ותשתוק הארץ

RossieL

Active member
ותשתוק הארץ

נתניהו: "שיא של התרפסות!"
איילת שקד: "בושה!"
ליברמן: "תמוה"
אדלשטיין: "אין תקווה ואין רוח"
אקוניס: "מביך"
אלי בן דהן: "בושה וחרפה"

האם את כל הדברים האלו אמרו ראש הממשלה ומנהיגי הימין על אורי אריאל, בתגובה לדו"ח מבקר המדינה שקבע חד משמעית שהשר גנב עשרות מיליוני שקלים שנועדו לפריפריה והעביר אותם לעמותות של מקורביו?
הייתם מתים • התגובות החריפות הללו מכוונות אך ורק לאוניברסיטה העברית, למה? כי בטקס פנימי של הפקולטה למדעי הרוח לא ינגנו את ההמנון.
כי זה מה שמעסיק את המנהיגים שלנו, טקס חסר משמעות בפקולטה קטנה באוניברסיטה.
אפס תגובות על שר בממשלה שגנב כספי ציבור.
אגב, סתם שתדעו - אין שום חוק שדורש השמעת המנון בטקסים אקדמיים, ושנים שהטקס הזה מתקיים ללא המנון ולאיש לא אכפת. מדובר שוב, וכרגיל - בספין. בינתיים, נמשיך לחכות גם לתגובה של ראש הממשלה ושל נפתלי בנט יו"ר הבית היהודי, המפלגה של אריאל.
מעניין שגם השרה מירי רגב לא מצאה זמן להגיב על שוד הפריפריה של אורי אריאל - כנראה שהיא עסוקה מידי בתצוגות אופנה על השטיח האדום בקאן.

dory141

New member
אכן, חבורת הזבל בע"מ

סבא וסבתא שלי ז"ל היו פעילים בעלייה הבלתי לגאלית מטעם אצ"ל, לעתיד הרוויזיוניסטים וכיום הליכוד. אם הם היו יודעים אלו תתי אדם יושבים בכסאות השרים וחברי-הכנסת, היו מתהפכים בקברם.

שחר 673

New member
להפך יקירי, כל איש ימין אשר חווה

על בשרו את שלטון מפא"י הטמא והמשוקץ לא יסכים איתך לעולם.
אני מניח שבקרוב נשמע את תגובות שרי הליכוד על מעשי השר אורי אריאל מן הבית היהודי. למה להגזים? למה לצאת מפורפורציה? תנו למשפטנים לנתח את המידע אשר הגיע מדוח מבקר המדינה ורק לאחר מכן תגיע תגובה מבוקרת המגיעה מן הראש ולא מן הבטן.
כבר למדנו לא לייחס חשיבות מרובה למצוטט ע"י חונטת השמאלנים התקשורתית.

puma141

New member
שחר זוכר שנתתי שם לספר "הזונות של ששון?"

הכל היה בצחוק, אבל יש מי שמשתמש בזה עכשיו ללעג......אל תתיחס.
זה מראה רק על הכותב. כן, ה כותב! כי הכותבת היא כותב. אלף פנים לכלום.

שחר 673

New member
האמת שלא זכרתי דבר, לאור הסיפורים

שלי בנושא נכתבו הרבה בדיחות ואין לי שום בעיה עם אף אחת מהן.

ואני בטוח של מה שכתבת לגבי נכתב בהומור...וזאת בניגוד לרבים אחרים.

לגבי הכותבת שהיא כותב.....זה נשמע מענין��

dory141

New member
יש לי תגובה עניינית דווקא, תתפלא

ממה ששמעתי מההורים ומהסבתות שלי, מפא"י הייתה דיקטטורה בהתהוותה. הם מחקו זהויות, הכריחו אנשים לעברת שמות ועשו מה שרצו. מי שלא היה לו פנקס אדום, כמו סבא מצד אמא, נאלץ לעבוד בסלילת כבישים ולא באוניברסיטה, כפי שהיה לפני שעלה מרומניה. טוב שימי השמאל הקלאסי חדלו מלהתקיים. עם זאת, הליכוד הוא כמו השמאל של שנות ה-70: זחוח, מזלזל בדמוקרטיה וראוי לכל גנאי, זולת כמה בודדים. במקום להתעלות על השמאל ולייצר שלטון הוגן, הימין של היום מחכה את השמאל של פעם ובכך חוטא לעצמו. איפה הימין של בגין, שמיר ואפילו שרון, ואיפה הימין המשיחי, ההזוי והאנטי דמוקרטי של היום? ממש בושה.
נ.ב.- לא שהשמאל של היום הוא תפארת העם היהודי. אם עומר בר-לב, בטחוניסט בנשמתו, ייבחר לראש המפלגה, אשקול להתלבט בינו לבין לפיד. הוא אמר, ואני מצטט: "הציונות לא קמה כדי להקים לפלסטינים מדינה משלהם".

puma141

New member
למה לערבב מחט ופאקינט תחת?

אז כן אני מסכימה איתך לגבי השתיקה המפגרת והנמשכת לגבי מה שעשה אריאל.
זו בושה שאין כמותה! גנבים לאור יום, ברשיון.
אבל מה הקשר להמנון באוניברסיטה? בחיי אני יושבת ומסתכלת על מלחמת שמאל ימין, כשאף אחד בעצם מכל האנשים המבוגרים פה לא מבין שזו המלחמה שהם רוצים שתלחמו! זו בדיוק המלחמה הזו.....
במקום לשלול דברים לגופם הפרטני- את מביאה פה דוגמה אחרת ושונה שגם היא משוקצת.
אלו שלא מתעלים ורואים את כלללללל התמונה הם האשמים האמיתיים בקיבעון הגועל פה.....

טוב אז הסכמנו על אריאל. מה דעתך על אי השמעת ההימנון באוניברסיטה- העברית?!
מתוך מה? התחשבות בסטודנטים הערבים.

RossieL

Active member
ההמנון

אני בהחלט חושבת שהיתה כאן טעות בשיקול הדעת של מי שהחליט את ההחלטה.
ההמנון הוא של המדינה על כל אזרחיה ומי שלא מתאים לו, שלא ייקח חלק בטקס שבו הוא מושמע או שיתעלם ממנו למשך הדקה שבו הוא מושמע.

ועדין, יש דברים שהם הרבה יותר חשובים ועליהם איש לא נותן את הדעת.
ועל כך ההתרמרות.
על ההתעלמות המופגנת מגניבה לאור יום ולעומת זאת, התעסקות בניגון ההמנון ועד כמה זה "פוגע" במדינה.
נו באמת, יש פרופורציה בין הדברים??

למעלה