קצת על מילת ביטחון והסכמה

A לוןA

New member
קצת על מילת ביטחון והסכמה

קראתי בכמה מקומות בתקופה האחרונה על נשלטות שחוו סשנים בהם נאמרה מילת ביטחון והסשן המשיך, או שלא היתה מילת ביטחון וכשנעשה ניסיון למשוך את ההסכמה- הוא לא צלח (לפחות לא בניסיון הראשון)
אז הנה כמה הנחיות שלי* לגבי הסכמה, וכדאי שתוודאו מראש שהפרטנר שלכם ואתם רואים הסכמה באותה דרך- ושיש דרכים ברורות מאוד למשיכת הסכמה ולווידוא הסכמה
.
1. הסכמה היא עניין מתמשך. אם הסכמת למשהו בעבר (והעבר יכול להיות אתמול או לפני 5 דקות) זכותך לא להסכים לו עכשיו.
2. ניתן למשוך הסכמה בכל רגע.
3. מילת ביטחון היא משיכת ההסכמה. מי שממשיך לאחר אמירת מילת ביטחון הוא אנס. נקודה. וזה לא משנה מה הוא אומר ומה הוא חושב. המשיך- אנס.
4. אם אין מילת ביטחון אזי *כל* מילה שמסמלת הפסקה (די, תפסיק, לא וכיוב) נחשבת כמילת ביטחון, והממשיך אחריה ללא וידוא הסכמה דינו כדין אנס.
5. אפשר להמשיך בסשן לאחר אמירת מילת ביטחון רק לאחר שהנשלט, מרצונו החופשי וללא מניפולציות, הביע את רצונו להמשיך. (אישית- לא ממשיך סשן באותו יום לאחר אמירת מילת ביטחון)
6. הסכמה אינה תלויית זמן, אמון או אורך של מערכת יחסים. ניתן לתת ולמשוך הסכמה בסשן של שעה או במערכת יחסים של שנים.
7. מילת ביטחון היא רק דרך *אחת* לוודא הסכמה. אם הנשלטת שלך קופאת, נהיית אפטית, נכנסת לדרופ וכיוב ולא אומרת מילת ביטחון- מתפקידך כשולט לוודא אקטיבית (ע"י שאלה או סימן מוסכם) שהיא עדיין בעניין, ואם לא- להפסיק.

הנה, פשוט.

*הבהרה-
הנ"ל הינו דעתי האישית בלבד, על סמך ניסיון (מר). מי שחושב שאפשר אחרת- זכותו (ואני גם אשמח לדון איתו על זה), אבל לטעמי נשלט שנכנס לסשן בלי שווידא שהוא והשולט שלו מבינים ומסכימים על הנ"ל- מגדיל משמעותית את פוטנציאל המסוכנות של הסשן.

A לוןA

New member
ולמרות זאת

שמעתי על שולטים שהכריזו שמבחינתם הסכמה שניתנה אינה ניתנת למשיכה (או שהם צריכים "להסכים" לביטול ההסכמה)
או שקבלת הסכמה למעבר על גבול, למשל, הגיוני שתיעשה תוך כדי סשן
או שמילת ביטחון היא חזות הכל, ואם היא לא נאמרה "מותר" להם להמשיך גם אם ברור לחלוטין שלהמשיך יהיה בעייתי
&nbsp
ועוד כהנה וכהנה

dare devil ית

New member
וזה רע מאד

חוץ אולי מסעיף 2- כי אני כן בעד בדיקת גבולות, רק שהיא צריכה להיות מאד זהירה ומאד מכבדת את הגבול

אבל אנשים כמו שאתה מתאר- ניראה לי שהם בעייתים גם ביום יום מעבר לעולם הבי די אס אמי
אולי צריך מקרה אחד של יראו ויראו בהתנגשות עם החוק הפלילי בשביל שירד האימוון לאנשים

A לוןA

New member
לצערי, את צודקת

יש אנשים שמסתתרים תחת מעטה הבדסמ ויוצרים מערכת יחסים שהיא מתעללת, ולא בדסמית.
זה נכון לכל מגזר ולכל נטיה מינית, בכל מקום ישנם מתעללים ואנסים, מניפולטורים ו"טורפים"
הבדסמ אינו יוצא מהכלל, למרות שאצלנו, לפחות, עניין ה-SSC נותן מקום לדיון פתוח ו"על השולחן" בעניין.
&nbsp
אני מניח שאם הייתי הומוסקסואל (נניח) הייתי מזהיר מפני הסכנות בקהילה הזו, אבל מאחר ואני בדסמי- אני מזהיר מפני הסכנות שאני נחשף אליהן.

למעלה