כמה חשמליות בזמן הדמדומים

מצב
הנושא נעול.

euronitzan

New member
שרשור תמונות משוויץ, 11-20 באוק'

כמה חשמליות בזמן הדמדומים
וגשר אחד
החברים הנכבדים מתבקשים לזהות את המכונות שבתמונה. עבור השימוש בתמונות ייגבו 85 ש"ח, מחובבי מאן בכלל וSL בפרט. תהנו. תמונה ראשונה - נראה כמו EG?!

euronitzan

New member
2 - נראה כמו אותה נבלה...

החברים הנכבדים מתבקשים לזהות את המכונות שבתמונה. עבור השימוש בתמונות ייגבו 85 ש"ח, מחובבי מאן בכלל וSL בפרט. תהנו. תמונה ראשונה - נראה כמו EG?!

JayZed

New member
NG דור ראשון, תראה איך קו החלונות

NG דור ראשון, תראה איך קו החלונות
יורד בחלק הקדמי. זה NG דור ראשון, כמו ה-6001, או במילים אחרות נחנ"ר, ז"א "נבלה חצי נמוכת רצפה".

euronitzan

New member
כמה תמונות של רכבות...

כמה תמונות של רכבות...
1

euronitzan

New member
תשובות יינתנו מחר, כשהוריי יהיו

נראה כמו גרינדלוולד ???
תקן אותי אם אני טועה ?? אם כן לפני כשנתיים הייתי גם שם מדהים פשוט אין מילים לתאר
תשובות יינתנו מחר, כשהוריי יהיו
ערים...

euronitzan

New member
עוד רכבות...

עוד רכבות...
ואיזה נוף...

euronitzan

New member
כפי שידוע לי זו איננה טראם.

תמונות מדהימות! האם הרכבת בתמונה
היא רכבת פרברית רגילה או קלה (טראם) שגם נוסעת ברחובות הערים?
כפי שידוע לי זו איננה טראם.
הקרונות גם נראים ארוכים מכדי לשמש בטראם לגבי השאלה של TP535: זו אכן גרינדלוולד.

euronitzan

New member
הרכבת האחרונה לשוויץ תשורשר מיד

עם הגולשים הסליחה על מהירות ההעלאה...

mrngin

New member
שימו לב למסילה

עם הגולשים הסליחה על מהירות ההעלאה...
שימו לב למסילה
זאת רכבת לשיפועים חזקים של ההרים, ויש לה פס מרכזי משונן, ולקטר יש גלגל שיניים מרכזי משונן, ורק כך היא יכולה לטפס / לרדת מדרונות משופעים. רכבת על 2 פסים שטוחים לא יכולה לטפס שם !! השוויצרים מטפסים כך שיפועים שלא יאמנו (בירידה זה לפעמים עוד יותר מפחיד וגורם ויברציות בכמה חלקי גוף)

euronitzan

New member
יש לו ג'אנט של SL, צבע צהוב דוחה

וארון מאחור. מה זה יכול להיות?!

mrngin

New member
ארון אחורי בוולוו הצהוב

וארון מאחור. מה זה יכול להיות?!
ארון אחורי בוולוו הצהוב
בדרך כלל בשוויץ, אוסטריה, גרמניה וכו' משמש הארון לאחסון מגלשי הסקי / סקייטבורדים של הגולשים. בארץ אין לזה שימוש מכמה סיבות: הישראלים היו מעלים מגלשים לאוטובוס, חותכים את הריפוד ופותחים את הראש אחד לשני בזמן סיבוב מהיר. סיבה נוספת היא עד שהנוסע השלישי היה יורד מהאוטובוס, הוא היה מגלה שאחד מהשניים הראשונים כבר גנבו לו את הציוד. אצלנו נוסעים לסקי בחרמון (בימים המוגבלים שזה אפשרי) עם רכב פרטי והמגלשים בולטים אחורה דרך החלון האחורי השמאלי הפתוח - למה מה קרה אח'שלי ????? פגשתי באוסטריה גולשים בריטיים שהגיעו באוטובוס עם ארון אחורי כזה בנסיעה מבריטניה !! הנסיעה היתה עבורם זולה מאד היות והנהג לא תידלק אפילו פעם אחת בקטע בריטניה - אוסטריה/טירול - בריטניה: האוטובוס פשוט נסע על אדי האלכוהול שחדרו מתא הנוסעים לסעפת היניקה של המנוע. כל אדם שהיה יושב באוטובוס הזה חצי שעה היה נכשל בבדיקת אלכוהול משטרתית בשל כמות האלכוהול שדמו היה סופח דרך הנשימה החופשית. יתרון מרכזי הוא שהמדע אינו מכיר שום נגיף שפעת ששורד בסביבה נטולת חמצן המורכבת מ- 85% אלכוהול !!

davidfainshtein

Member
מנהל
../images/Emo6.gif

ארון אחורי בוולוו הצהוב
בדרך כלל בשוויץ, אוסטריה, גרמניה וכו' משמש הארון לאחסון מגלשי הסקי / סקייטבורדים של הגולשים. בארץ אין לזה שימוש מכמה סיבות: הישראלים היו מעלים מגלשים לאוטובוס, חותכים את הריפוד ופותחים את הראש אחד לשני בזמן סיבוב מהיר. סיבה נוספת היא עד שהנוסע השלישי היה יורד מהאוטובוס, הוא היה מגלה שאחד מהשניים הראשונים כבר גנבו לו את הציוד. אצלנו נוסעים לסקי בחרמון (בימים המוגבלים שזה אפשרי) עם רכב פרטי והמגלשים בולטים אחורה דרך החלון האחורי השמאלי הפתוח - למה מה קרה אח'שלי ????? פגשתי באוסטריה גולשים בריטיים שהגיעו באוטובוס עם ארון אחורי כזה בנסיעה מבריטניה !! הנסיעה היתה עבורם זולה מאד היות והנהג לא תידלק אפילו פעם אחת בקטע בריטניה - אוסטריה/טירול - בריטניה: האוטובוס פשוט נסע על אדי האלכוהול שחדרו מתא הנוסעים לסעפת היניקה של המנוע. כל אדם שהיה יושב באוטובוס הזה חצי שעה היה נכשל בבדיקת אלכוהול משטרתית בשל כמות האלכוהול שדמו היה סופח דרך הנשימה החופשית. יתרון מרכזי הוא שהמדע אינו מכיר שום נגיף שפעת ששורד בסביבה נטולת חמצן המורכבת מ- 85% אלכוהול !!

מצב
הנושא נעול.
למעלה