שרשור הכוונה ומודיעין 23/01 - 24/01

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member

aaa123

Member
אני שוב חוזר על שאלתי לגבי תחבורה ליסמין 6 באר יעקב

אני צריך להגיע היום בשעה 7 בערב ולצאת חזרה לתל-אביב בשעה 8.
אני מגיע בערך מלואי מרשל 1 פינת פנקס.
בחיפוש מצאתי שקו 159 מביא אותי קרוב אבל נראה שמביא אותי מוקדם מדי וכתוב שאני אמור לעלות עליו ב17:11 בתיכון חדש רבין/דרך נמיר ולרדת ב17:47 במרכז מסחרי/קרן היסוד.
אופציה אחרת היא ללכת מתיכון חדש רבין/דרך נמיר ב274 לרחובות תחנה מרכזית ולרדת בצומת בית דגן ומשם לקחת 354 לכיוון באר יעקב אבל אם אני מבין נכון התדירות של קו 354 נמוכה ביותר כך שאם אני מפספס אותו אני צריך לחכות כמה שעות לקו הבא.
אפשרות נוספת היא לקחת 56 לרכבת השלום אבל אם אני מבין נכון אני צריך לקחת 2 רכבות כאשר הראשונה מגיעה ב18:26 לבאר יעקב ואחר כך יש לי ללכת איזה דקה בכיוון דרום מזרח לרכבת נוספת שתגיע למרכז מסחרי קרן היסוד.
בקיצור איך הייתם ממליצים להגיע ומתי לצאת מהבית,וגם איך הייתם ממליצים לחזור?

olli3

New member
מנהל
אתה יכול לנסוע פשוט לשיכון המזרח בראשון לציון וללכת משם ברגל

אני צריך להגיע היום בשעה 7 בערב ולצאת חזרה לתל-אביב בשעה 8.
אני מגיע בערך מלואי מרשל 1 פינת פנקס.
בחיפוש מצאתי שקו 159 מביא אותי קרוב אבל נראה שמביא אותי מוקדם מדי וכתוב שאני אמור לעלות עליו ב17:11 בתיכון חדש רבין/דרך נמיר ולרדת ב17:47 במרכז מסחרי/קרן היסוד.
אופציה אחרת היא ללכת מתיכון חדש רבין/דרך נמיר ב274 לרחובות תחנה מרכזית ולרדת בצומת בית דגן ומשם לקחת 354 לכיוון באר יעקב אבל אם אני מבין נכון התדירות של קו 354 נמוכה ביותר כך שאם אני מפספס אותו אני צריך לחכות כמה שעות לקו הבא.
אפשרות נוספת היא לקחת 56 לרכבת השלום אבל אם אני מבין נכון אני צריך לקחת 2 רכבות כאשר הראשונה מגיעה ב18:26 לבאר יעקב ואחר כך יש לי ללכת איזה דקה בכיוון דרום מזרח לרכבת נוספת שתגיע למרכז מסחרי קרן היסוד.
בקיצור איך הייתם ממליצים להגיע ומתי לצאת מהבית,וגם איך הייתם ממליצים לחזור?
אתה יכול לנסוע פשוט לשיכון המזרח בראשון לציון וללכת משם ברגל
יש גם רכבת לבאר יעקב וגם ממנה תצטרך ללכת ברגל.
&nbsp
לגבי הגעה באוטובוס לראשל"צ, אתה יכול לנסוע עם נסיעת השעה 18:00 של קו 174 (זמן יציאה מרידינג) ולרדת בתחנת נחמיה/זרובבל. משם יש לך הליכה של רבע שעה ליעד שלך בבאר יעקב.
&nbsp
באופציה אחרת, פשוט סע עם למשל עם 274 לרכבת הראשונים, עבור לתחנת הרכבת והמשך משם עם 11/20 לנסיעה קצרה של כמה דקות עד לתחנת נחמיה/מלאכי ומשם ברגל.
&nbsp
בראשןו אתה צריך להגיע לרחוב הר המוריה, אתה תראה לצידו חומה, זו החומה שמפרידה בין ראשון לבאר יעקב, יש לה יציאות כל איזה 200 מטרים, כך שפשוט בהזדמנות הראשונה שאתה רואה יציאה, צא לצד של באר יעקב (יש שם מדרכה, אל תדאג וגם צומת מסודר שתוכל לחצות בבטחה לצד של באר יעקב).
&nbsp
אם תבחר ברכבת לבאר יעקב, יש מתחנת הרכבת את קווים 1,2 שיביאו אותך ליעד שלך, לא יודע לגבי תיאום שלהם עם הרכבת אבל זו תחנה המוצא שלהם. וכמובן אפשר ללכת ברגל, זו גם הליכה של כ-15 דקות.
&nbsp
יש גם את קו 157 שיוצא ב18:45 ממרכזית תל אביב לבאר יעקב ויביא אותך עד היעד שלך, אבל יכול להיות שזה יהיה לך כבר מאוחר (כי תגיע באיחור, תגיע סביב 19:15).
&nbsp
בחזור תבדוק את 157 או כל קו שיוציא אותך לכיוון כביש 44 או לרכבת. או שתלך לראשון לציון בחזור...
&nbsp
לגבי שימוש ברכבת הראשונים, נראה לי שזה אותו הדבר כמו שימוש ברכבת באר יעקב, פחות בקיא ברכבות.
&nbsp
בהצלחה.

מאוניברסיטת בר אילן לדיזינגוף סנטר ומשם לקניון עזריאלי

באיזה קווים מגיעים מאוניברסיטת בר אילן לדיזינגוף סנטר ?
ובאיזה קווים מגיעים מדיזינגוף סנטר לקניון עזריאלי ?

מבר אילן לדיזנגוף סנטר אפשר להגיע בקווים 56, 70 לאבן גבירול

באיזה קווים מגיעים מאוניברסיטת בר אילן לדיזינגוף סנטר ?
ובאיזה קווים מגיעים מדיזינגוף סנטר לקניון עזריאלי ?
מבר אילן לדיזנגוף סנטר אפשר להגיע בקווים 56, 70 לאבן גבירול
וללכת 10 דקות ברגל. ישנן גם אופציות להחליף אוטובוס ולהגיע לסנטר עצמו, אבל אני הייתי הולך על אחד הקווים האלה, כי זאת בסך הכל הליכה נעימה, שרובה בירידה קלה.
מהדיזנגוף סנטר לעזריאלי מגיעים קווים 63, 239. אפשר גם 20 דקות הליכה נעימה דרך שרונה.
&nbsp

מצב
הנושא נעול.
למעלה