צפיתי בסרט אימה אמיתי בשעה 11

צפיתי בסרט אימה אמיתי בשעה 11

מי שצופה בסרטי אימה רואה שאנשים הופכים לזומבים או מתים בעקבות וירוסים קטלניים,ניסויים שלא הצליחו ופצצות גרעין שאומות הטילו במלחמות..
אתמול בשעה 11 הושמעו אזעקות לתרגול ליציאה למרחב מוגן ואני הייתי בקניות.ואחרי האזעקה אנשים השתנו.מלחמות על עגלות קניות.מריבות על תור בקופה.הכעסים יצאו החוצה.קללות עם מילים פוגעות מאוד אפילו בין גברים לנשים.נכון שאזעקה זה סוג של פחד וטראומה אבל היא מחוללת משהו קיצוני אצל אנשים.
חשוב מאוד התרגולים שעושים לעם מכיוון שאנחנו לא במקום של שלום עם השכנים לארצנו.רק חבל שאנחנו מאבדים צלם אדם בגלל הלחצים הנפשיים שאנחנו חיים בארץ ישראל.

riki yot levi

New member
אני רוצה להצדיק את ה'עם'...

בוא נפתח את הכל על השולחן...
מי זה ה'עם' הזה???
העם הזה בנוי מבני גילאים של 105 ועד תינוק בן שעה...
מבני אדם בריאים יותר ובריאים פחות... מבני אדםשזקוקים
לגלולות נגד דיכאון, שלשולים והקאות... גירודים...
העם הזה בכל רגע נתון... נמצא במקום העבודה, מקיים יחסי מין אסורים...
מנסה לגנוב במרכול. ישן... מתעורר מתגלח.
בעם הזה ישנם ששרתו בצבא מחוסר ברירה ששרתו בצבא מתוך בחירה...
שלא שרתו בצבא כי הם הומואים יוצאי צפון אפריקה... דרוזיות... בוכריות...
העם הזה בנוי משוטרים וגנבים, רוצחים אנסים, עורכי דין, שוטים עובדות נקיון קלדניות...ועוד... ועוד... ועוד...
מצד שני פלאי פלאים... העם הזה משלם מיסים...
ישנם מיסים ישירים ומיסים עקיפים... מס הכנסה למשל מס ערך מוסף (17%) על כל מוצר... להוציא ירקות ופירות...קרי כל ה'עם' משלם שכר נאה לנבחרים... (ראש ממשלה שר בטחון מעולם לא יצאו בהפגנה ו/או בדרישה לתוספת שכר... מעולם לא שבתו... 70 שנה!!!
לנבחרים יש כמות בלתי... בלתי של מוכשרים יותר ומוכשרים פחות שמרויחים משכורות יפות עד יפות ביותר... ישנם יועצים... שכר בכירים בצבא... מה לא!!!
מיליארדים כל שנה אנחנו 'העם' משלמים כדי לשחרר אותנו מצפירות ומאימונים צבאיים - לא?
אנחנו ה'עם' משלמים בעדי שאתם תעשו יותר ממ120% מאמץ עבור השכר והכבוד שנותנים לכם בכדי שטילים לא יעופו עלינו... הא?

למעלה