לפני כחודש וחצי הכנסתי שאלה

מצב
הנושא נעול.

גליגלי6

New member

על גט טכסי. שכחתי להודות לעונים כי הייתי מאוד עסוקה ואחכ פרח..מתנצלת מאוד

הנה התגובה שלי:

לא ממליצה עליהם. שרות לא טוב. הזמנתי כמה שעות לפני (פגישה חשובה בעיר אחרת) ביטלתי ולמרות זאת הנהג הגיע. ככה זה כשאין תחרות. כלומר הם החברה היחידה שמזמינים דרך אפליקציה כלומר הם מונופול. מונופול זה תמיד רע..

davidfainshtein

Member
מנהל
לי יצא בינתיים רק פעם אחת להשתמש בגט בארץ

הנה התגובה שלי:

לא ממליצה עליהם. שרות לא טוב. הזמנתי כמה שעות לפני (פגישה חשובה בעיר אחרת) ביטלתי ולמרות זאת הנהג הגיע. ככה זה כשאין תחרות. כלומר הם החברה היחידה שמזמינים דרך אפליקציה כלומר הם מונופול. מונופול זה תמיד רע..
לי יצא בינתיים רק פעם אחת להשתמש בגט בארץ
בנסיעה פשוטה בתוך ירושלים וזה עבד מצוין.
לעומת זאת, אני משתמש בהם המון במוסקבה ושם היה לי קטע הזוי איתם לפני כמה חודשים:
הזמנתי מונית לנסיעה מהמשרד לאחת מתחנות הרכבת. נהג המונית נתקע בכניסה לרחוב בגלל משאית תקועה ובגלל שמיהרתי מאוד, ביטלתי את ההזמנה. נהג המונית קיבלת את הביטול ועזב את המקום אבל בגלל איזה באג מוזר באפליקציה, המערכת המשיכה להזמין עוד ועוד מוניות לכתובת הזו וכבר בדרך לשדה התעופה קיבלתי אינסוף טלפונים זועמים מהמערכת על נהגי מוניות ממתינים.

היא לא היחידה, יש גם Uber. נראה לי שיש גם ריידר,

הנה התגובה שלי:

היא לא היחידה, יש גם Uber. נראה לי שיש גם ריידר,
אבל בריידר לא ניסיתי להשתמש.

matrix200200

Active member
השתמשתי בהם מספר פעמים (ואפילו ביטלתי הזמנה פעם אחת)

הנה התגובה שלי:

השתמשתי בהם מספר פעמים (ואפילו ביטלתי הזמנה פעם אחת)
בינתים אין לי ממש על מה להתלונן.
אגב אני לא בטוח שהם היחידם, יש גם את ריידר לא?

א ווארט

New member
אני משתמש בהם המון

הנה התגובה שלי:

אני משתמש בהם המון
ויש להם יתרון אדיר, גם באמצע הלילה בשום מקום תהיה מונית שתאסוף אותי, וגם באמצע היום כשיש עומס תמיד יש אחת פנויה ואני לא צריך לחכות יותר מרבע שעה.

אני לקוח עסקי שלהם

הנה התגובה שלי:

אני לקוח עסקי שלהם
ואני מזמין אצלם מוניות באופן קבוע לעובדים בחברה שלי שעובדים בזמנים שאין תח"צ (לילות / סופ"שים). יש להם יתרון גדול מול חברות אחרות בכך שניתן להזמין מוניות מראש וגם לעקוב אחרי כל ההזמנות שבוצעו. חיסרון אחד שקיים הוא שלעיתים אין זמינות של מוניות, ואז עובדים מאחרים לעבודה.

matrix200200

Active member
זה נכון שהם לא תמיד זמינים, אבל זה נכון לכל תחנת מוניות.

אני לקוח עסקי שלהם
ואני מזמין אצלם מוניות באופן קבוע לעובדים בחברה שלי שעובדים בזמנים שאין תח"צ (לילות / סופ"שים). יש להם יתרון גדול מול חברות אחרות בכך שניתן להזמין מוניות מראש וגם לעקוב אחרי כל ההזמנות שבוצעו. חיסרון אחד שקיים הוא שלעיתים אין זמינות של מוניות, ואז עובדים מאחרים לעבודה.
בגדול הם סבירים, אם כי טיפה יותר יקרים מוניות רגילות.
סתם בתור אנקדוטה לא מזמן עשיתי נסיעה מרחוב באיזור רוטשילד בתל אביב לדיזנגוף סנטר ובחזרה.
לשם נסעתי איתם ויצא לי בערך כמה שקלים יותר לאומת הנסיעה בחזרה שעשיתי במונית רגילה.
לא ממש ברור לי למה להגיד את האמת.

גליגלי6

New member
אני אישית לא אוהבת להזמין דרך אפליקציות. גם בקושי נוסעת. בכל

בגדול הם סבירים, אם כי טיפה יותר יקרים מוניות רגילות.
סתם בתור אנקדוטה לא מזמן עשיתי נסיעה מרחוב באיזור רוטשילד בתל אביב לדיזנגוף סנטר ובחזרה.
לשם נסעתי איתם ויצא לי בערך כמה שקלים יותר לאומת הנסיעה בחזרה שעשיתי במונית רגילה.
לא ממש ברור לי למה להגיד את האמת.
אני אישית לא אוהבת להזמין דרך אפליקציות. גם בקושי נוסעת. בכל
מקרה מודה לכולכם. כבר הודיתי רק לא מוצאת משום מה את ההודעה..

מצב
הנושא נעול.
למעלה