toto

toto

אז אתמול הייתי לראשונה במסעדה עליה פנטזתי מזה זמן רב.
באנו לחגוג יומולדת בהתרגשות רבה.

נראה לי שבגלל שציפיתי ובניתי הרים של חלומות קצת התאכזבתי.,
המקומות שמורים לשעתיים (19:30-21:30) והורגש לחץ ממש לא עדין לאורך כל ההגשה והשירות .
המנות הראשונות שהזמנו: פיצה ביאנקה (פטריות ובייקון) וטורטליני זנב שור היו אלוהיות. לא פחות מזה !!!
הניוקי עם הערמונים היה טעים מאד, אבל מדובר במנה סטנדרטית ושכיחה ללא כל טוויסט.
למנה עיקרית הזמנו כבד אווז- היה ממש מאכזב. 2 פרוסות קטנות של טוסטים - שרופים !! ועוד גיבוב של כמה דברים לא קשורים
ממש ביאס אותנו (מצורפת תמונה)
הקינוחים היו מצויינים
חשבון 600 ש"ח כולל 2 כוסות יין
ועוד 90 ש"ח טיפ

תודה על הדיווח...לא צירפת תמונה :)

האם התלוננת על הטוסט השרוף?.
אם כן, מה הייתה התגובה?...

אני גם לא אוהבת ארת ההגבלה של זמן אבל אם מודיעים מראש אז זה עוד מתקבל....

vicz

New member
טוטו

האם הגבלת הזמן זה משהו חדש? כשאנחנו היינו לפני כשנה - לא הייתה הגבלת זמן. אמנם הגענו ב-18:00, אולי זה משפיע....

גם אנחנו אכלנו פיצה ביאנקה, ניוקי ערמונים וטורטליני זנב.
מסכימה שפיצה ביאנקה אלוהית - עשית לי חשק להינות ממנה שוב.
אהבנו גם את ניוקי ערמונים.
לעומת זאת, פחות התלהבתי מטורטליני זנב שור. הרגשתי שטעם הבשר לא עדין ומשתלט מאוד על המנה. מעניין אם המנה היא אותה מנה ומדובר רק בטעם שונה של אנשים...

תודה על הביקורת.
אני חושבת שאתחיל לתכנן ביקור נוסף ב"טוטו".

החתולית

New member
על הדיווח

הגבלת הזמן מקובלת במסעדות רבות, ואם הודיעו מראש, זה בסדר. אבל אם הרגשתם לחץ מצד הצוות, זה ממש לא בסדר.

אמרתם משהו למי מאנשי הצוות, על הטוסטים השרופים ושאר הדברים?

כשמשלמים 690 ש"ח לארוחה, לא אמורים להתבאס.

sweetdreams

New member
לגבי הגבלת הזמן

זה אמנם מקובל בחלק מהמסעדות, אבל לדעתי תחושת הלחץ נובעת לא בהכרח בפועל מצד הצוות, אלא מכך ולאנשים מסויימים (ואני בניהם) שעתיים זה לא זמן מספיק לארוחה מלאה.
אמנם אם מהמסעדה הודיעו מראש אז הם מבחינתם בסדר. אבל מכיוון ואני כבר מכירה את זה ששעתיים לא מספיקות לי, אני תמיד מבקשת יותר זמן כבר במועד ההזמנה, ועוד לא יצא לי שלא נתנו לי אותו.
ומסעדה שתסרב לכך, אני כנראה אשקול מחדש את הביקור שלי בה, לא בקטע של בסדר או לא בסדר, אלא משיקולי חוסר התאמה.

כבד אווז

אז ככה:

החזרנו את כל המנה, כמובן שציינו את כל הליקויים מבחינתנו.
לגבי הלחץ של המלצרית+המארחת+מלצר הקינוחים-זה היה פשוט לא נעים
היא אפילו הראתה לנו מי הזוג שממתין לשולחן שלנו -מביך!

אני לא מצליחה להבין

מה בדיוק חשב לעצמו הטבח שהוציא את המנה הזאת? "הא! טוסטים שרופים! לא נורא, הם בחיים לא יבחינו ולא יהיה אכפת להם?"
צריך רמה אדירה של זלזול בסועדים כדי להגיש להם מנה כזאת. אפשר לחשוב כמה זמן לוקח לקלות מחדש לחם.

chewybar

New member
מישהו שם לב שהאתר של המסעדה "נעלם"?

בחיפוש בגוגל הוא לא עולה,
וגם הכתובת הקודמת (toto-rest.co.il) כבר לא מובילה לשום מקום..

Gרר

New member
ניוקי ערמונים

כיום זו מנה מאד פופולארית אבל נראה לי שהם היו מהראשונים בארץ שהכניסו אותה לתפריט שלהם ואחרי ההצלחה שלה הרבה מסעדות אימצו אותה לתפריט שלהם.

האמת שגם אני לא נפלתי ממנה אבל לא מהסיבה שכתבת. סתם לא הרגישה לי עד כדי כך שווה את המעמד האלוהי שייחסו לה ואולי זה העודף ציפיות... כרגיל.

goolo123

New member
הייתי שם פעמיים ובשתי הפעמים הרגשתי כמוך..

לא אחזור לשם...

למעלה