לעולם תישארי בת 20

RossieL

Active member
לעולם תישארי בת 20

בבוקר יום חמישי נמצאה גופתה של אורי אנסבכר, בת 19, בעין יעל.
לאחרונה חלה התקדמות בחקירה ואף התחזק החשד שמדובר באירוע על רקע לאומני.

מקרה מזעזע ומטלטל ש"זרק" אותי בשניה 12 שנים אחורה.
מעין בן חורין ז"ל, שכולנו הכרנו אותה בשם טרי, נרצחה ב-8 בינואר 2007. באותו לילה התקשרה אמה רבקה למשטרה והודיעה כי בתה נעדרת. למחרת, סמוך לשעות הצהריים, התגלתה גופתה של הנערה בין הישובים יודפת ואבטליון. בלשי המשטרה שסרקו את השטח הבחינו בכתם דם שהוביל אותם אל עבר השיחים, שם מצאו את גופתה של בן חורין.
כארבעים יום לאחר הרצח של טרי בת ה 18 מהיישוב יובלים, הותר לפרסם כי המשטרה עצרה חשוד ברצח, נער בדואי בן 17 המתגורר במאהל סמוך למקום שבו נמצאה הגופה.
https://www.makorrishon.co.il/nrg/online/1/ART1/546/614.html#
הרצח המזעזע של אורי החזיר אותי לאותן שניות בלתי ניתנות לתפיסה בהן שמעתי על מציאת גופתה של טרי.
טרי היתה חברה קרובה של בתי ובת בית אצלנו.
ילדת פרחים, יפהפיה, חייכנית,מוכשרת וכזו שהעולם צפן לה כל כך הרבה טוב. אלא העולם לא לקח בחשבון שיש זאבים בעולם, טורפים, וטרי היתה קורבן של אחד מהם.
הרצח לא היה על רקע לאומני וכלל לא משנה מה היה הרקע.
העובדה היא שילדה בת 18, רגע לפני גיוס, מלאת חלומות, כבר לא איתנו.
ואיך מסיימים פוסט שכזה?
מה כותבים? מה אומרים?
ואיך, איך בדיוק מנחמים את בני המשפחה שנותרו מאחור לחיות עם האובדן הנורא הזה עד סוף ימי חייהם?
אין מילים ואין דרך ומכאן, שולחת תנחומיי למשפחה האבלה ומחזקת ידיהם.
ולמשפחתה של טרי, שבטוחי שחשה כמוני כשהתפרסמה הידיעה, לכל חבריה ומכריה, מעולם לא שכחנו אותך יקרה שלנו.
אנחנו המשכנו לגדול ואת לעולם תישארי בליבנו הילדה בת ה 18 עם החיוך והצחוק המדברים, עם הרגליים החשופות שרק רצו להרגיש את האדמה ועם האהבה העצומה שהיתה בך לכ אחד ואחת.

תהא נשמת שתיכן צרורה בצרור החיים!

הוא נשאר בן עשרים
והזמן חלף,
זמן שלא נגע בפניו,
זמן בלעדיו
הוא אבד בחולות
עד היום לא שב
רק עכשיו אפשר לדבר
רגע אליו

יורם, תגיד לי אתה
מה עושים עם חבר שכמותך
מה עושים עם מותך
עם זכרון היותך
ועם השכחה

dory141

New member
מה נשאר להגיד? כואב ומקומם

רצוי מאוד שהרוצח יקבל עונש כבד, בלי אפשרות לערעורים או לקייטנות בכלא, שכוללות אפשרות ללימוד דוקטורט. מצדי שיפעילו עליו לחץ בלתי מתון, עד שייפח את נשמתו מרצונו. בלי קשר, זו קריאת השכמה לציבור ללכת וללמוד קורסים להגנה עצמית. יש תרגילים להגנה נגד סכין,נגד אקדח, נגד מקל ואף שימוש בחפצים מצויים להגנה עצמית. אם למנוחה היה למשל עט חד והיא הייתה מיומנת, היא הייתה דוקרת את התוקף שלה בעין. ותעזבו כבר את הלאומני או פלילי, זה מעניין רק את התקשורת. יש תוקף ומתגונן וזהו. כל השאר רעשי רקע.

dory141

New member
שיפנו, מחבל צריך להיענש

אין פשרות בנושא הזה ומי שחושב אחרת (מרצ בעיקר), הוא פשוט אנטי ציוני.

RossieL

Active member
לא קראתי

לא מבינה מה הטעם בפרסומים מפורטים ומזעזעים, כדבריך ועוד פחות מבינה מה זה עושה למי שמפרסם את זה הלאה, כמוך. כלומר: מה נתן לך ומה יצא לך מזה?
הפכת גיבור?
לא, באמת

צודקת, היה יותר הגיוני לפרסם שהיא נפלה על סכין בטעות

שהמחבל ניסה להציל אותה בכל כוחו ושישראל האכזרית בתמורה לטוב ליבו חושבת להעמידו לדין באיזו טענה מוזרה של רצח או חלילה מעשה טרור.
בושה

RossieL

Active member
כשהמוח מפסיק לתפקד

את כל כך עסוקה בלנסות "להיכנס" במנהלת הפורום עד שהמוח שלך, שגם כך לא סובל מעודף אינטיליגנציה, קורס לחלוטין.
אם זה מה שהבנת מהתגובה שלי, אני לא ארחיב כדי לא להעמיס עליך.

ואת מוזמנת, כמובן, להגיב ולהשתלח.
את עושה את זה מצוין

צר לי על כך שאת מאמינה שהמוח שלך לא מתפקד

אבל כן, זה בהחלט מה שמשתמע מדבריך עכשיו ובכל פוסט.
מעולם לא ראיתי אותך מגנה את הטרור כמו שאתה מגנה דברים אחרים וכשלא מגנים אוהבים ואין על כך ויכוח ולכן סוף סוף הגענו להסכמה.
יום טוב מלא בהסכמות
ואני דווקא פוקדת עליך לא לענות ואם כן תעשי את זה על הברכיים בבקשה :)

למעלה