מספורי קווים

מצב
הנושא נעול.

Shark Alarm

New member
מספורי קווים ../images/Emo26.gif

מספורי קווים

שמתי לב שבחיפה הקווים מסודרים מ- 1 ועד 30 (או אפילו יותר, לא זוכר בדיוק) אבל בלי להשאיר רווחים באמצע (אולי פרט לקו אחד או שניים) האם הדבר קיים גם בירושלים (שגם היא עיר גדולה עם מפעיל תחבורה ציבורית אחד
) האם ניתן יהיה לקיים את המצב שבו הקווים הפנימיים ירוצו אחד אחרי השני (או שזה סתם יצא במקרה בחיפה..) בכל מקרה, הרי לא סתם בישובים קטנים שיש בהם קו פנימי אחד (או יותר) הוא ממוספר ב- 1 (ע"ע גדרה, נתיבות) והשאר ב- 2,3 וכו' (ע"ע אשדוד, קרית מלאכי, רמת השרון)

יש סדר מדוייק מאד בחיפה !

מספורי קווים

שמתי לב שבחיפה הקווים מסודרים מ- 1 ועד 30 (או אפילו יותר, לא זוכר בדיוק) אבל בלי להשאיר רווחים באמצע (אולי פרט לקו אחד או שניים) האם הדבר קיים גם בירושלים (שגם היא עיר גדולה עם מפעיל תחבורה ציבורית אחד
) האם ניתן יהיה לקיים את המצב שבו הקווים הפנימיים ירוצו אחד אחרי השני (או שזה סתם יצא במקרה בחיפה..) בכל מקרה, הרי לא סתם בישובים קטנים שיש בהם קו פנימי אחד (או יותר) הוא ממוספר ב- 1 (ע"ע גדרה, נתיבות) והשאר ב- 2,3 וכו' (ע"ע אשדוד, קרית מלאכי, רמת השרון)
הקווים בחיפה. פרט ל-9,ו-20 יש רציפות עד 40. לפני שנה בוטלו הקווים 41,42, בשל כפילות בגלל ביטול הכניסה למרכזית בת גלים. 45,47,49 יצא מתחום חיפה. קו 48 בוטל ביום הקמת מרכזית חוף הכרמל. קוי 50,60,70, הועברו למרכזית המפרץ. קוי 80-90 משמשים קווי תלמידים. קומת ה-10X,11X,12X,13X,14X לקווים בין/מהמרכזיות.

Image of me

New member
יש 42 בחיפה! ליתר דיוק 42א.

הקווים בחיפה. פרט ל-9,ו-20 יש רציפות עד 40. לפני שנה בוטלו הקווים 41,42, בשל כפילות בגלל ביטול הכניסה למרכזית בת גלים. 45,47,49 יצא מתחום חיפה. קו 48 בוטל ביום הקמת מרכזית חוף הכרמל. קוי 50,60,70, הועברו למרכזית המפרץ. קוי 80-90 משמשים קווי תלמידים. קומת ה-10X,11X,12X,13X,14X לקווים בין/מהמרכזיות.
הוא יוצא פעם בשעה (בבוקר - פעם ב-20 דקות) מרחוב החשמל לבת גלים דרך העיר.

קו 42 אינו קיים

הוא יוצא פעם בשעה (בבוקר - פעם ב-20 דקות) מרחוב החשמל לבת גלים דרך העיר.
קו 42 אינו קיים
וגם לא 41. בשל ביטול הכניסה למרכזית בת גלים, כל קווי נו"ש מתחילים מבת-גלים ליד הרכבל. אז קו 17 חופף על 42, קו 15/16 חופף על 41 בקטעים מסויימים. לכן בוטלו הקווים: 101,102 שהיו יוצאים מאגד בת גלים לשעבר.

Image of me

New member
אתה מוזמן למערכת החיפוש החדשה

קו 42 אינו קיים
וגם לא 41. בשל ביטול הכניסה למרכזית בת גלים, כל קווי נו"ש מתחילים מבת-גלים ליד הרכבל. אז קו 17 חופף על 42, קו 15/16 חופף על 41 בקטעים מסויימים. לכן בוטלו הקווים: 101,102 שהיו יוצאים מאגד בת גלים לשעבר.
של אגד: http://mslworld.egged.co.il/msl/WebForms/wfrmMain.aspx?mode=start בחר את חיפה כעיר המקור, חיפוש לפי קו, 42, בכל יום פרט לשבת. במערכת יש באג - אחרי שלוחצים "חפש", היא מאפסת את החיפוש לירושלים ואילת. פשוט צריך ללחוץ Back בדפדפן וללחוץ שוב "חפש", והפעם זה יעבוד. לקו 42א יש לא מעט נסיעות מהבוקר עד אחרי הצהריים, בכיוון מרחוב החשמל לבת גלים בלבד. קו 17 לא לגמרי חופף לו, כי הוא לא עובר ברח' החשמל.

קו 42 אינו קיים- הבהרה

של אגד: http://mslworld.egged.co.il/msl/WebForms/wfrmMain.aspx?mode=start בחר את חיפה כעיר המקור, חיפוש לפי קו, 42, בכל יום פרט לשבת. במערכת יש באג - אחרי שלוחצים "חפש", היא מאפסת את החיפוש לירושלים ואילת. פשוט צריך ללחוץ Back בדפדפן וללחוץ שוב "חפש", והפעם זה יעבוד. לקו 42א יש לא מעט נסיעות מהבוקר עד אחרי הצהריים, בכיוון מרחוב החשמל לבת גלים בלבד. קו 17 לא לגמרי חופף לו, כי הוא לא עובר ברח' החשמל.
קו 42 אינו קיים- הבהרה
אינו קיים במתקונת שהיינו (תושבי חיפה) רגילים לה, כמו קו 41. קו במתקונת של קו טבעתי מבת גלים לעיר לנוה פז להדר לבת גלים. כדי שלא לפגוע בתושבי נוה פז בחיפה נשאר קו 42 א' אך תדירותו הורדה ל-1 בשעה רק בבוקר יש קצת יותר. אתר "אגד" ממליץ לנוסעים מבת גלים לנוה פז להשתמש בקו 40 א'. מצורף לו"ז קו 42 א'.

Image of me

New member
לגבי הסדר בחיפה

לגבי הסדר בחיפה
באמת המספרים מסודרים די טוב - 14 עד 19 לנווה שאנן, וקווי מרכזית המפרץ (101-143) מסודרים יפה לפי שכונות בחיפה... אבל כאן הסדר נגמר. עד לפני כמה שנים אפשר היה להגיד שקווים 40-49 הם קווים של העיר התחתית ומערב חיפה, אבל היום נשארו מהם רק 40 ו-43, ו-42 שמחזיק בעור שיניו. והבלגן הכריז סופית על נצחונו כאשר נפתחה מרכזית חוף הכרמל ולקו ממנה לאוניברסיטה קראו 46 (כאשר 45,47,49 הם בכלל קווי טירת כרמל).

urilei

New member
גם בטבריה

מספורי קווים

גם בטבריה
יש סדר מופתי מ-1 עד 12 אגב הקו הפנימי בצריפין בלי שום קשר לחיים הוא קו 6, אולי זה הגיע כחלק מקו 156

אוהד11

New member
לפי קונקס אין בטבריה קו 2 והעירוני

גם בטבריה
יש סדר מופתי מ-1 עד 12 אגב הקו הפנימי בצריפין בלי שום קשר לחיים הוא קו 6, אולי זה הגיע כחלק מקו 156
לפי קונקס אין בטבריה קו 2 והעירוני
האחרון הוא קו 11

IgKh

New member
וגם בנתב"ג יש

גם בטבריה
וגם בנתב"ג יש
את קו 5, שגם הוא לא קשור לכלום (למה לא קו 1?)

Image of me

New member
הקו הפנימי בצריפין הגיע מראשון.

גם בטבריה
הקו הפנימי בצריפין הגיע מראשון.
בעבר היה בראשון קו עירוני 6 שיעדו מחנה צריפין, והקו הפנימי בצריפין נקרא 6א. בשלב כלשהו הקו מראשון לצריפין שינה את מספרו ל-9 (איני יודע אם הוא שינה גם את מסלולו), וקו 6א הפך ל-6 עם המעבר לסופרבוס (ואולי לפני).

mucool2

New member
בירושלים אין כמעט רווחים

מספורי קווים

בירושלים אין כמעט רווחים
אני חושב שהמספר היחיד בין 1 ל-39 שאין לו קו אוטובוס הוא 29. מעל 40 ידוע לי רק על 45,46 ו-50 (עירוניים). למשך תקופה מסוימת היה חסר 5, אבל הבנתי שהיום זה מספר הקו בין תחנת הרכבת לתחנה המרכזית בעיר.

mucool2

New member
סליחה, שכחתי את 42, 48, ו-49

בירושלים אין כמעט רווחים
אני חושב שהמספר היחיד בין 1 ל-39 שאין לו קו אוטובוס הוא 29. מעל 40 ידוע לי רק על 45,46 ו-50 (עירוניים). למשך תקופה מסוימת היה חסר 5, אבל הבנתי שהיום זה מספר הקו בין תחנת הרכבת לתחנה המרכזית בעיר.
סליחה, שכחתי את 42, 48, ו-49

mucool2

New member
שוב סליחה - יש קו 29 בירושלים...

בירושלים אין כמעט רווחים
כך שיש כנראה רצף מלא בין 1 ל-39 (ובנוסף יש לא מעט קווי "א").

בת"א אני חושב שכולנו זוכרים כמה

כך שיש כנראה רצף מלא בין 1 ל-39 (ובנוסף יש לא מעט קווי "א").
קווים "חשובים" ו"מפורסמים" שבוטלו (רמז: הם מתחלקים ב-11...) אבל יש גם קווים אחרים כמו 58 ששולב לא מזמן לתוך 37 (בקווים), נדמה לי שאין 77 ו-80, 91 בוטל ואחרי 99 כבר יש חורים. רמז ל"קו מפורסם וחשוב", בדמות המשפט הידוע: "החזירו את קו XX והעבירו אותו בתחנה המרכזית הישנה!"

אוהד11

New member
אין גם 12 ו- 22

קווים "חשובים" ו"מפורסמים" שבוטלו (רמז: הם מתחלקים ב-11...) אבל יש גם קווים אחרים כמו 58 ששולב לא מזמן לתוך 37 (בקווים), נדמה לי שאין 77 ו-80, 91 בוטל ואחרי 99 כבר יש חורים. רמז ל"קו מפורסם וחשוב", בדמות המשפט הידוע: "החזירו את קו XX והעבירו אותו בתחנה המרכזית הישנה!"
אין גם 12 ו- 22

אורי404

New member
מתחלקים ב11...../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מתחלקים ב11...

וגם: "השמשת אוטובוסים"... אשרי נעלם בזמן האחרון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה