סקירת משתמש של סנסור DEXCOM G4

bareknm1

New member
סקירת משתמש של סנסור DEXCOM G4

קצת רקע קצר.

בגיל 40 ,ככה פתאום, מאדם בריא לחלוטין הפכתי לסוכרתי טייפ 1. לא יודע למה ואיך אבל בבדיקה שגרתית התגלה סוכר של 150 בצום ומשם , כבר 16 שנה, אני בחברה טובה.

אני מהסוכרתיים שלוקחים את ניהול המחלה ברצינות . מודד כ 6-7 פעמים ביום מזריק לנטוס בערב ונובורפייד במהלך היום.

ה AH1C שלי עמד, עד לאחרונה ,על 6.1-6.3 והכל היה אחלה.

בשנתיים האחרונות התחלתי לחוות אירועי היפו ,שגרמו לי לא פעם להגיע למיון וזאת למרות שאני ממשיך להקפיד אבל כנראה הגיל עושה את שלו ואולי התגובה של הגוף לאינסולין השתנתה , שורה תחתונה התחלתי להסתבך.

לפני כחודש חוויתי אירוע היפו חמור בבית . שכן ,שהוא רופא ,הגיע מייד ועזר לי ,תוך שהוא מזמין אמבולנס ,שמפנה אותי למיון .

לאחר יומיים, כשניגשתי להודות לו, אומר לי תשמע למה שלא תתחבר לסנסור? האמת לא ידעתי על דבר כזה ,כל מה שהיה לי בראש כל הזמן זו המשאבה, שממש אבל ממש לא רציתי להתחבר.

ענין התלות בחיבור צינורית למשאבה לא הסתדר לי טוב בראש והעדפתי להמשיך עם הזריקות, שאותן אני עושה בקלילות ובמהירות .

לאחר שסיפר לי על הסנסור התחלתי לבדוק וכפי שאתם בטח יודעים יש 3 רלוונטוים:
1.DEXCOM G4 PLATINUM
2.NAVIGATOR II
3.ENLITE (היחיד כרגע שעוצר את הזלפת האינסולין מהמשאבה במידה שיש סכנה להיפו)

כל הנציגים סיפרו לי שניתן להשיג מהקופה. לשאלתי כמה עולה לרכוש בפרטי, קיבלתי סכומים מטורפים של כ 10000 ש"ח +2500 ש"ח לחודש עבור הסנסורים.

מברור קצר הבנתי ,ששר הבריאות החליט, שמי שהיו לו 2 אירועי היפו ,בשילוב פינוי למיון ,זכאי לקבל את הסנסור מהקופה ללא שאלות.
לי השנה היה רק אחד, אבל החלטתי לנסות את מזלי.

ניגשתי למרפאת סכרת ישבתי עם הרופאה שללא ויכוחים מיותרים אישרה לי מייד סנסור + משאבה. היא העבירה ההמלצה לגוף המחליט בקופה (מאוחדת),שגם הוא אישר לי במידית.

זימנתי אלי הביתה את נציגי שלוש החברות להתרשמות ולאחר קריאה מעמיקה ברשת קיבלתי החלטה להתחבר ל DEXCOM כי:
1.אין לי צורך את הממשק עם המשאבה שקיים ב ENLITE
2.הכי מדויק
3.התקנה הפשוטה ביותר
4.משך זמן בין החלפת סנסורים הכי ארוך.

לפני כמה ימים הגיעה נציגה של החברה והתחברתי לסנסור המדובר של DEXCOM G4 PLATINUM . הסנסור קטן מאוד וממש אינו מורגש על הגוף.

רציתי לספר שאני חווה מהפך אחד גדול בניהול הסכרת:

1.יכול לקבל התרעות לפני היפר והיפו (עדין לא זכיתי לקבל
)
2.ניתן לראות את מגמות הסוכר ,כלומר האם יציב או משתנה למעלה
או למטה ,במהירות כזו או אחרת ולקבל התראות לכל שינוי, פשוט
חלוםםםםם
3.ירדתי מ 6-7 בדיקות ביום ל 3
4.לא צריך לסחוב איתי לכל מקום את מד הסוכר.

אז זהו חברים חשבתי לשתף אתכם וממליץ שמי שסובל מהיפויים , מידי פעם, לגשת ולנסות לקבל מהקופה זו לא פריבילגיה ,מדובר באביזר מציל חיים.

את המשאבה שאושרה לי עדין לא הזמנתי כרגע חי טוב עם הזריקות אבל במידה ואחליט אז אזמין גם את המשאבה ואב בכלל אהיה לאיש ביוני

שבת שלום והמשך בריאות טובה ומאוזנת לכולנו

imanub

New member
תודה

תמשיך לעדכן. אני משתמש בENLITE, על חשבוני וחושב לעבור לדקסקום בגלל הדיוק והנוחות.

אברימי10

New member
מאחל לך הצלחה

לידיעתך, המהפך של שר הבריאות עמוק יותר. אמנם באופן רשמי מדובר על מי שחווה 2 ארועי היפו מתועדי אשפוז, אבל כמו שאתה הצלחת, עם קצת מעוף + חברים במד"א וכו' אפשר להקל את התהליך. (בכל זאת ישראל כאן...)

למעלה