יפו -תל אביב בתל אביב- עיסקית שבת

גסטרו

New member
יפו -תל אביב בתל אביב- עיסקית שבת

המסעדה של חיים כהן שוכנת ברח יגאל אלון- אזור עתיר חניה בשבת. מהמסעדות הבודדות להן יש עיסקית בשבת במחיר של אמצע שבוע. היינו שתי חברות שמשפחתן "נטשה" אותן בחג

העיסקית כולל בחירה של מנה ראשונה במחיר העיקרית . היות וחברתי אינה אוכלת דגים - חצי מהתפריט נפל ובכל זאת מצאנו מהנ לאכול ואף להנות מאד

ראשונות חלקנו- כבדי עוף עם תפוחי אדמה סופריטו - תפוחי אדמה בטעם עמוק של צלי עם כבדי עוף עשויים במדויק וגירוס טלה- קבלנו סלט של נתחי טלה צלווים עם פרוסות צנונית דקיקות , פרוסות בצל סגול, שפע עלים ירוקים על מצע צזיקי מתובל . מנה רעננה מיוחדת שנהננו מכל ביס . הזמננו גם פוקא'צה - שהגיעה לוהטת וליוותה היטב את המנות, למרות שבתפריט כתוב שמחירה 10 שח לא חויבנו בחשבון

השרות היה מופתי עם החלפת סכום ומפיות וכפות הגשה כי הצהרנו שנחלוק את המנות . מים קבלנו בקנקן עם קוביות קרח וקנקן חדש הוגש ללא שבקשנו כשהראשון התרוקן

עיקריות- פפרדלה עם ראגו עגל חלב- הראגו היה מעולה עם טעם עמוק של בשול ארוך הלוקשן עשויות כמו שצריך- טוב שחלקנו כי זו מנה גדולה ולבד קשה לאכול את כולה וקבב טלה על מצע ירקות קלויים- חציל, פלפל (ללא קליפתו!) ועגבניות עם שש קציצות עסיסיות ועל הכל טחינה מעולה

חלקנו קינוח - טירמיסו שהיה נפלא נפלא- בין שכבות המסקרפונה פרוסות עוגה עסיסיות - מנה נדבסיה למרות מחירה 25 שי בצהרים

מסעדה שקטה, מוסיקת רקע נעימה, לא היה מלא וכשבקשנו חשבון אחרי כשעתים של ישיב הנינוה אמר לנו מנהל המשמרת- למה אתן ממהרות, הרי שבת היום.

החשבון- חברתי לא האמינה- 250 שח בלבד . בודאי שנחזור. ארוחת שבת נהדרת . תודה חיים .

viczi

New member
אז אני לא היחידה שנהנית מנטישה בחג

אם כי נשמע שנהניתן יותר ממני.

המנוצ נשמעות מוצלחות, 250 ש"ח לשתי עסקיות + קינוח נשמע סביר, מסעדה שבה לא עומדים עם סטופר ליד השולחן נשמע מרענן.

אחרי דיווחים רבים על מחירים גבוהים מדי - חשבתי שלא אתקרב לשם, אבל הדיווח שלך עשה לי חשק...
אולי רק לעסקית....

bruno01

New member
נשמע ממש נהדר וטעים

ובהחלט עושה לי חשק לבדוק את המסעדה באיזו שבת.
באמצע השבוע או בערב אני בהחלט יכול לחשוב על לא מעט אופציות אחרות שמעניינות אותי במחירים האלה, אבל נשמע שבשבת דווקא יהיה שווה ללכת.

תודה!

גסטרו

New member
באמצע השבוע טרוף למצוא שם חניה

בין הבודדות שיש עיסקית בששי שבת והאוכל טעים מאד ומוגש בנדיבות ונחמדות. מחיר המנות העיקריות נא בין 95 שח לחזה עוף , 115-125 למרבית המנות ויש סטייקים לפי משקל ..

אגב יש אפשרות לשתי מנות ראשונות ב 95 שח ואז אפשר לחגוג עם קינוח שלם- רשימת הקינוחים מפתה ...

bruno01

New member
נראה לי שאמא שלי תשמח לחגוג שם יומולדת בחודש הבא

אגב, היית בסדנא אצל מאיר השמן ביום שישי?
מאוד רציתי לבוא אבל לא יכולתי בגלל סופ"ש בצפון.

החתולית

New member
נשמע מצויין

אני לא יכולה להרשות לעצמי ארוחת ערב, עם המחירים שלהם, אבל עסקית צהריים בהחלט כן.

dts

New member
מצטרף להמלצה ולהפתעה

אמנם צהריים בחג אבל המחיר ממש לא תאם את המסעדה הטובה והשירות הנעים והמקצועי:
11 מבוגרים ושני ילדים קטנים שאכלו פסטה - 2000 ש"ח להכל ולקחנו בקבוק יין.
חנייה חינם ובשפע
גם בחג המסעדה לא היתה מלאה- כנראה שהמחיר המשתלם הוא הפתעה/סוד לעוד הרבה סועדים פוטנציאליים.
מנות דגים:
אוכל הדגים ליקקו את השפתיים
מנת לוקום או קבבוני דגים - מושלם לטענתם
מוסיף המלצה לטורטליני זנב שור
&nbsp

bob68

New member
על הדיווח

השף צביקה אבישר (לשעבר "מלון רוטשילד") נמצא היום במטבח של "יפו-תל אביב".
אני לא יודע בדיוק מה תפקידו שם ועד כמה הוא משפיע אבל לדעתי מדובר בבחור מוכשר .
שילוב כוחות עם השף חיים כהן נשמע פוטנציאל לתוצאות מוצלחות.

הדיווח שלך עושה חשק לבקר שם.

למעלה