יהלומה ביסטרו והכי חשוב שוקולד לינדט !!!

גסטרו

New member
יהלומה ביסטרו והכי חשוב שוקולד לינדט !!!

קניתי שני קופונים זוגיים בבליגם לארוחה זוגית ביהלומה ביסטרו רח זבולון תל אביב . הרחוב חסום לכניסת כלי רכב עקב חפירות וכך זכינו בסיור בלוינסקי !
לחמישי בערב אי אפשר להזמין מקום ,אמרה לי יהלומה. תגיעו לפני שמונה . בשבוע שעבר הגענו בחמישה לשמונה - השולחן הפנוי היחיד ,היה מוזמן...מתברר שרביעיה יכולה להזמין מקום, הבטחנו לאכול מהר ועמדנו במשימה
קבלנו צלחת עם פרוסות לחם דגנים קלויות צלוחית טחינה , חלקנו ראשונה של ממרח פאבה- מחית שעועית לבנה גם עם טוסטונים- אהבתי מאד , לעיקריות - לו קציצות זוקיני עם תבשיל פריקה וירקות אהב מאד ולי ניוקי חציל וטחינה- מיוחד. הקופון כלל גם שתיה קלה או קווה . לא זוכרת כמה עלה הקופון - סביב 100 שח במחיר הזה שווה

היום, הגענו בשבע וארבעים (אחרי קניות אצל יום טוב שהיה בשלבי סגירה אבל אמר שלעולם לא יסרב ללקוח ) , יהלומה לא היתה , היה בחור שכעס למה לא הזמנו מקום ...היה שולחן פנוי - הבטחנו שעד שמונה וחצי כבר נסיים. שמונה ועשרה היינו בחוץ . לחם וטחינה לא הגישו הפעם (כלול בקופון ) אבל לראשונה קבלנו 3 קציצות פאלפאל מצרי שדרש לחם (או פיתה) והגישו 3 פרוסות לחם לבן . הוא אכל שוב את מנתו משבוע שעבר ואני לקחתי ניוקי סלק עם מנגולד וארטישוק- ניוקי עגלגלים סגלגלים מנה מיוחדת וטעימה ,לא גדולה . אפילו העזתי לבקש קרח לסודה ..
המקום קטן צפוף, מחירי המנות רובם-לפי תפריט על הקיר . מעל 50 שח בשקלול האוירה, הצפיפות , השולחנות חסרי החן - לא שווה. בפעם הבאה ננסה את דלידה השכנה

בתפריט על הלוח ביהלומה הופיעה עוגת גבינה וחשקתי במשהוא מתוק לסיום , א ב ל- העוגה ניגמרה . בצאתנו מהרחוב - ראיתי ממש ממול ,על לוינסקי חנות ממתקים עם שפע קופסאות עוגיות בחוץ (סימן היכר) , בפנים מיני עוגיות חפיסות שוקולד ושאר ממתקים . בחרתי בחפיסה של לינדט-מסדרת CREATION - שוקולד מריר במילוי מוס שוקולד מריר ומחית תפוזים. בעל החנות החביב שבח את הבחירה ואף הוסיף שזה טרי
רבותי- כנסו למכונית ואוצו לרכוש את השוקולד הזה !!! מריר אבל לא מדי, טרי טרי והמלית עם מחית תפוז במתיקות הנכונה. לא צריך להגיע לציריך- זה ממש כאן- רח לוינסקי תל אביב ותגידו שהבחורה שרצתה "משהוא מתוק" שלחה אתכם .

תודה על הדיווח....

אני גם מאוד אוהבת לינדט....
האהוב עלי הוא כדורי השוקולד הלבן שממולא בשוקולד לבן נוזלי...

פאלאפל מצרי בלי פיתה וטחינה? מה זה?

האמת, שאר המנות לא מדברות אלי אבל תודה על הדיווח.

horseradish

New member
על הדיווח

עוד שבועיים אהיה בתל אביב וזו נראית לי אחלה מסעדת שוק לאכול בה

אכן שוקולד מופלא - וניתן לרכישה גם בסופר המצ'וקמק במחוזותינו

( עד שהילדה סוף סוף נעשתה לנו דיילת, אפשר לרכוש בארץ כמעט הכל. איזה נאחס...
)

החתולית

New member
:- D נארגן מהר בצורת של הדברים הטובים

כדי שהילדה תוכל להביא לכם :)
&nbsp
בזמן האחרון אני מוצאת את השוקולד הזה של לינדט בסופרמרקטים וצרכניות, אבל נמנעת מחמת הסכנה שבו

גסטרו -הדלקת אותי על השוקולד הזה

לא איתרתי את השוקולד הזה הספציפי מסדרת הקריאיישיין, את אולי מתכוונת לזה?
יש אחד מריר עם מוס אולם ללא מחית התפוז.

גסטרו

New member
דומה אבל על העטיפה שלי יש גם תמונה של תפוז

ומתחת המלה CEATION כתוב ORANGE

פעמונט

New member
נשמע לא משהו...

גם תיאורי המנות וגם ההבטחות לאכול מהר.... אני אוהבת לקחת את הזמן ולא אוהבת להרגיש שבאתי לאכול מהר וללכת.
תודה על הדיווח!

גסטרו

New member
יהלומה נראה כמקום לכריך בצהרים , ממש לא לערב

אבל כארוחת קופון זה השתלם וגם גילה לנו את לוינסקי - אחרי השעה 19 שפע חניה וננסה מקומות אחרים בימי חמישי אחרי העבודה (רק 6 דקות ממקום העבודה של לפי וייז )

inבאלי

New member
אנחנו יצאנו מיהלומה אחרי התעלמות

נכנסנו בבוקר שישי אחד בסיום סיבוב בלוינסקי.
היו אנשים שישבו אבל היו גם מקומות פנויים ולפחות שני עובדים שראו אותנו עומדים וממתינים בסבלנות שיגשו אלינו.
עברו כמה דקות ומכיוון שהם לא טרחו לגשת אלינו, אפילו ליידע אותנו שאין מקום, יצאנו.
כשראיתי את הקופון התלבטתי אם לקנות אותו, אבל אז נזכרתי באותו הבוקר והחלטתי לוותר.

בדלידה הייתי לפני כמה ימים והיה מעניין מאד - לא כל המנות הבריקו אבל לפחות חלקן היו מעניינות ולא בשטאנץ הקבוע שיש ברוב המסעדות היום.

למעלה