שרשור מודיעין והכוונה 12/3

מצב
הנושא נעול.

n22222

New member
מהקריות לבית-חולים רמב"ם, במטרונית

בוקר טוב,
אני אמורה להגיע היום בשעות הצהריים המאוחרות לרמב"ם.
מה אמור להיות בערך זמן הנסיעה, אם אני עולה על מטרונית 1 בצומת צבר ובדרך מחליפה למטרונית 2?
תודה מראש.

נתנאל531

Well-known member
למטרונית לוקח כ־15 דקות מצבר למרכזית המפרץ

בוקר טוב,
אני אמורה להגיע היום בשעות הצהריים המאוחרות לרמב"ם.
מה אמור להיות בערך זמן הנסיעה, אם אני עולה על מטרונית 1 בצומת צבר ובדרך מחליפה למטרונית 2?
תודה מראש.
ועוד כ־20 דקות ממרכזית המפרץ לבת-גלים. ההערכה על בסיס 'זמנים ממוצעים' של איפה-בוס, לנסיעות מטרונית 1 ו־2 שיוצאות מתחנת המוצא בשעה 16.
&nbsp
להערכת זמן זו יש להוסיף מרווח זמן עד להגעה לתחנה (כולל רכישת כרטיס ותיקוף) והמתנה לנסיעה של קו 1 (תדירות גבוהה מאוד, המתנה של לא יותר מ־4 דקות), המתנה של כמה דקות במרכזית המפרץ (המרווח בין נסיעות מטרונית קו 2 עומד על 8 דקות בשעות אחר-הצהרים, זה מקסימום ההמתנה הצפוי בלא אירועים חריגים), והליכה קצרה מתחנת בת-גלים לרמב"ם.

הייתי לוקח מטרונית 1 עד צומת דולפין

ועוד כ־20 דקות ממרכזית המפרץ לבת-גלים. ההערכה על בסיס 'זמנים ממוצעים' של איפה-בוס, לנסיעות מטרונית 1 ו־2 שיוצאות מתחנת המוצא בשעה 16.
&nbsp
להערכת זמן זו יש להוסיף מרווח זמן עד להגעה לתחנה (כולל רכישת כרטיס ותיקוף) והמתנה לנסיעה של קו 1 (תדירות גבוהה מאוד, המתנה של לא יותר מ־4 דקות), המתנה של כמה דקות במרכזית המפרץ (המרווח בין נסיעות מטרונית קו 2 עומד על 8 דקות בשעות אחר-הצהרים, זה מקסימום ההמתנה הצפוי בלא אירועים חריגים), והליכה קצרה מתחנת בת-גלים לרמב"ם.
הייתי לוקח מטרונית 1 עד צומת דולפין
ושם בהינתן הזמן עד שתגיע מטרונית 2 או שהייתי מחכה לה, או שהייתי הולך עד רמבם ברגל או שהייתי עולה על אוטובוס לרמבם (17 24 18 ועוד כמה)

eladgabso01

New member
האם צפויים עיכובים בקווים 18 ו 15 בזמן מרתון ירושלים

מקטמון לתחנה מרכזית ?

האם 2 הקווים עובדים ביום שישי כרגיל ?

קו 15 לא יעבוד בזמן המרתון וקו 18 יעבוד כקו סיבובי ולא יגיע

מקטמון לתחנה מרכזית ?

האם 2 הקווים עובדים ביום שישי כרגיל ?
לתחנה המרכזית. יש הודעה ארוכה באתר אגד על כל השינויים.
[URL]http://www.egged.co.il/%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%94.aspx[/URL]

"
קו 15 בשני כיווני הנסיעה:
הקו לא יופעל במהלך המרתון!

קו 18 ממלחה, דרך הגוננים (יופעל כקו סיבובי עד רחוב רבן יוחנן בן זכאי):
ייסע על פי המסלול המקורי עד רחוב רבן יוחנן בן זכאי, יסתובב בכיכר בן זכאי ויחזור על פי המסלול המקורי לכיוון מלחה.
תחנות מבוטלות זמנית: התחנות (בשני הכיוונים) ברחובות אלעזר המודעי, חזקיהו המלך, רחל אמנו, עמק רפאים, דרך בית לחם - גן הפעמון, קרן היסוד, דוד המלך, המלך ג'ורג', שטראוס, שבטי ישראל, הנביאים, אגריפס, בנייני האומה/ תחנה המרכזית.
"

eladgabso01

New member
יש אפשרות להגיע מקטמון לתחנה מרכזית בשישי ?

לתחנה המרכזית. יש הודעה ארוכה באתר אגד על כל השינויים.
[URL]http://www.egged.co.il/%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%94.aspx[/URL]

"
קו 15 בשני כיווני הנסיעה:
הקו לא יופעל במהלך המרתון!

קו 18 ממלחה, דרך הגוננים (יופעל כקו סיבובי עד רחוב רבן יוחנן בן זכאי):
ייסע על פי המסלול המקורי עד רחוב רבן יוחנן בן זכאי, יסתובב בכיכר בן זכאי ויחזור על פי המסלול המקורי לכיוון מלחה.
תחנות מבוטלות זמנית: התחנות (בשני הכיוונים) ברחובות אלעזר המודעי, חזקיהו המלך, רחל אמנו, עמק רפאים, דרך בית לחם - גן הפעמון, קרן היסוד, דוד המלך, המלך ג'ורג', שטראוס, שבטי ישראל, הנביאים, אגריפס, בנייני האומה/ תחנה המרכזית.
"
יש אפשרות להגיע מקטמון לתחנה מרכזית בשישי ?

ספרנו1

New member
מירושלים, גבעה צרפתית לדגניה ב'

אני צריך להגיע ליעד מחר, עד השעה 16:00.
ראיתי שקו 961 עוצר לא רחוק מהבית (יצחק הנדיב/ואדי ג'וז) באיזור 11:30, ומביא אותי ב 14:21 לת. מרכזית טבריה. משם יש מונית שירות שארגנו לנו לדגניה ב' (יוצאת ב 14:30).
השאלה היא, האם יש דרך עדיפה?
לא אכפת לי גם ללכת ברגל

londonisrael

New member
קו 961 - האופציה המהירה ביותר

אני צריך להגיע ליעד מחר, עד השעה 16:00.
ראיתי שקו 961 עוצר לא רחוק מהבית (יצחק הנדיב/ואדי ג'וז) באיזור 11:30, ומביא אותי ב 14:21 לת. מרכזית טבריה. משם יש מונית שירות שארגנו לנו לדגניה ב' (יוצאת ב 14:30).
השאלה היא, האם יש דרך עדיפה?
לא אכפת לי גם ללכת ברגל
קו 961 - האופציה המהירה ביותר
הוא עוצר בצומת דגניה ב', מרחק כמה דקות הליכה מהקיבוץ עצמו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה