ביטול העיקולים לאחר סגירת החובות

bigpoppapump1

New member
ביטול העיקולים לאחר סגירת החובות

שלום רב
יש לי כרגע תיק איחוד של 6500 ואני רוצה לשלם הכל ולסיים עם זה
השאלה שלי היא תוך כמה זמן בערך הוצאה לפועל יבטל את כל העיקולים שיש לי אחר שאשלם את החוב הזה?הכוונה כדי שאוכל לבקש מהבנק מסגרת אשראי וכרטיס אשראי או אפילו הלוואה
באפריל פתחו לי את חשבון העוש והחשבון בנק שלי כרגע בסדר מבחינת הבנק ואין חריגות ומה שמדאיג אותי זה כמה זמן יקח עד שהוצאה לפועל מבטלים את כל העיקולים דרך בנק ישראל וכו'
תודה

היום יש תיקשורת מחשבים

אתה משלם מזומן בקופת ההוצא לפועל
מיד מקישים זאכאי . ואתה יוצא לדרך הישר
אם הבנק יתן לך כרטיס אשראי בספק

אבל בהצלחה

bigpoppapump1

New member
קודם כל תודה על התשובות המהירות

בעיקרון כשפתחו לי את העוש אז נתנו לי כספומט ועכשיו בגלל שמאז יש לי רק פלוס בחשבון ואני לא נכנס למינוס קיבלתי כרטיס דביט של לאומי,כמו הדיירקט של פועלים.
אתה מתכון שהבנק לא יתן לי כרטיס אשראי בזמן הקרוב או בחיים לא יתן לי כי היתי מעוקל דרך הוצאה לפועל?אחרי הכל אני מכניס משכורת כל חודש ואין חריגות
ומה לגבי שיקים והלוואה בעתיד?גם את זה הבנק לא יאשר לי בחיים גם אם אכניס משכורת טובה כל חודש?
&nbsp
תודה

תיראה היום

תחבורה ציבורית היא חינם . יש כרטיס חודגשי חופשי
גש לבנק דבר עם פקיד . יהייה לך תשובות במקום
ממקור ראשון

בהצלחה

bigpoppapump1

New member
הבנקאית אמרה לי שלאט לאט יפתח הכל

ומשום מה היא בכלל לא רואה שאני בעיקול אצל הוצאה לפועל
בגלל זה שאלתי פה כי אולי הבנקאית סתם מדברת בשביל להרגיע אותי ובפועל יכול לקחת שנים עד שיתנו לי אשראי

bigpoppapump1

New member
עוד שאלה אם אפשר

קודם כל תודה על התשובות שלך
היום הסתכלתי בפירוט של החובות שלי ורשום לי שבאיחוד שלי יש שני תיקים זהים לחלוטין וזאת כמובן טעות של הוצאה לפועל
איך אני משנה את זה ?הם בדרך כלל עושים בעיות על דבר כזה?
ורשום אותו מספר תיק בדיוק ואותו מספר חוב והכל אותו דבר אז זאת כן טעות וכן תיק זהה לחלוטין
תודה

ביטול עיקולים

שלום רב, במידה ומלוא החוב שולם, ניתן לגשת להוצאה לפועל ולהגיש בקשה לביטול הליכים. רשם ההוצאה לפועל ידון בהחלטה ויכריע בה. לא ניתן לדעת מראש כמה זמן ייקח לעיקולים להתבטל, כל מקרה לגופו. מומלץ בחום לקבל ייעוץ מעו"ד בקיא בתחום.

למעלה