא יצא לי לנסות עד היום, התיאור שלה לא משך אותי במיוחד. הפיתה הדרוזית היא מנה נחמדה שגם מתאימה לחלוקה, לא יודע אם הייתי מגיע במיוחד בשבילה למסעדה... אבל אם הגעת לשם, אולי באמת כדאי לבדוק אותה. מה שכן, אפשר להימנע מהשניצלים המפורסמים שלהם... כמו שאמרתי בביקורת עצמה, חוץ מגודל אין בהם כלום.

המרחק מנחלת בנימין לדעתי הוא בסביבות 15 דקות הליכה.

viczi

New member
תודה על התשובות

מעולם לא חשבתי להזמין שניצל במסעדה.
בכלל אני לא מעריצה של שניצלים...
אבל תודה על האזהרה.

נראה אם בביקור הבא שלי בנחלה יהיה לי כוח להרחיק עד לשם.

אפרופו שניצל וינאי

חזרנו מסיבוב בסלובניה ווינה
וכשאנחנו בוינה שניצל הוא הכרחי
ויש לנו את המקום הקבוע שלנו GRIECHENBEISL
מוסד קולינארי ותיק שגם הפעם לא איכזב
וכך נראה השניצל שלהם והוא טעים עד אין קץ

bruno01

New member
תודה על הדיווח.

בהחלט טעים ונעים בקפה נואר, אבל הבעיה שלי עם מקומות כדוגמתו היא שבכל פעם שחושבים על מקום לצאת אליו, עולות כמה וכמה אופציות יותר מעניינות.

אבל אני בהחלט מכיר ומעריך את מקומם של "מוסדות" יציבים שכאלה, ומדי פעם אפילו מבקר באחד מהם, רק לא מספיק

ומה לגבי מחירים?

המפות הלבנות ומדי המלצרים המגוהצים תמיד מנעו ממני מלהיכנס לשם, אבל עכשיו אני דווקא סקרנית.

BBE87

New member
מחירים ת"א ממוצעים

כל אחת מהראשונות 49 (הקרפצ'יו פחות שווה את זה אבל הסבי'צה לדעתי כן), הניוקי סביב ה - 60, הקינוח והבירות אני לא זוכר.

למעלה