2 ביקורות שונות בתכלית

פעמונט

New member
פופינה - נפלא!

לאירוע מיוחד שלא חוגגים כל יום התכנסנו בפופינה כדי לחגוג.
&nbsp
אקדים ואומר שבדרך כלל אני נמנעת מאוד מלשבת על הבר. משהו בצפיפות ובחוסר האינטימיות שיש בבר לא מסתדר לי, אבל הפעם זה היה מוצלח מאוד.
קודם כל הבר צופה אל תוך המטבח ומספק תמונה מעניינת מאוד על התנהלות המטבח ובנוסף היה רק זוג אחד מצידנו כך שלא הרגשנו צפיפות או מחנק.
&nbsp
אוכל, קדימה אוכל!
&nbsp
בעזרת המלצר/ ברמן המעולה(!) בחרנו במנות הבאות:
לחמניות מאודות ותבשיל שפונדרה - טעים טעים טעים. הלחמניות מצוינות וכל ביס היה מלא טעם. ההערה היחידה שיש לי היא שהלחמניות מאוד קטנות ולדעתי במחיר הזה ראוי להוסיף עוד לחמניה. במבט על המטבח ראינו שזו מנה מאוד פופולרית שלא הפסיקה לצאת כל הערב. (64₪)
&nbsp
לחי עגל ופלנטה קריספית - מנה ממש טובה. הפולנטה הייתה נהדרת והלחי היה מלא טעם. קצת הצטערתי שלא הזמנתי את המנה בעצמי... (108₪)
&nbsp
לברק שלם על ירקות שורש - הדג היה עשוי היטב ובתוכו ענף טימין מכובד וחתיכות לימון. הרוטב של המנה גם הוא היה מצוין אבל הוא פחות הורגש כיוון שהדג הוגש עם ירקות שורש. את הירקות פחות אהבתי... היה חסר פה משהו שיספוג את טעמי הדג והרוטב. עשיתי טעות שהזמנתי דג שלם והייתי צריכה להתעסק עם העצמות. בפעמים הבאות אקח רק פילה (128₪)
&nbsp
רביולי ריבת דלעת וכבד אווז - אוי איזו מנה... עם קצת יותר חוצפה וקצת פחות כבוד עצמי הייתי מלקקת את הצלחת. בהמלצת המלצר לקחנו אותה כמנה אחרונה בסדר והיא אכן היוותה גרנד פינאלה. שוב כמו במנת השפונדרה, לדעתי המחיר מעט גבוה יחסית לתמורה. (86₪)
&nbsp
בסך הכל היה לנו ערב נהדר. השירות היה לעילא ועילא, המנות יצאו בתזמון מושלם (היינו כמעט שעתיים שם ולא הרגשנו). למרות כל הביקורת, הצליחו להוציא אותנו בתחושה שהיה נפלא.
נחזור שוב מתישהו כשיהיה תירוץ

&nbsp

פעמונט

New member
אדלה רמת ישי - סתמי ובינוני

בדרך לצפון עוצרים ב... רמת ישי?
&nbsp
משיטוט זריז ברשת ראיתי שיש קופונים לאדלה ברמת ישי והתלבטתי אם לקנות אותם או לא.. בסוף לא קנינו קופונים אלא אכלנו במסגרת העסקית.
&nbsp
לעיקריות ביקשנו המבורגר עם צ׳יפס ושניצל עם פירה בטטה. אה... אין לנו פירה בטטה.
טוב אז ניקח עם תפו״א אפויים במקום.
מה עם מנת הכבדים, איך אתם מגישים אותה אם אין פירה בטטה?
אה... גם אין לנו כבד.
אז גם אין פטה כבד?
לא, אין.
&nbsp
לראשונות לקחנו ממה שנותר לנו לבחירה חציל בטחינה ומנת עגבניות עם פטה שמוגדרת בתפריט ככזו שלא נכללת בעסקית הזולה שזו בעיני שערוריה. המנה היא מנה של עגבניות חתוכות, קצת עגבניות שרי קוביות פטה וקצת בלסמי. אני יכולה להכין כזו ב-10 דקות בבית.
&nbsp
החציל היה בסדר, ההמבורגר היה דחוס וכבד ולא הצלחתי לסיים אותו. הצ׳יפס היה מלוח להחריד והשניצל קשה מידי.
&nbsp
שילמנו כ-150₪ כולל טיפ וזה היה ממש סתמי ומאכזב.

פעמונט

New member
דבר נוסף שלא הזכרתי הוא שקיבלנו את הראשונות

ולאחר דקה קיבלנו את העיקריות.
כשהסתכלנו מבולבלים על המלצר, הוא מלמל שאצלם מה שמוכן יוצא שבעיני זו בדיחה.
כמה קשה זה לתזמן המבורגר?
&nbsp
בכל אופן זה עניין שממש היה שמיים וארץ בין שתי המסעדות.

החתולית

New member
על הדיווחים

פופינה היא בפירוש המסעדה הבאה בה אוכל (ברונו, תזכיר לי אם אשכח).
&nbsp
חבל על החוויה באדלה. פעם דברים התנהלו בה אחרת...

קליספרה

New member
תשמעי זה ממש לא בסדר

שלא נותרו ארועים המצדיקים ביקור בפופינה - עד מאי 2015.
יורש הקצר (שיכול היה להקדים את העניין לדצמבר) כבר סגור ומרייר על אלבמה

&nbsp
תודה על הביקורת

salo22

New member
תודה, יופי של ביקורות

פופינה משתדלת ועושה עבודה טובה מאוד ללא ספק.. בהחלט גם יקרה ברוח התקופה, אבל לפחות הרגשנו שם את ההשקעה, גם אווירה, גם סוג של חווייה, ויש מסעדות רבות מידי שגובות מחירים דומים עד מאוד ולא מתקרבים לנאמר באף קטגוריה.

תודה על הביקורות

מאוד מאוד אוהבת את פופינה ושמחה לשמוע שהם ממשיכים לעשות עבודה טובה

למעלה