איך משפיע 0.90 עליכם/ן?

איך משפיע 0.90 עליכם/ן?

מי שעורך קניות מכיר את השלטים של המחירים:מבצע 0.90 או 1.90 או 2.90 וכן הלאה.לא מספר עגול אלא עם אגורות.רק תקנו.מחיר מבצע.וזה עובד לדעתי.ארבע תשעים ולא חמש אבטיח.יאללה מחיר טוב.אפס תשעים ולא שקל אחד לבצל יאללה מחיר מצויין.אותי זה מרגיז.לעג לאינטלגנציה שלנו.אבל אין מה לעשות.אנחנו צריכים לקנות כדי לאכול או לצרוך מצרכים אחרים.
משפיע עליכם/ן?

מנץ1

New member
גם אותי זה מכעיס.....אבל כבר לא מתייחסת

אין ברירה , כך זה בכל מקום , ובכלל המון מבצעים מרגיזים כמו השני ב 50% אבל הראשון כל כך יקר שבגדול לא משתלם.

riki yot levi

New member
איזה ערב עצוב... נורא

ולעניין שלנו...
בני ה-50 פלוס והמבוגרים יותר ודאי זוכרים שהשוק
הקימוענאי היה בידיים בלעדיות של ההסתדרות שלימים החלה
להתחרות בעצמה ע"י הקמת ההיפרשוק.
אלה שיצא לדרך תהליך שבמהלך שנים שינה את פני השוק בארץ...
פעם היינו יוצאים השוקה לקנות ירקות ועוד - בזול.
השוק סימן את המחיר הזול לסחורה הכי טריה...
כיום השווקיםכמעט ולא קיימים... השוק לא זול. לשוק לא נוסעים
לקנות ירקות וכו'. לשוק נוסעים לקנות טקסטיל... הירקות במרכולים הרבה יותר זולים... בד"כ הירקות הן הסחורה למשוך את הלקוחות... עובדה.
אז אני מוכנה לסבול ק"ג עגבניות ב1.90 ולא ב- 6.00...

ויקי65

New member
לא מפריע ולא משפיע 50 פלוז זוכרים

יש רשימה מסודרת ויש להביט במבצעים רק במוצרים קבועים שצורכים.
כמאמנת אישית לניהול בית וכלכלת המשפחה בסוגיית המזון אני תמיד ניגשת לדלת הבית מבחוץ ושואלת את המתאמנים מה כתוב על הדלת או מעליה או בצדדיה. כמובן שהתשובה זהה והיא בדרך כלל שם הנמענים.
יופי אני משיבה כעת אני רגועה שלא כתוב מיני מקסי או כל רשת אחרת של מרקט. זה מוריד את הצורך להחזיק מלאי. בדרך כלל יורד האסימון. בחגים יש קצת שריטות דיסק שם אני כבר מעניקה להם פתרון נהדר שמונע מהם לרוכן את מדפי הסופר.
וכאן אתן טיפ מ- 60 אג׳ ומעלה תעגלו כלפי מעלה. כלומר 1.50 שח׳ זה 1.50 כשהמחיר 1.60-1.90 זה שווה 2 שח׳ תאמיני לו זה מוסיף היגיון בריא לארנק שלכם.
בכלל מה רע במזומן? תקצבו את הקנייה השבועית שלכם ולכו לסופר עם הסכום המתאים. זו אינה קמצנות זו אינה חסכנות זה ניהול נכון. כ- 60% ממשקי הבית זורקים כ- 30% מהמזון לפח. וזה באופן מפתיע תופעת מעמד הביניים ומטה!

למעלה