האם ניתן להנפיק רב קו במקומות שהם לא תחנות שירות רשמיות?

מצב
הנושא נעול.

lifeAndStuff

New member

במקרה של אובדן רב קו - האם מקומות שטוענים כרטיסים (למשל הסופר פארם) גם מסוגלים להנפיק כרטיס חדש?

סבא של1

New member
אפשר להזמין דרך אפליקצית רב קו

במקרה של אובדן רב קו - האם מקומות שטוענים כרטיסים (למשל הסופר פארם) גם מסוגלים להנפיק כרטיס חדש?
הזמנתי לנכדים שלי רב קו דרך האפליקציה. אחד הגיע והשני בדרך.
אפשר גם לחדש כרטיס דרך האפליקציה. הם שולחים בדואר

lifeAndStuff

New member
הבעיה היא קצת אחרת...

הזמנתי לנכדים שלי רב קו דרך האפליקציה. אחד הגיע והשני בדרך.
אפשר גם לחדש כרטיס דרך האפליקציה. הם שולחים בדואר
הבעיה היא קצת אחרת...
ביום שישי האחרון חשבתי שאיבדתי את כרטיס הרב קו. מצאתי אותו - אבל במקרה של אובדן אמיתי כדי להשתמש בתחבורה ציבורית היום הייתי צריכה להמתין עד שמשרדי הרב קו יפתחו בשעה 8:00, כשאני צריכה לצאת לעבודה בשעה מוקדמת יותר.

חברה אמרה לי שהיא שמעה שניתן להנפיק בחנויות כמו "צומת ספרים" או הסופרפארם שפתוחות גם במוצ"ש כדי לחסוך לי את הזמן בראשון בבוקר - ואני טענתי שניתן רק להטעין שם כרטיסים ולא להנפיק חדשים.

נראה שאני צדקתי.

Bus Nerd

Active member
אפשר לקנות אנונימי אצל הנהג כדי לנסוע

הבעיה היא קצת אחרת...
ביום שישי האחרון חשבתי שאיבדתי את כרטיס הרב קו. מצאתי אותו - אבל במקרה של אובדן אמיתי כדי להשתמש בתחבורה ציבורית היום הייתי צריכה להמתין עד שמשרדי הרב קו יפתחו בשעה 8:00, כשאני צריכה לצאת לעבודה בשעה מוקדמת יותר.

חברה אמרה לי שהיא שמעה שניתן להנפיק בחנויות כמו "צומת ספרים" או הסופרפארם שפתוחות גם במוצ"ש כדי לחסוך לי את הזמן בראשון בבוקר - ואני טענתי שניתן רק להטעין שם כרטיסים ולא להנפיק חדשים.

נראה שאני צדקתי.
ואחר כך ללכת למרכז השירות כדי לשחזר את האישי. הבאסה היא שצריך לחזור למרכז השירות פעמיים (פעם שנייה אחרי שלושה ימי עסקים) אם רוצים לקבל בחזרה את הכסף שהיה על הכרטיס שאבד

lifeAndStuff

New member
תודה

ואחר כך ללכת למרכז השירות כדי לשחזר את האישי. הבאסה היא שצריך לחזור למרכז השירות פעמיים (פעם שנייה אחרי שלושה ימי עסקים) אם רוצים לקבל בחזרה את הכסף שהיה על הכרטיס שאבד
תודה
מה לגבי חופשי חודשי (אני לא מחזיקה כסף טעון אלא רק חופשי חודשי על הכרטיס שלי)? האם הוא יהיה זמין מיידית או רק תוך שלושה ימים?

arseny92

Well-known member
מנהל
כל התוכן של הכרטיס הקודם רק לאחר אישור המסלקה כאמור, אז3ימים

תודה
מה לגבי חופשי חודשי (אני לא מחזיקה כסף טעון אלא רק חופשי חודשי על הכרטיס שלי)? האם הוא יהיה זמין מיידית או רק תוך שלושה ימים?
כל התוכן של הכרטיס הקודם רק לאחר אישור המסלקה כאמור, אז3ימים

מצב
הנושא נעול.
למעלה