חגיגות יום ההולדת החלו אמש בהדסון רמת החיל

גסטרו

New member
חגיגות יום ההולדת החלו אמש בהדסון רמת החיל

עם זוג חברים מכפר עזה שבאו להתאוורר , לה יש צליאק שחברה טובה
אבחנה לה בזמנו בשיחה טלפונית ולכן נפל הפור על הדסון שיש להם תפריט נטול גלוטן נפרד

להפתעתי המסעדה היתה מלאה ! קבלנו שולחן במרכז המסעדה ומה אכלנו ?
לחם הבית 18 שח- 2 בגטים קצרים מאד טעימים הוגשו עם חמאה רכה ולחמניה נטולת גלוטן 18 שח אף היא (!!)
הגברת לקחה מתפריט הנטול שרימפס בחמאה (49) ניגבה את הרוטב עם כל הלחמניה , בעלה פטריות במחבת (54) אמר שטעים וגם זו מנה שסחבה לחם
אנחנו חלקנו מנה מעולה-חלונות סינטה ברוטב טופי חמאה- פרוסות סינטה עשויוטת מדיום ברוטב נפלא- מנה נהדרת (52 שח )

עיקריות- לה בורגר קצבים (69) הוגדש בלחמניה נטולת - נראה די מסכן - היא אכלה ביס אמרה ששבעה מהמנה הראשונה והמנה נשארה כמעט בשלמותה
בעלה- סלופי ג'ו עם בייקון ( 60) ואני סלופי גו' אנטרקוט(59) - לחמניה רכה מאד טעימה עליה ערימת בשר טחון מתובל ועל הכל פרוסות דקיקות של אנטרקוט צרוב - טעים מיוחד ובהחלט מנה שאחזור לשם לאכול
בעלי לקח מנה יקרה של ניוקי עם נתחי פילה (116) ולא התלהב- הרוטב לא היה לטעמו והצטער על הבחירה

חילקנו קינוח קרם לימון ומרנג- בדיוק מה שרצינו- קליל חמצמץ- שכבות דקיקות של מרנג וביניהן קרם לימון -42 שח

עם בקבוק גדול של מים מוגזים 563 שח . לציין שחיכינו די הרבה זמן בין הראשונו לעיקריות- לנו זה לא כל כך שינה כי עסקנו בסוגית המנהרות אבל בשלב כלשהוא ניגשה בחורה נחמדה להתנצל על האיחור

לסכון- אופיצה טוב הלשומראי דיאטה ללא גלוטן, אני אחזור לסלופי ג'ו ולקינוח וגם למנת החלונות

תודה על הדיווח ומזל טוב! את יודעת האם המנה

הראשונה של הפטריות צמחונית?..
האם יש מנות נוספות בתפריט שהן צמחוניות?...
&nbsp
תודה ואני שמחה שנהנתם :)

החתולית

New member
שמחה שנהניתם

בפעם הבאה, נסו אחד הנתחים המצויינים והמיוחדים של הדסון. אני חושבת שהברזילאי יהנה.

גסטרו

New member
בסביבות עשר וחצי עברה לידנו מלצרית עם נתח בשר אימתני

תהיתי מי מסוגל לאכול זאת בשעה כזאת
נחזור לארוחת צהרים..

bob68

New member
מזל טוב

אני מקווה שהמשך חגיגות יום ההולדת היה אף הוא מוצלח.

לא ביקרתי ב-"הדסון" תקופה ארוכה מאד.
הדיווח שלך מעודד לעשות מעשה

oreldi

New member
תודה על הדיווח !

ביקרתי בהדסון לפני שנה ולקחתי גם כן פילה (בלי ניוקי, רק פילה) שהיה סטנדרטי לחלוטין. הצטערתי גם כן שלא לקחתי נתח יותר מעניין.
מנת הפטריות במחבת היתה ברוטב טריאקי? אם כן, היא זכורה לי כמנה מתוקה מדי.
לפי הדיווחים שאני קורא זה מקום שחובה לחזור אליו
ומחכה לדיווחים הנוספים שלך:)

מזל טוב גסטרו והמון בריאות,אושר ונחת-רוח מהמשפחה ש'ך

שמחתי מאוד לקרוא שלמרות מצב הביש שאנו שרויים בו את איכשהו מצליחה לשמור ולנהל אורח חיים שגרתי ונורמלי, כל הכבוד לכם, במיוחד שעשית מצווה ואירחתם משפחה מכפר עזה,
אני מצפה לקרוא על המשך הפסטיבל שלך בקלואלוליס ובמזזללה.

עם קשר או בלי קשר גם לגדעון סער מגיע הערב מזל-טוב, הערב הוא הוכתר באפן לא פורמלי לראשות הממשלה הבאה לאחר ביבי, גידי שלנו לעומתי לביבי:
ביבי יגיד לבן-גידי יגיד-שחור
ביבי יחתום על הפסקת-אש-גידי ידרוש המשך הלחימה
גידי נשוי לאושיית תקשורת ,
הוא ואשתו הם יוצאי המייפלאוואר הישראלים
עסקן פוליטי משחר נעוריו, בן לרופא ממוצא ארגנטינאי ולמרות המראה של הבוק שיש לו והתדמית המשעממת לכאורה בתוך תוכו בוערת בו תשוקה לחיים.
אז שתזכרו מי אמר לכם ראשון מי יהיה ראש הממשלה הבא של ישראל,
ליברמן ימני וגלותי מדי וגידי שלנו יהיה הטוני בלייר הישראלי, אם אם תרצו הג'ון קנדי התל אביבי.
ולך גסטרו מקדיש את השיר הבא:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=yRwG_t2FlEk[/URL]

גסטרו

New member
תודה רבה, כנראה פספסתי משהוא בחדשות על גידי -מעדיפה את גוב

horseradish

New member
מזל טוב!

גם אני תמיד הופכת ימי הולדת לשבוע של מסעדות

מי ייתן וכל הארוחות שתוכלי השבוע ובכלל יהיו מושלמות!

Gargeran

New member
הדסון אהובתי

מנת חלונות ניו יורק היא מדהימה!! אומנם אכלתי אותה בגרסא משודרגת עם סינטה מיושנת 6 שבועות, אבל הרוטב שם אלוהי. אני חושב שצריך לקרוא לזה "חלומות ניו יורק"
מעניין שלא לקחתם אפילו סטייק אחד, יש שם נתחים רגילים במחירים סטנדרטיים ונתחים מיוחדים במחירים קצת מופקעים, אבל שוב אני אציין שהבשר שם הוא הטוב ביותר שאכלתי בארץ וממליץ בפעם הבאה לקחת איזה סטייק אפילו לחלוקה בין שני אנשים, כי מדובר בחוויה מדהימה

למעלה