התגלה מקום חדש וחביב ביותר באילת!

שרוצקי

New member
התגלה מקום חדש וחביב ביותר באילת!

אז אילת...כן...כשמקבלים נופש מהעבודה לא שואלים שאלות, אבל נופש + 2 פיצקים זה המון דברים, אבל לא ממש נופש

ולעיניינינו : הגענו בעוונותנו לאייס-מול החדש. שום דבר לכתוב אליו הביתה, אבל לבחור התחשק בשרררררררר. אז התיישבנו ב"שיפודי אילת" שנמצא בקומת הקרקע בקניון. אני קצת חששתי כי היה ריק (שישי בשעה 12:30) אבל השתכנעתי בסוף ואני ממש שמחה שעשיתי את זה!
המקום חדש ומבהיק מניקיון, צוות מקסים שהזדרזו להביא לנו 2 כיסאות תינוק עוד לפני שביקשנו.
יש קוקה קולה! שזה חידוש נחמד באילת עיר הפפסי הלאומית...
הזמנו פעמיים סלטי פתיחה (20 ש"ח לאדם בהזמנת מנת בשר) והגיע מבחר יפה (בערך 12 סוגים) של סלטים טעימים וטריים, כולל סלט ירקות. חומוס שהוזמן בנפרד היה ממש מצוין. כל הסלטים עם ריפיל חופשי + פיתות טריות וחמות.
מנות עיקריות הוזמנו 2 שיפודי לבבות, שיפוד כבד אחד ושיפוד פרגית. מנות בשר נדיבות מאוד והשיפודים היו נהדרים! הכבד היה נקי לחלוטין, בלי סיבים, גידים ושאר איכסות, כנ"ל הלבבות. הכל היה עשוי בדיוק במידה וחף מכל מיני תבלינים שתפקידם בעיקר לכסות על הטעם של הבשר...
לקינוח לא היה לנו מקום כבר (וגם ככה הכל פרווה אז לא ממש עשה לי את זה)
סה"כ 183 ש"ח - לא זול במיוחד, אבל ממש טעים, טרי ונעים.

אז למי שיורד לאילת בקרוב - קבלו עוד המלצה למקום נעים, טעים וטרי - 3 דברים ממש לא מובנים מאליו באום-רשרש

pix37

New member
תודה, חייבו את הילדים עבור הסלטים?

או שספרו רק את המבוגרים ?

שרוצקי

New member
הילדים בני שנה

אז למרות ששניהם פירקו את סלט החצילים והחומוס בצורה מאוד בוגרת, רק המבוגרים חויבו

pix37

New member
אז בערך 25 ש"ח לשיפוד

בהחלט מחיר סביר והוגן עבור שיפודי עוף לסוגיו.

pix37

New member
תודה, חייבו גם את הילדים על הסלטים?

או שספרו רק את המבוגרים ?

Gרר

New member
לא בדקתי מבחינת צמחונות אבל

המקום שאני מת לחזור לאילת רק בגללו
המסגר 5
המסגר 5
המסגר 5
ועוד פעם