למה אני לא אוהב אופפיסט

marceloros

New member
מנהל
למה אני לא אוהב אופפיסט

לא ממש ידעתי איזו כותרת לתת פה, זה קצת לראות את זה מבפנים, אפילו אני מרגיש שחסר לי אוויר כרגע.

Cמן רשום

New member
מעניין

כמה דברים
א. שיעור הנפגעים ממפולת מסך העוסקים באופיסט הוא זעיר. מפחיד אבל כדאי לשמור על פרופורציות. האמת שאותי אישית מפחיד הרבה הרבה יותר להתקל באבן שאני לא מבחין בה בזמן. ע"ע שומאכר.
ב. מומלץ מאד להשתמש ב ABS. יקר, בעיקר הטובים, אבל שווה את זה. יש חברות שמתפארות ב 100% הצלחה לצוף מעל מפולת.
ג. תמיד כדאי להתעדכן במצב השלג, כל אתר מפרסם סכנת מפולת ואזורים בטוחים בהם הסכנה קטנה או שעשו מפולת מבוקרת ולגלוש בסייף זונס. גם מדריך צנוסה זה לא רעיון רע.

השנה הנוכחית פעם הראשונה עשיתי אופיסט. רק עכשיו הרגשתי מספיק בטוח ברמת הגלישה שלי. בינתיים עם מדריך צמוד. לא בטוח אם אני אוהב את זה יותר מגלישה במסלול. הרבה מוגולים, הרבה עבודת רגליים, פחות זורם פרט לקטעים קצרים. מצד שני אין את כל האנשים מסביב. שונה. מתכוון לנסות שוב לפני שאגבש דיעה.

כל הנ"ל נאמר על גלישה בתוך שטח אתרים מוכרזים אבל לא על מסלולים מסודרים. וגם לא שני מטר מהמסלול.

eliavt

New member
לא יודע אם לקנות זה מה שנדרש

העלות של התקים הטובים היא גבוהה מאוד (מה שאנחנו שכרנו שנה שעברה עולה 700 יורו אחרי הנחה (בארהב זה בערך 1200-1400 דולר) תיק של מאמוט)
לפי דעתי אפשר להסתפק בהשכרה (15 יורו ליום) - זה מה שעשינו בלא גראב שנה שעברה

בכל מקרה להיכנס לאופיסט לבד (כשאני מתכוון לאופיסט זה לא לשטח שלא גלשו בו בין שני מסלולים) בלי מדריך ובלי ABS נראה לי כמו סכנת נפשות

אליאב

o h a d d

New member

esnow

New member
גיליתי את הגלישה

שנה שעברה הרגשתי לראשונה מספיק בטוח לעשות אופפיסט עם מדריך והיה כיף בטירוף, נהניתי מכל רגע.

למעלה