עמוד השדרה
New member
נראה שקו 31 של אפיקים בפתח תקוה בוטל ומחליף אותו קו 87
שכעת יהיה לו מסלול די ספגטי בתוך פתח תקוה. [URL]https://www.afikim-t.co.il/%D7%94%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%97%D7%A9%D7%95%D7%91%D7%95%D7%AA/[/URL] " שינוי מסלול קו 87, פ"ת נוסעים נכבדים החל מתאריך ה-31.5.2020 יבוצע שינוי מסלול קבוע לקו 87 לפי הפירוט הבא: קו 87 למסוף תל-השומר: הקו ייצא ממסוף ארנס, ימשיך ישר לאורך גיסין, יפנה ימינה לשלום דורני, שמאלה להרב פינטו מסעוד אשר, ימינה ליאיר חפוטא, שמאלה ליוסף ספיר, ימינה לירקונים, ימינה לשטמפפר, שמאלה אברבנל, המשך לחזון איש, ימינה לוולפסון, המשך לההסתדרות, המשך לארלוזורוב, שמאלה לקפלן, המשך למרדכי ביטרמן, ימינה דוד שמעוני, שמאלה לצייר צבי שור, המשך ליפה נוף, ימינה לעצמאות, שמאלה לרבין, ימינה לכביש 471 והמשך במסלול המקורי עד מסוף תל-השומר. קו 87 למסוף ארנס: ייצא ממסוף תל-השומר במסלול הרגיל עד דרך רבין בפתח תקווה , ימינה לעצמאות, שמאלה ליפה נוף, ימינה לצייר צבי שור, ימינה לדוד שמעוני, שמאלה למרדכי ביטרמן, שמאלה לקפלן, ימינה לארלוזורוב, המשך להסתדרות, המשך לוולפסון, שמאלה חזון איש, המשך לאברבנל, ימינה לשטמפפר, שמאלה הירקונים, שמאלה ליוסף ספיר, ימינה לרב יאיר חפוטא, שמאלה לרב פינטו מסעוד אשר, ימינה לשלום דורני, שמאלה לגיסין, שמאלה המכבים, ימינה אורלוב, ימינה בר כוכבא וסיום במסוף ארנס. "
שכעת יהיה לו מסלול די ספגטי בתוך פתח תקוה. [URL]https://www.afikim-t.co.il/%D7%94%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%97%D7%A9%D7%95%D7%91%D7%95%D7%AA/[/URL] " שינוי מסלול קו 87, פ"ת נוסעים נכבדים החל מתאריך ה-31.5.2020 יבוצע שינוי מסלול קבוע לקו 87 לפי הפירוט הבא: קו 87 למסוף תל-השומר: הקו ייצא ממסוף ארנס, ימשיך ישר לאורך גיסין, יפנה ימינה לשלום דורני, שמאלה להרב פינטו מסעוד אשר, ימינה ליאיר חפוטא, שמאלה ליוסף ספיר, ימינה לירקונים, ימינה לשטמפפר, שמאלה אברבנל, המשך לחזון איש, ימינה לוולפסון, המשך לההסתדרות, המשך לארלוזורוב, שמאלה לקפלן, המשך למרדכי ביטרמן, ימינה דוד שמעוני, שמאלה לצייר צבי שור, המשך ליפה נוף, ימינה לעצמאות, שמאלה לרבין, ימינה לכביש 471 והמשך במסלול המקורי עד מסוף תל-השומר. קו 87 למסוף ארנס: ייצא ממסוף תל-השומר במסלול הרגיל עד דרך רבין בפתח תקווה , ימינה לעצמאות, שמאלה ליפה נוף, ימינה לצייר צבי שור, ימינה לדוד שמעוני, שמאלה למרדכי ביטרמן, שמאלה לקפלן, ימינה לארלוזורוב, המשך להסתדרות, המשך לוולפסון, שמאלה חזון איש, המשך לאברבנל, ימינה לשטמפפר, שמאלה הירקונים, שמאלה ליוסף ספיר, ימינה לרב יאיר חפוטא, שמאלה לרב פינטו מסעוד אשר, ימינה לשלום דורני, שמאלה לגיסין, שמאלה המכבים, ימינה אורלוב, ימינה בר כוכבא וסיום במסוף ארנס. "