עשרת המוצרים שאי אפשר בלעדיהם

1Unicorn1

New member
העשירייה החובבנית ../images/Emo13.gif

1. מברשת 190 - שינתה את כל עולם המייק אפ המוסי והסומק קרם שלי
2. פלואיד ליין שחור 3. לערב - מסקרה מגנה סקופיק של אסתי לאודר - פשוט אין עליה !!! ליום יום - מסקרה naturally glossy או full potential mascara - שתיהן של קליניק 4. צלליות אבן של אליזבת ארדן - הצבעים מקסימים והפיגמנט מאד חזק 5. סומק של orlane - חוץ מהסומק הקרמי של קליניק, הוא הכי טוב שהיה לי אי פעם 6. אייליינר של לנקום או של מקס פקטור 7. שפתון O של מאק - מדהים מדהים מדהים 8. קונסילר all about eyes של קליניק 9. צללית מבריקה שחורה של מאדינה מילאנו - יש לה מן ברק ירקרק מהמם 10. ספוגיות של מאדינה מילאנו - כמו שמישהי כבר רשמה פה, זה ממש כמו להיות עם ענן על הפנים

הרשימה שלי ../images/Emo68.gif

1. מייקאפ היפר ריל של מאק , מייקאפ של לנקום maqimat 2. מסקרה - לא להאמין אבל של קרליין עם המברשת המעוגלת (מעולה למי שיש לה ריסים ארוכים) וטלסקופיק של לוריאל 3. סומק ברונזר של ספורה שאני לא יוצאת בלעדיו 4. צלליות - או של מאדינה מילנו עם פיגמנט חזק מאוד או של מאק (שבמאק הרוב אצלי הם פיגמנטים) 5. ליפגלוס- מאדינה מילנו בצבע דובדבן שקוף או ליפבאלם של קליניק 6. עיפרון עיניים - למרות כל האמירות השנויות במחלוקת עליו -עיפרון עיניים שחור ללא חידוד של סופטאץ' , אני מתה עליו 7. פיינט - chartru ו- bare canvas 8. פלואידליין זהב (brassy) שמשמש אצלי כצללית לבדה או כבסיס. 9. מברשת תיחום של מאדינה מילנו A5 -מדהימה בעיניי 10. פריימר פרפ+פריים של מאק שאין לי מושג מה עשיתי בלעדיו עד כה.

הנה הרשימה שלי האישית

1. מברשות למייקאפ: שלושת האלופות שלי באחד (יאללה בהתחכמות...)-190 של מאק, 182 המלאכית וכמובן 187. 2. פלטת קונסילרים מוצקים של OFRA 3.אבקת יהלומים (נצנצים גרוסים דק במיוחד, ושום צבע לא אקפח ברשימה שלי- אם כי הREFLECTS RED של מאק מככב, אז מס 2 של מייקאפ פור אבר לא יקופח בקיצור- אין כמו אבקת יהלומים)- אני יכולה לאפר מאט לחלוטין אבל לשימוש אישי, אני חולת נצנץ לא יעזור.... 4. דאבל וור של אסתי לאודר (אני אוהבת את הBONE), ו150 של רבלון קולורסטיי החדש.מייקאפ פייס אנד בודי של מייקאפ פור אבר (מס' 6 חביב ממה שיש בארץ) 5. קונסילר נוזלי בשפורפרת של מאק, כהה במיוחד ובהיר במיוחד, כדי לשדרג מייקאפים אחרים (אולי בביוטי אקספו ארכוש את המייקאפ הלבן והכהה של OFRA לאותו צורך, נראה) 6. פלואידליין בגוון שייד (אני רוצה להוסיף גם מאקרוויולט וכמובן את השחור- אבל אם צריך לבחור אז הנה) 7. לאש ארכיטקט 8. פודרה לקיבוע של דרמה קולור. 9. צלליות אבקה (מסרבת לקפח ולבחור בגוון מסוים...)- אחת שבלעדיה אני לא יכולה- צבע ורוד זהב (ROSE של מאק או קליפסו פינק של איל מאקיאג') 10. לאיפור מקצועי- הליקוויד לאסט לתיחומים עקשניים במיוחד- אין עליו! מתנצלת בפני כל שאר הציוד- ברור שעליכם אני גם לא מוותרת....

למעלה