מהפייסבוק של אביגדור ליברמן -הודעה עדכנית

• פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך

ayb1

Well-known member
מהפייסבוק של אביגדור ליברמן -הודעה עדכנית

" בימים האחרונים אני שומע לפתע נימות חדשות מצד מנהיגי המפלגות החרדיות.
אין יותר כינויים כגון עמלק והיטלר וקיימת קריאה להפסיק את שיח השנאה. אני מברך על כך מכל הלב.
מבחינתנו, וכבר הבהרתי בעבר, המפלגות החרדיות הן לא אוייב, אלא יריב פוליטי. אנחנו דוגלים בגישות שונות. הם בבית שמאי ואנחנו בבית הלל.

בסוגיות דת ומדינה הגענו לפרשת דרכים המחייבת הכרעה בין שתי הגישות.
לא פשרה, אלא הכרעה
.

חשוב להבהיר פעם נוספת מהו סף המינימום מבחינתנו בנושא דת ומדינה:
- חוק הגיוס ככתבו וכלשונו,
- נישואים אזרחיים,
- גיור על ידי רבני עיר,
- אישרור מחדש של מתווה הכותל,
- לימודי ליבה במוסדות החינוך החרדיים,
- תחבורה ציבורית ופתיחת מרכולים בשבת.

שני הנושאים האחרונים יהיו בסמכות השלטון המקומי בהתאם לאופי הקהילה בכל ישוב.
לא נסכים לפחות מזה, גם במחיר של ישיבה באופוזיציה.
"

שבת שלום.

https://www.facebook.com/178433145502975/posts/2731713080174956?sfns=mo

Critical Thinking

Well-known member
ליברמן רק שכח לציין כי גודלה של הרשימה המשותפת נובע ישירות

מתקוותו כי המפלגות הערביות תיעלמנה מן המפה אם יוגדל אחוז החסימה מ- 2% ל- 3.25%.

הלחץ שלו הביא לתמיכה מצד מר Cohiba ובמרץ 2014 הועלה אחוז החסימה כהצעתו.

התוצאה - בבחירות מרץ 2015 הרשימה המשותפת היתה שלישית בגדלה בעוד ליברמן היה בסכנת מחיקה וכפשׂע מן החסימה שיזם וכמעט התקיים בו הפסוק "כורה שחת בה יפול..." (משלי כו כז).

ayb1

Well-known member
חשבונות אלו כבר מזמן אחרינו ואיש לא עוסק בהם יותר.מה

שכעת מעסיק את הרוב זה החזרת המדינה לשפיות והפסקת ההסתות המטורפות שהגיעו מהמושחת מבלפור.

כעת יש הזדמנות להעביר לדף חדש ,כאשר המושחת מבלפור יאלץ להוכיח שאינו עברין פלילי ואת יושרו האישי (המפוקפק מאוד לטעמי)במערכת המשפטית!
זאת היא המערכת בה מבררים דברים כאלו.

השימוע שלו מתחיל בסיום החודש.כנראה השימוע יסתיים די מהר אלא אם יש לפרקליטיו משהו חדש שעדיין לא אמרו.
לאחר 4 שנות חקירה אני מפקפק בכך.

להערכתי אין לו מה לחדש (טענה מצידו "העדים משקרים" מסיימת מייד את כל השימוע - את הבירור עדי המדינה משקרים או לא עורכים בבית המשפט,לא בשימוע).
אני מאחל הצלחה למדינת ישראל.

איציק3332

New member
ברכות לגנץ ליברמן והערבים,ניצחתם תקימו ממשלה

ותעופו לנו מהעיניים כי אנחנו הליכוד ימינה והחרדים הפסדנו ואנחנו הולכים לאופוזיציה

ayb1

Well-known member
תרגע,להרכבת הממשלה היא בשלבים.השלב הראשון

להראות לחברי הליכוד שהמושחת מבלפור הוא לוטזר כבר פעם שלישית.

השלב הבא בסיום החודש לשלוח את הלוזר המושחת לבית המשפט שיעמוד לדין.
אז תתפנה הדרך לממשלת אחדות בראשות גנץ בשיתוף ליברמן והליכוד בלי המושחתים.
בה יקבעו קווי היסוד על בסיס הדרישות של ליברמן שאומר החילונים הם רוב העם והם יכתיבו את קווי היסוד לממשלה איחוד החדשה בראשות גנץ.

אחר כך יוזמנו כל יתר המפלגות בכנסת להצטרף כמובן רק אם ירצו בכך,כולם זה כולל גם את החרדים והערבים.

איציק3332

New member
תשכחו מהליכוד,ימינה,שס ויהדות התורה

לא יושבים איתכם. תסתדרו לבד עם ליברמן והערבים

evglev1

Well-known member
מנהל
אלה רק החלומות שלך

המכשול היחיד הוא הדרישה "רק לא ביבי" של כחול לבן.

איציק3332

New member
אני חושב שלא,אבל זה ויכוח מיותר

עדיין הימין ניצח אבל אנחנו נתרום לכם את ליברמן,אם אתם מתעקשים אז עדיף לנו ללכת לאופוזיציה ולהשאיר אתכם עם הערבים וליברמן

איזה עם ? העם היהודי קבע נחרצות "נתניהו" , נתניהו מייצג 55

מנדטים יהודים , כמה מנדטים יהודים מייצג גנץ ?

סטילהוק

New member
נתניהו לא מייצג שום דבר, מלבד השחיתות והתומכים בשחיתות כמוך

בגלל שכנראה גם הם מושחתים ולכן תומכים במושחת ומצדיקים את שחיתותו.

ואם נבדוק ממי מורכב הגוש של נתניהו:

17 מנדטים: חרדים שטופי מוח אנטי-י-ציוניים מוצהרים שלא משרתים בצבא ולא מביאים שום תועלת למדינה וחיים על חשבוננו ורוכבים על גבינו, ומתכננים להקים מדינת הלכה חשוכה במקום מדינת ישראל הדמוקרטית.

5 מנדטים: סמוטריצ'ים משיחיים הזויים שכבר הצהירו בגלוי על רצונם להקים מדינת הלכה במקום מדינת ישראל הדמוקרטית.

2 מנדטים: איילת שקד אחת חילונית שרק אלוהים יודע מה היא מחפשת בין כל המשיחיים ההזויים האלה. ובנט אחד דתי מסורתי.

31 מנדטים: שפוטים וחותמות גומי של נתניהו ללא שום דעה ומחשבה עצמאית.
ונתניהו המושחת עצמו שעומד לעבור שימוע בקרוב ורוב הסיכויים שאחריו יעמוד למשפט וייכנס לכלא.

evglev1

Well-known member
מנהל
טעות המקום השביעי הוא של הימין החדש

רק 4 מנדטים לסמוטריצ'ים ו-3 מנדטים בנט, שקד ומתן כהנא.

תקשיב טוב "נער מתבגר" שלי...לי אין זמן

להתעסק עם ילדים שמאלנים זבי חוטם אשר מתחזים לימנים ועוד חושבים שאף אחד לא זיהה אותם...חחחח

בכדי להגדיר אדם "מושחת" צריך גושפנקא של בית משפט , האם יש לך אחת כזאת ? ברור שלא , אז מדוע אתה ממשיך לזרוק ססמאות נבובות לאוויר ? מפני שאתה שמאלן נכלולי וצבוע בדיוק כמו שתי אחיותיך השטופות בשנאת ישראל , סתוונית ופנתרית השמאלנית

בתור שמאלן "נאור ומתקדם" היית אמור להבין מהי דמוקרטיה אך בשל צביעותך אתה לוקה בשכחה זמנית כל אימת ואתה נדרש להכיר במציאות פשוטה והיא שלחרדים , מצביעי ימין וליכוד יש קול שווה לילדון קטון ואליטיסט מסוגך והאמת הקשה הזו מדירה שינה מעיניך.

החבר השמאלני שלך דיבר על "עם" ואני רק ביקשתי לחדד על איזה עם מדובר......העם היהודי או הישראלי ...חחחח

הילדון הקטון בחר לעצמו שם מזרה אימה...."סטילהוק" קאטלק

הטיעונים המצחיקים שלך כל כך אוויליים עד כי אינם ראויים לכל התייחסות , כל יבחוש בן שלולית אשר יקרא אותם יבין כי הכותב הינו שמאלן מתוסכל וגזען.

ayb1

Well-known member
אין צורך לשכוח מהליכוד,רק מהמושחת מבלפור. יש בליכוד

מספיק אנשים הגונים הראויים להשתתף בממשלת אחדות .
ולו רק כדי להציל את הליכוד מהמושחתים שהשתלטו עליו כאשר היה תחת שלטונו של המכונה "המושחת מבלפור".

דהיינו סילוק המושחתים מהליכוד היא גם מטרה של שומרי הסף אפילו של המדינה יש לאפשר לליכוד להתאושש משלטונו הארוך והמשחית של "המושחת מבלפור"

כך יחזור הליכוד לערכים הליברליים שזבוטינסקי ובגין דגלו בהם והליכוד מחזיק בהם לפחות תיאורטית.

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל עובדה שלמרות אחוז החסימה

לאחר הפיצול לשתי רשימות הם קיבלו 10 ביחד, אחת 6 ואחת 4 וגם הסקרים חזו להן לרשימה המשותפת בין 9-11. כך שכמה גורמים תרמו לכך.

למעלה