פוסט תשובה של מנכ"ל שלום עכשיו ללפיד בפרשת מורנו

tgranot

New member
פוסט תשובה של מנכ"ל שלום עכשיו ללפיד בפרשת מורנו

ראוי שגם הפירומנים המקומיים בפורומנו המכובד ינסו פעם ללמוד את העובדות בטרם ינבחו!

https://www.facebook.com/avi.buskila.94/posts/10154748455079544

לכבוד ח״כ יאיר לפיד.
קיבלתי את מכתבך בעניין פינוי האנדרטה לזכרו של סא״ל עמנואל מורנו ז״ל.
את מכתבך קיבלתי בעודי בשרות מילואים ותוך כדי ניסיתי לנהל עמך שיחת טלפון שכשלה עקב בעיות קליטה.
אז הנה התשובות שלי.
אין לי צורך בהטפות מוסר, את מיטב שנותיי הקדשתי לשרות הצבאי ולאורך המדינה טמונים חברים וחיילים שלי שנפלו על הגנת הארץ.
ועכשיו בוא נדבר קצת עובדות על אף שלא טרחת לברר אותן מן הראוי שבכל זאת תדע אותן.
1. המבנים המדוברים נבנו על קרקע פרטית בכך הכירה גם המדינה ועל כן הצהירה על רצונה לפנות אותם.
2. במהלך הימים האחרונים נודע לנו ולמדינה כי מדובר באנדרטה ומרגע שנודע לנו הדבר פעלנו על מנת להענות לבקשת הדחיה.
3. ביום ב׳ האחרון, עת עבר חוק ההסדרה בקריאה ראשונה - זה שהצבעת נגדו, חזר בו העותר מכוונתו להיעתר לבקשת המשפחה ואנו ציינו בתגובתנו לבגצ כי לא לנו הזכות להחליט עבורו אלא לעותר אשר בחר לא להענות לבקשה.
4. מי שקבע את תאריך הפינוי מוקדם יותר מאשר התאריך אותו פסק בג״צ היא המדינה ולא אנחנו.
ועכשיו לאחר שהעובדות לפנייך, אשמח לדעת מה בוער לך להסית, להשתלח, להתחנף לימין ללא ברור עובדתי אמיתי?
מה דחוף לך להגיב כאחרון הטוקבקיסטים במקום להרים טלפון ולברר את העובדות?
אמור לי מר לפיד, היכן המרכז המוסרי שלך? לאן הלך אותו פוליטיקאי אשר הכריז על פוליטיקה חדשה?
האם לא מאסת בספינים שאין בהם דבר מלבד הצהרות ריקות, לרוב על חשבון אחרים?
צר לי מר לפיד כי מהר משחשבנו חשפת את פרצופך כפוליטיקאי מן הסוג הישן והרע ויתרה מכך צר לי על כך שאתה מתעלה על מוריך.
מן הראוי שתחזור בך מדברי ההסתה שכתבת, תתנצל ובכך תמזער את הנזק שגרמת.
כך או אחרת שלום עכשיו תמשיך לדחוף ולקדם את פתרון שתי המדינות, מתוך אמונה ברורה כי זו הדרך היחידה לחיות בשקט ובשגשוג במדינתנו ישראל.
בברכה
אבי בוסקילה

הפרבולה

New member
בתשובתו אמר שמטרתו לחסל את ישראל כמדינה יהודית

כיוון שאמר "לדחוף ולקדם את פתרון שתי המדינות," ( בלי התוספת של "שני העמים" כי הוא יודע שהערבים מתנגדים לתוספת זאת ).
&nbsp
"שלום עכשיו" עדין נחשבת על ידי הערבים ושונאי ישראל כתנועה ציונית קולינאליסטית שמטרתה להנציח את כיבוש פלסטין שבתוך הקו הירוק , והנה אנו עדים לסחיפתה שמאלה בעוד צעד והתקרבות לעמדות ה BDS.

tgranot

New member
חבל מאוד שלאבחנות שלך אין שום קשר להסברים של שלום עכשיו עצמה

זה דבר אחד להתנגד להם, אך דבר אחר לגמרי לבצע דמוניזציה על ידי ערפול ושיבוש. אז הנה סירטון קצר המסביר את הדברים בתמצית.

סתוונית333

Well-known member
הגיע הזמן שתכיר את פרבולה

שרואה חצאי דברים וגם אותם הוא נוהג לסלף ולעוות.

הפרבולה

New member
זה מה שאמרתי יש סחיפה בשלום עכשיו לאנטי ציוניות

בסרטון הזה ( כנראה סרטון די ישן ) אכן מדברים על 2 מדינות ל 2 העמים אבל בדברים שאותם הבאתה קודם נעלמו ה "2 עמים" , מה שמעיד על סחיפה.

הסרטון הזה נועד לקהל הישראלי ציוני , אני מאמין שלערבים לא מראים סרטון כזה שמדבר על מדינה יהודית ורוב יהודי. ועל 2 עמים , ועל זה שיש "רק" 300000 יהודים ביו"ש ( ביו"ש כולל ירושלים יש 700000 יהודים ) מזה הערבים יבינו שהוא רואה בשכונות בירושלים חלק מישראל שאותם לא כלל , וכידוע זה ממש לא מקובל עליהם . לא ברורה עמדתו לגבי ירושלים רבתי.

אגב יש פה מסר מטעה שכאילו יש רק 2 אפשרויות - או לספח הכל או לוותר על כל יו"ש. ומה עם האפשרות לספח רק חלק ?

tgranot

New member
אוי נו באמת.. הבאתי העתק של פוסט של פייס של אבי בוקסילה

שהוא הגיב בהפסקה של תרגיל של חטיבת מילואים שלו בבקעת הירדן - אפרופו אנטי ציונות - אז תן לו קצת מרווח נשימה לגבי הסמנטיקה במקום כל הפרשנויות , כי הכוונה שלו מאוד ברורה ואם תשאל אותו הוא יגיד לך שתי מדינות לשתי עמים.

הפרבולה

New member
הכוונה שלו לא ברורה כל כך

היכן יעבור הגבול ? האם עזה היא חלק מזה ? האם יש לעשות נסיגה חד צדדית ?
&nbsp
דבר אחד כן ברור מכל המסרים של שלום עכשיו - שאסור לנו לבנות שום דבר מעבר לקו הירוק גם לא בירושלים וגם לא בגושי ההתישבות ( ובזמנו הם גם דרשו למסור את רמת הגולן תמורת "שלום" עם אסד למרות שאין שם בעיה דמוגרפית )

פוסט תשובה למנכל שלום עכשיו .

לי ולכמה אחרים ברור לגמרי שהקמת מדינה פלסטינית ליד ישראל
היא דרך ברורה לחיינו תחת התקפות טרור בלתי פוסקות .

גם האפשרות השניה שמרבים לטעון להתרחשותה - מדינה דו-לאומית
היא דרך ברורה לחיינו תחת התקפות טרור בלתי פוסקות .

הדרך היחידה המאפשרת להמנע מטרור חזוי כזה
הוא טרנספר .

tgranot

New member
טרנספר הינה אופציה מסוכנת בהרבה.

שעלולה במהרה להביא להתלקחות מלחמה איזורית בו בזמן שמדינת ישראל תסבול מחרם כלכלי ואולי אף בטחוני במידה ולא נקבל ציוד צבאי וחלקי חילוף כפי שקרה במלחמת יום כיפורים לדוגמה. שום ילודה מוגברת גם לא תעזור לך ולו בשל הזמן הקצר. על מנת למנוע איום יש להתעקש על מדינה פלסטינאית מפורזת מנשק וכח רב לאומי שימנע אפשרות פלישה דרך הגבול המזרחי.

כח רב-לאומי ?

איפה יחנה הכח הזה ?
איפה יפטרל ?
לא בצד הישראלי .
וזה עוד בטרם התייחסות לניסיון הרע שיש לנו עם כוחות הפרדה בין-לאומיים .

התלקחות מלחמה אזורית תהייה או לא תהייה על פי המצב בין השיעים לסונים ללא קשר לישראל .

יתכן שיהייה חרם אבל לא בטוח .
כי באירופה וגם בארהב מתחילים להבין איך מתנהגים באמת הערבים .
לעומת זאת ברור שמדינה פלסטינית לא תוכל לעמוד על רגליה מבחינה כלכלית .
ובמקרה של מדינה דו-לאומית הרי ברור שהעניים יהיו הפלסטינים שזה חומר נפץ חברתי המתווסף למתח הדתי והלאומי .

Yam7710

New member
אני לא בעד טרנספר

אבל הטענות שלך לא הגיוניות
1. מדינה מפורזת? באמת? אתה מאמין בזה? כשהם יהיו מדינה ..הם יבקשו באו"ם להיות ככל מדינה..ובצדק..וככה יראו את זה בעולם....עם צבא ..להגן על עצמם...
כנראה לא רק מאיתנו...
2. כוח רב לאומי? לא יותר מבדיחה טובה...

ואת ממשיכה לא לנהל דיון ולא לכתוב טיעונים לעניין

אני נשבע לך בהן-צדק
שאם תשמיעי טיעונים תקפים ללא כשלים לוגיים
אני אקבל את דעתך המדינית .

סתוונית333

Well-known member
איזה דיון "לוגי" אפשר לנהל עם מישהו שמציע הצעה בלתי ישימה

בעליל?
ההצעה שלך היא שוות ערך בטפשותה להצעה של של אורי אריאל לטרנספר חתולים ..

marabo

Well-known member
את ההצעות ה"ישימות" שלכם כבר ראינו...

"ערפאת ילחם בטרור"
"לא יפלו טילים על אשקלון"
"שתי מדינות לשני עמים החיות בשלום זו לצד זו".
בקיצור, היה מין הראוי שתהיה לכם קצת יותר צניעות במה שנוגע להצעת הצעות "ישימות".

סתוונית333

Well-known member
אוי מראבוש

העוצר שלך הסתיים !
כל הכבוד לך שהזדרזת להגיע לכאן מייד עם סיומו.

בוזי15

New member
תראה את מקרה עמונה ותסיק מסקנות .

אפילו פינוי 40 משפחות . נמשך כבר שנים רבות של דיונים משפטיים .אפילו פינוי 40 משפחות מפלג את הזרם הדתי . אפילו פינוי 40 משפחות מאלץ את צהל וכוחות הביטחון להכין כוחות גדולים מאומנים ומאורגנים עלמנת שהדבר יעשה בשקט .
ואתה חושב על פינוי של עשרות אלפים ??החברה הישראלית לא בנוייה לזה.

שלום עכשיו זה מה שאלוהים חירבן אחרי 7 ימי הבריאה

לאחר 7 ימי בריאה מאומצים, אלוהים היה מת לחרבן
מה שיצא, זה המוסלמים-ערבים, וכמה "ארגונים" בנוסח שלום על שווא
&nbsp

למעלה