רפאלו קסטרא חיפה -
הקפה
הפיצה

pix37

New member
רפאלו קסטרא חיפה -
הקפה
הפיצה

התפנו לנו כמה דקות באמצע היום בקסטרא בלי הילדים
אישתתי רצתה משהו קטן - גרג כבר היה סגור, וזכרתי את ההמלצות כאן אז החלטנו לקפוץ לקטנה.

המארחת היתה אדיבה מאוד - הבינה את מצוקת הזמן והושיבה אותנו במהירות.
סידור המסעדה צפוף מידי לטעמי - ולא נותן אפילו מעט פרטיות ובפועל אתה מרגיש שאתה חלק מהשיחות של כלל הסועדים שמסביבך - זה יכול להיות מעניין אבל לפעמים יוצאים כדי להיות ביחד ולא כחלק מקבוצה שאת רובה אתה לא מכיר.

הזמנו אחד הפוך ואחד אספרסו - שניהם מצויינים (באמת) נראה שהקפה עצמו היה באיכות מעולה והבריסטה בהחלט ידע מה הוא עושה.

לידם הזמנו פיצה קפריציוזה - רוטב עגבניות, מוצרלה, ארטישוק, זיתי קלמטה, פטריות שמפיון ורוקט - וכאן היתה הנפילה. הפיצה היתה יפה מאוד אבל כשלה בשלושת היסודות שלה.

הבצק - הבצק היה במרקם נכון ואפוי לצבע הנכון - אבל הוא פשוט לא היה טעים - בנוסף הרידוד שלו לא היה אחיד כך שהיו חלקים עבים יותר ודקים יותר אשר לא הצליחו להחזיק את מבנה הפיצה.

רוטב העגבניות - כאן היתה הנפילה הגדולה - הרוטב פשוט לא היה טעים והיה לו טעם לוואי לא מוצלח (סוג של אוממי שנשאר בפה שעות אח"כ והותיר הרגשה לא נעימה)

התוספות - התוספות הוספו בקמצנות ולא ממש התחברו לפיצה בשום צורה - אם לעניין הרוקט זה נכון צפוי ולגיטימי כאשר מדובר בפטריות או בארטישוק זה כבר כשלון אם הם פשוט מרחפים מעל לפיצה ולא מתחברים אליה בשום צורה. מה גם שבערך 1/4 ארטישוק משומר לפיצה משפחתית שזה אחד הרכיבים המהותיים שלה - לטעמי זה מעט מידי.

הפיצה תומחרה בהגינות - 49 ש"ח מהם הופחתו 15% הנחה בגין עסקית צהריים - אבל גם המחיר השפוי מאוד לא היה שווה את הטעם הלא מוצלח.

שורה תחתונה - ניתן להם הזדמנות נוספת כי לא שופטים מסעדה על בסיס מנה אחת לא מוצלחת - אבל מישהו חייב לעשות שם שיעורי בית.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני תמיד מזמינה שם את הפיצה "אגסים, כמהין וגבינה כחולה"

שלא מכילה עגבניות, אז אין לי מושג איך הרוטב שלהם, אבל אחרים אכלו שם פיצות והיו מרוצים; אולי נפילה חד פעמית או פשוט אי התאמה...

הצפיפות שם אכן מצערת, והבעיה הקשה יותר היא האקוסטיקה כשהמקום מלא. אבל עד כה כל מה שאכלתי שם היה מוצלח, אז אני מתפשרת.

ta37

New member
תודה על הדיווח.

גם אני בעד לתת צ'אנס לא לשפוט על פי מנה אחת.

למעלה