מחפש המלצה על מקום לשכירת מטוס באזור סן פרנסיסקו

מחפש המלצה על מקום לשכירת מטוס באזור סן פרנסיסקו

אהיה באזור באמצע אוקטובר.
חשבתי לטוס ללאס וגאס ליום-יומיים ואני מחפש מקום, שבו אוכל לשכור מטוס. יש לי רשיון אמריקאי Based On הישראלי שלי.
המלצות תתקבלנה בברכה.
תודה,
דוד.

דוד שנה טובה

רק קח בחשבון שמעבר לצ'ק חברה תצטרך גם BFR אמריקאי

בהצלחה וטיסה מהנה

אינני חושב כך

יש לי רשיון אמריקאי, base on הישראלי שלי, מה שאומר, שכל עוד הרשיון הישראלי שלי תקף, כך גם האמריקאי.
ברור שצטרך צ'ק חברה בכל מקום שאשכור מטוס, אך לא מעבר לכך.
ידוע לי, שיש מקומות שצריך להיות "חבר מועדון" כדי לשכור מהם מטוסים. זו אינו עלות גבוהה (50-100 דולר).
תודה.

דוד.

מניסיון שלי אתה צריך

יש כאן כמה שבקיאים יותר ממני בחוקים בUSA אולי כבעל רשיון מסחרי זה אחרת

טל ר

New member
לאחר קריאת התקנה הרלוונטית, איני מסכים איתך, דוד

דוד,
&nbsp
הרישיון האמריקאי שלך אכן based on הרישיון הישראלי, כך שעל הרישיון הישראלי להיות תקף כדי שהאמריקאי יהיה תקף. זה תנאי הכרחי אבל לא תנאי מספיק.
&nbsp
בנוסף לכך, על מנת להשתמש בזכויות שהרישיון ה-validated מספק לך, עליך לספק את כל התנאים המפורטים עליו וב-FAR 61, ושם ישנה דרישה לתעודה רפואית אמריקאית בתוקף, BFR, ו-flight recency.
&nbsp
להדגמת עמדתי, למשל, נניח שיש תחום בו ה-flight recency האמריקאי שונה מהישראלי, נניח שהחוק הישראלי דורש שלוש שעות ב-90 הימים האחרונים אבל החוק האמריקאי דורש 3 נחיתות. עליך למלא את דרישת החוק הישראלי (כדי שהרישיון הישראלי יהיה valid), אבל גם את דרישת החוק האמריקאי (כדי שתוכל להשתמש בזכויות שמקנה הרישיון האמריקאי, המבוסס על הישראלי).
&nbsp
התקנה ברורה מאוד - 61.75e - היא מכפיפה אותך ל-FAR 61 (שדורש BFR - ראה 61.56).
&nbsp
אם תרצה, אוכל להתקשר ל-FSDO הקרוב אלי ולשאול לדעתם.
&nbsp
טל

יסודי כהרגלך מאז ומתמיד

אשמח אם תוכל לבדוק ב-FSDO.
תעודה רפואית אמריקאית אין לי בעיה לקבל כאן, הרופא שמוציא לי תעודה ישראלית מוסמך גם להוציא תעודה אמריקאית.
לגבי flight recency אני מאמין שלא תהיה לי בעיה...
לגבי BFR - מי מוסמך לבצע עבור רשיון פרטי? כל מדריך? בוחן FAA?
תודה,
דוד.

כל מדריך שי לו רשיון הדרכה אמריקאי בתוקף

בזמנו צור בנר היה מבצע בארץ את מבחן הרמה וזה קביל בארה"ב
לגבי תעודה רפואית ד"ר ברלב הוציא לי בזמנו במקביל לישראלית תעודה אמריקאית אבל משום מה לא נדרשתי להציגה הסתפקו בישראלית

טל ר

New member
סחתיין לגידי, לנדב, לאריה וגם לצור

כל מדריך עם רישיון הדרכה אמריקאי בתוקף יכול לעשות לך BFR, אתה יכול בקלות לשלב את זה עם ה-checkout שאתה צריך לעשות ממילא (סביר שכל BFR יחשב כ-checkout, לא בהכרח ההיפך).
מהיכרותי המועטה איתך, דוד, אתה מסוגל לעבור BFR בכל יום ללא שום הכנה...
&nbsp
אמור לי אם תרצה שאפנה עדיין ל-FSDO, אעשה זאת בשמחה.

mike300L

New member
לטייס שטס באופן קבוע, כמו שטל כתב, אין בעיה לעבור BFR.

ה BFR לא אמור להיות מועבר כבחינה, אלא כשיעור רענון לכל דבר, לפי ההוראות מחוייבים בלפחות שעת Ground ושעת טיסה, מנסיון שלי עם הנושא פה, ברוב המקומות לא ממש ישאלו אותך ב Ground יותר מעבר ל Air spaces על המפה, וכמה חוקים פשוטים מ FAR 91 שרובם זהים לחוקים בישראל.
אני מכיר המון שאת ה BFR עושים עם חבר מדריך בטיסה לאיזו מסעדה, והארוחה נחשבת לשעת ה Ground

יש לי כמה חברים שבאים אלי קבוע ל BFR כל שנתיים עם המטוס שלהם, אני לא מחייב, וגם לא ממש מחפש ארוחות חינם.
אם אתה בשיקגו או יותר נכון באזור Kenosha WI, יש לי שם גישה לשני מטוסי ססנה 172 שתוכל לשכור ישירות מהחברה בסביבות ה $120/ שעה. אני יכול לטוס איתך ללא שום תמורה כספית ולמלא לך את חתימת BFR.
אל תשכח להביא לוגבוק.

שוב תודה

גם למייק וגם לטל.
הפעם לא אהיה באזור שיקאגו, כך שאאלץ לוותר על הצעתך המפתה.
הבנתי שבאמת אצטרך לעשות BFR, אם אשכור מטוס.
אספר חוויות בהמשך.

דוד.

zvimono

New member
BFR

הי מייק , אני מבקר אצלך בשכונה במהלך אוק.
אודה לך באם תשלח אלי את מספר הטלפון שלך בפרטי (WhattsApp ) +972544230747.
חג שמח
צבי מונוביץ

Yoram A

New member
ב CAMARILLO צפונית ל-ל'א בחברת CIA

CAMARILLO - CIA Channel Island Aviation
http://flycia.com/
נכון שמעט רחוק מסן פרנסיסקו, אך שדה ואזור מדהים לטיסה ואפשר בקלות להגיע ללאס וואגס..
אם אתה מדרים ל ל'א שווה לעצור/להגיע לשם, אין בעיות בשכירות מטוס,
חברה נחמדים מאוד,
טסתי שם שעות, בהרי קליפורניה, ולכל האזורים והאיים בסביבה .

ברוך הבא

לא חסרים מקומות לשכור גם בשדה התעופה של פאלו אלטו וגם בסן-קרלוס (קצת יותר קרוב לסן פרנסיסקו אם תהיה שם ולא בדרום הביי). צור קשר בפרטי, אשמח להיפגש כאן, אולי לטוס ביחד, וכמובן לחבר אותך עם מדריך ישראלי שיוכל לעשות לך גם BFR וגם צ'ק חברה באותה טיסה.

למעלה