המלצה למסעדה ***ביום שני *** לצהרים בפריז?

Nרב

New member
המלצה למסעדה ***ביום שני *** לצהרים בפריז?

כזאת שלא מחייבת הזמנת מקום?

כמובן שאני זוכרת חסד נעורים להמלצות מצוינות שקיבלתי מהפורום -

Au Bon Accueil
La Varangue
Chez Janou
LE BAR A HUITRES

ועוד כמה - יש עוד המלצות למקום קטן וטוב, לא מסעדת שף מכוכבת?

חן חן לכולם מראש :)

מיתר44

New member
תגובתי נדבקה לשירשור התאילנדי

בכל אופן, הצעתי לך לבדוק המלצות של אריה שגיא וסבתא רותרות.
ואת, חסרה כאן.

Nרב

New member
תודה רבה

ניסיתי לבדוק קצת בקישורים ועוד לא מצאתי משהו שנראה רלוונטי

salo22

New member
בידקי אם Pirouette מתאימה

מקום ראוי, מחירים בכלל לא רעים. אמורים להיות פתוחים בשני בצהריים אבל לא בטוח לגבי הזמנות, מקום פופולארי אם כי לא מעט מקומות ישיבה, יחסית, אז אולי כן שווה לעבור ולנסות. אגב זוכר שאמורה להיות הושבה גם בחוץ על המדרחוב כשמזג האויר טוב, אז נראה לי שלא אמורה להיות בעיה.
לא רחוק משם יש מקום נוסף שקיבל ביקורות טובות ונדמה לי שגם בפורום הוזכר, הוא נקרא Le Soatico. איזור מוזיאון אורסיי, מקום שנקרא LE 122. רובע 5 מקום שנקרא Dans Des Landes, שווה לקרוא עליו גם כן. תלוי מאוד איזה איזור מחפשים ואיזה סיגנון.
טאלבוט מדווח רק על צהריים, אפשר לקרוא על המון אופציות בהתאם למיקום, לדוגמא הזכיר לפני כמה ימים עוד מקום ברשימות הלא נגמרות של רובע 11, כדאי לעבור על האתר שלו ולחפש בהתאם למקום בו את אמורה להיות.. שום דבר לא יהיה אף פעם "צ'ק ביטחון", גם אצלו (ואצל כולנו..), אבל היקף הדיווח טוב ותמיד יש תמונות.
http://johntalbottsparis.typepad.co...best-prix-qualité-ratio-of-the-year-2014.html

אריה שגיא ממליץ מאד על סברו,

מסעדת בשרים טובה ב-14. ויש לך כמובן BAR A HUITRES בפינת רספאיי מונפרנס. לגבי ימי שני - תצטרכי לבדוק לבד באתרים שלהם. אזהרה - לא להתפתות ל -ל'אנטרקוט' במונפרנס. רע מיסודו.
יש במונפרנס גם סניף טוב של לאון.

Nרב

New member
אני אבדוק לגבי סברו

הייתי גם בבר הוט וגם בלאון במונפרנס, אם נהיה קצרים בזמן לפני הטיסה נכנס לשם, תודה רבה!

גסטרו

New member
מסעדה ששבתי אליה לאחר בקור ראשון

מסעדה של דגים ופירות ים, יקרה בערב סביב 35 ארו לצהרים - ארוחה מעולה
שמה
LES FABLES DE LA FONTAINE
יש פרטים שלה באתר מטעמים
תמיד הזמנתי מקום מראש אבל אף פעם לא היתה מלאה עד הכסא האחרון . נמצאת ברחוב נעים לטיול עם שפע בולנג'ריות.

עשית לי חשק ....

קבלי כמה (רק בתדקי מה פתוח בשני)

כאמור LE SEVERO 0145404091 בשר וצ'יפס מצויין קצת יקרה
L'ASSIETTE אוכל צרפתי קלאסי 0143226486
LA CUISINE DE PHILIPPE 01 43297637 מתמכה בסופלה

למעלה