כשהבת גדלה במשפחה מפורקת, ללא נוכחות האב

• פותח הנושא ai21
  • פורסם בתאריך

ai21

New member
טעות/שקר - פוליטיקה של זהויות זו טקטיקה שמאלנית

הסתה קיצונית כנגד קבוצות הנתפסות כקורבן קל מצד אחד,
וטיפוח הלך חשיבה קורבני מהצד השני.
בישראל זה תמיד היה מגוחך להפליא.
&nbsp
הערבים מעולם לא קיבלו תקציבים משוריינים כמו היום, מעולם לא זכו לטיפול נקודתי בבעיותיהם,
ההשקעה המאסיבית בפריפריה - הביאה את האבטלה לשפל, קיצר את זמני הנסיעה באופן מדהים,
למצב שבו "השיטה" השמאלנית של מימון מקורבים באופן סדרתי כדי שישאירו מפעל פריפריאלי להראות מגוחכת להפליא.
&nbsp
אין מוחלש כמו החרדים (שהשמאל זומם לגייס בכפייה תוך איומים במעצרים המוניים, רק כדי לכפות עליהם לשמוע נשים שרות בצבא, ולשרת ביחידות מעורבות, מתכנן לחזור להדיר חרדים מהאקדמיה - לאחר שמוסדות המתאימים לצרכי החרדים - זוכים לפופולריות אדירה, וכל השנים הדיר לחלוטין את החרדים מהשירות הציבורי),
ובכל זאת - כמות ההסתה כלפיהם - אדירה.

הודעתך מלאה שק'רים מתחילתה ועד סופה .

הערבים קיבלו קצת סיוע ממשלתי בשנים האחרונות והם שונאים אותנו
כמו היהודים הערבים שקיבלו סיוע 50 שנה ושונאים את האשכנA צים .

החרדים לא מוחלשים . הם סובלים מהחלשה עצמית
כי
החרדים מקיימים "צום עבודה" ומתענים כמו כל מי שצם .

ההסתה נגד הדתיים מועטה מעבר לדרוש . יש להגבירה עד להשגת תוצאות .

רק חבל שהמציאות היא לא כמו שאתה מתאר

לא היתה השקעה 'חסרת תקדים בפריפריה' ולמרות שיש ירידה מסויימת באבטלה בפריפריה, הפער לעומת המרכז נשאר כשהיה.
&nbsp
ולגבי החרדים, למרות שהשקיעו המון בפרוייקטים לשילובם בשוק העבודה, מגמת העליה בהשתתפות בשוק העבודה במגזר החרדי, שהתחילה ב-2005, נבלמה כבר מזה מספר שנים. כעת יש להוסיך לכך מספר שיא של תלמידים שפטורים מלימודי ליבה במגזר החרדי והנה מתכון לירידה נוספת בכושר העבודה שלהם בעתיד.

אני שמח שאתה מוחק ואז "מצנזר" אותי והעירו לך מספיק פעמים
שתפסיק לשקר... ןלמה מחקת את התואר הראוי : אשפה, שהדבקתי לאשפה שפתח את השרשור שהוא כותב בלשון הגזענית והדוחה שלו, אהה? אתה יכול לענות לי יא אוקראיני?
&nbsp
או אולי שם התואר אוקראיני הוא גזעני ושוב תצנזר?

marabo

Well-known member
לא יודע איך זה אצלכן הסמאלניות

אבל במשפחה נורמלית ילד צריך גם את האמא וגם את האבא.

ai21

New member
קשור להיותה משפחה מפורקת

התבוללות לא מגיעה מהמשפחות המאושרות והמושלמות,
בהן הבת יודעת מה לחפש כדי לשחזר את ההצלחה,
אלא מילדות עם חסכים ותסכולים,
שמחפשות נקמה קיצונית באב שלא היה שם בשבילן.
&nbsp
האב שזנח את משפחתו "בשם האהבה",
מקבל עכשיו בת שזונחת את עמה "בשם האהבה".
בגידה בתגובה לבגידה.
ושימוש מכוון מצידה - באותו נראטיב.

אז הבת שנזנחה ע"י האב דווקא מזדהה עמו ועם דרכו???

הסביר הוא שהיא תדחה אותו ואת כל דרכו .... "התבוללות": בארה"ב % גבוה של יהודים מתחתן עם לא יהודים. ולהיפך. אז מה, שם כל המשפחות מפורקות? ומה אם בתו של סער פשוט לא מאמינה בדתיות הקנאית היהודית, הקובעת שליהודים אסור באיסור חמור להתחתן עם גויים. ועם ערבים - זה בכלל אסון האסונות..... אז כנראה האשה הצעירה הזו מאמינה שאדם הוא אדם, והאהבה והידידות חוצות תרבויות ועמים. אני רק מקווה שהיא לא תתבדה בקשר לאיש שבחרה לה.

איציק3332

New member
סער צודק וברור שכואב לו והמצב הזה לא נוח

אף אחד לא רוצה שהבת שלו תיצא עם ערבי אבל סער צודק אין לאף אחד זכות להתערב בחייה הפרטים של בתו . הוא צריך להתמודד עם הבעיה הזאת. ולשים אותה בכותרות זה קצת פוגע בה

למעלה