יום הולדת חמישים

רק נועה

New member
פורפור - פנים חזקות

אישיות חזקה, זו התחושה שהתמונה מעבירה. מתי הוא נפטר?

אוי נועה,../images/Emo10.gif

אבי היה בן 49 עשנולדתי ונפטר לפני 25 שנים. אמי הייתה צעירה ממנו ב20 שנה,הנה היא בצבא הבריטי.

בנתיב ה-50

שנות החמישים עם מכנסי התעמלות כחולים מתחת לחצאית מלחמת סיני במקלט שבבית ממול, פדאיונים,ה-101. חמש אבנים, גוגואים, צבעונים מיובשים במחברת. אנשים זקנים (בשנות השלושים לחייהם) עם מספרים כחולים מקועקעים בזרועותיהם. חגיגות העשור למדינה. ראובן היה מושך לי בקוקו. שנות השישים-"קיבלתי". אוף התחבושות המעצבנות. תסרוקת החיפושיות- מלחמת קליף באלביס. קומה שניה כבו ת'אור -מלחמת ששת הימים. דור האספרסו - הר הבית בידינו. טרנזיסטורים-תלו את אייכמן, רצחו את קנדי. גדנ"ע,שרות לאומי.טלפון ציבורי, גלויות. רבקה מיכאלי, טלויזיה ערוץ 1. קובי היה מצמיד אותי בסלואו. אוף התחבושות המעצבנות. מלחמת ההתשה - הרגל של יוסי עלתה על מוקש בסיני הלכה עם הנעל. שנות השבעים - צבא חתונה-בורקס ורבע עוף יום הכיפורים בשעה שתיים בצהריים. הריון, לידה - הבטחנו יונה עם עלה של זית. יש! טמפונים!!! הקץ לתחבושות המעצבנות. שנות השמונים אסיפות הורים בבתי הספר ערבי שירה גבינות ויין מוצב הבופור- מלחמת שלום הגליל. יש טמפונים. שנות התשעים - ניילונים, מסכות, מלחמת המפרץ 1. מלווים את הילדים לבאקום מגהצים מדים נשארים ערים כל הלילה. אוטובוסים מתפוצצים. מלחמת לבנון. אינתיפאדה 1. אוף הטמפונים. שנות האלפיים הילדים בהודו, דרום אמריקה, דירות שכורות, אוניברסיטאות. יוצאים מלבנון. אינתיפאדה 2. מלחמת המפרץ 2. מחתנים את הילדים בייביסיטר לנכדים. יוצאים מעזה- שחר אדום - קאסאמים קניונים מתפוצצים. הקץ לטמפונים!

B T1

New member
החיילים של שנות השישים....

השוו את המשכורת הצבאית למחזור של אישה. מקבלים פעם בחודש, נמשך רק כמה ימים ואם לא קיבלת, סימן שדפקו אותך

שרונהה

New member
אין מה לדבר.. ע-נ-ק../images/Emo47.gif

מי צריך הסטוריונים כשיש את פלג? פשוט נפלא
זה בטאגליינס

אגל ט ל

New member
נפלאאאאאאאאאא....כמה נחמד !!!!!

איזה חיוך מרוח לי על הפנים. חבל"ז. תודה. אפילו ש..נו, לא מ'שנה.

kessem

New member
איזה יופי פלג../images/Emo45.gif../images/Emo127.gifברשותך אני רוצה

להשאיל. אפשר?

פלג את גדולההההההה...שרונהההההה

תעבירי את זה לעמוד הראשי של תפוז, וגם לראש הודעה חדשה. פה זה מתבזבז... פלג...זה ענק... אהבתי את התחבושות, את הטמפונים... ובעיקר...הלכו הטמפונים.. כי יחד איתם הלכו עוד הרבה דברים. אכן תמצית חיינו.
תודה לך

למעלה