שרשור הכוונה ומודיעין 30/8

מצב
הנושא נעול.
עפולה הרבה יותר קרובה, אבל יש פה גם עניין של תדירות.

מה יותר מהיר וקרוב מיוקנעם עלית?
בית חולים העמק עפולה או בית חולים טירת הכרמל? כמובן הכוונה בתחבורה ציבורית.
עפולה הרבה יותר קרובה, אבל יש פה גם עניין של תדירות.
צריך לבדוק אם יש לך אוטובוס בשעה המתאימה.

Lamia24

New member
2 שאלות:

2 שאלות:
1. מה הדרך הכי טובה לפארק הירקון מת.מ ישנה של ראשון?
2. אם אני לוקח את קו 83 מראשון לציון לכיוון המכללה האקדמית תל אביב יפו, איפה מומלץ לי לרדת שיהיה קרוב למתחם?

תודה רבה מראש.

לאן בפארק הירקון? הוא מגיע מחוף הים עד בני ברק,

2 שאלות:
2. אם אני לוקח את קו 83 מראשון לציון לכיוון המכללה האקדמית תל אביב יפו, איפה מומלץ לי לרדת שיהיה קרוב למתחם?

תודה רבה מראש.
ולכל מקום צריך קווים שונים.
&nbsp
כדי להגיע לאקדמית, אפשר לרדת בשד׳ ירושלים/בי״ס לב יפו או בשד׳ ירושלים/יהודה הימית.

Lamia24

New member
תודה רבה

ולכל מקום צריך קווים שונים.
&nbsp
כדי להגיע לאקדמית, אפשר לרדת בשד׳ ירושלים/בי״ס לב יפו או בשד׳ ירושלים/יהודה הימית.
תודה רבה
אני צריך לגני יהושע

עכשיו ענית. כדי להגיע להופעות, אפשר להגיע ברכבת לתחנת

אני מבולבל
איפה הם עושים את ההופעות?
עכשיו ענית. כדי להגיע להופעות, אפשר להגיע ברכבת לתחנת
ת״א אוניברסיטה ומשם 15-20 דקות הליכה דרך הפארק. אתה יכול לקחת רכבת מהראשונים או מצומת חולון (201, 301, 174 מגיעים לצומת חולון) או מת״א ההגנה (274 עוצר ממש ליד ת״א ההגנה).
&nbsp
אפשר גם לקחת את קו 274 מראשל״צ עד תחנת דרך נמיר/יהודה המכבי, ובאותה תחנה להחליף לקווים 22, 89 עד הלונה פארק. מהלונה פארק זה בערך 10 דקות הליכה.
&nbsp

EHP12

Active member
לפארק הירקון

2 שאלות:

תודה רבה מראש.
לפארק הירקון
קווים 174/201/274/301 לצומת חולון, ומשם 89 שהתחנה שלו מדרום לצומת, או 189 מרחוב בן צבי (איפה שמוריד 201) עד לתחנה שמול הלונה פארק. ומשם הליכה אל תוך הפארק

הרבה יותר מהר להמשיך עם 274 עד דרך נמיר/יהודה המכבי

לפארק הירקון
קווים 174/201/274/301 לצומת חולון, ומשם 89 שהתחנה שלו מדרום לצומת, או 189 מרחוב בן צבי (איפה שמוריד 201) עד לתחנה שמול הלונה פארק. ומשם הליכה אל תוך הפארק
הרבה יותר מהר להמשיך עם 274 עד דרך נמיר/יהודה המכבי
ומשם 22, 89. לקווים 89, 189 יש מסלול לא ממש ישר בתוך ת״א, והמצב הורע עוד יותר לאור העבודות באיזור קרליבך.
אבל הכי טוב לעקוף את כל הפקקים של ת״א ברכבת.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
היי. יש לי להגיע מאשדוד מחר בבוקר

לפתח תקווה בבוקר, רמת גן לאחר מכן, ואז הרצליה בצהריים ואחר כך לחזור לאשדוד. השאלה היא האם כשאני קונה חופשי יומי ברכבת זה מכסה על שלושת הערים האלה? יש דרך זולה לקנות? אשמח לעזרה.
אצטרך להתנייד ברכבת (מן הסתם) וגם באוטובוסים פנימיים בתוך הערים כנראה אז משולב

Bus Nerd

Active member
תלוי איזה חופשי יומי אתה קונה

לפתח תקווה בבוקר, רמת גן לאחר מכן, ואז הרצליה בצהריים ואחר כך לחזור לאשדוד. השאלה היא האם כשאני קונה חופשי יומי ברכבת זה מכסה על שלושת הערים האלה? יש דרך זולה לקנות? אשמח לעזרה.
אצטרך להתנייד ברכבת (מן הסתם) וגם באוטובוסים פנימיים בתוך הערים כנראה אז משולב
אם אתה רוצה חופשי יומי לפתח תקווה ורמת גן (אזור 1), הרצליה (אזור 2.1) ואשדוד (אזור 3.3) החופשי היומי היחיד שמתאים הוא "גוש דן מלא", שעולה 37.5 ש"ח.
&nbsp
אם אתה מתכוון לנסוע ברכבת, חופשי חודשי כזה אכן ישתלם לך. אם כי, יש סיכוי שלהגיע בבוקר לפתח תקווה מאשדוד ברכבת זו אפשרות איטית יותר מלהגיע לפתח תקווה באוטובוס, בין היתר בגלל שתחנות הרכבת בפתח תקווה מרחוקות מעט ממוקדי העניין בעיר. קח את זה בחשבון.

BrEt HaRt 4eVeR

New member
תחליט אתה כותב חופשי יומי ואז חופשי חודשי

אם אתה רוצה חופשי יומי לפתח תקווה ורמת גן (אזור 1), הרצליה (אזור 2.1) ואשדוד (אזור 3.3) החופשי היומי היחיד שמתאים הוא "גוש דן מלא", שעולה 37.5 ש"ח.
&nbsp
אם אתה מתכוון לנסוע ברכבת, חופשי חודשי כזה אכן ישתלם לך. אם כי, יש סיכוי שלהגיע בבוקר לפתח תקווה מאשדוד ברכבת זו אפשרות איטית יותר מלהגיע לפתח תקווה באוטובוס, בין היתר בגלל שתחנות הרכבת בפתח תקווה מרחוקות מעט ממוקדי העניין בעיר. קח את זה בחשבון.
אני מגיע מחר בבוקר לקופה ברכבת מה אני מבקש מהקופאית כדי לעשות את כל הנסיעות שאמרתי?
*** לגבי המהירות ההגעה זה בסדר בכל זאת אקח רכבת.
תודה

Bus Nerd

Active member
התכוונתי יומי, לא חודשי

אני מגיע מחר בבוקר לקופה ברכבת מה אני מבקש מהקופאית כדי לעשות את כל הנסיעות שאמרתי?
*** לגבי המהירות ההגעה זה בסדר בכל זאת אקח רכבת.
תודה
התכוונתי יומי, לא חודשי
אלא אם אתה עושה את הנסיעה הזו כל יום במשך חודש, אתה צריך חופשי יומי, כמובן.
"חופשי יומי מטרופולין גוש דן מלא" שעולה 37.5 ש"ח.

salicylicacid

New member
מרח' הירקון לרח' נגבה בשכונת קרית גנים בראשון לציון

איזה קו אוטובוס יסיע אותי מצפון רחוב הירקון (או צפון רחוב בן יהודה) שבתל אביב לרחוב נגבה באיזור שכונת קרית גנים בראשון לציון ?

אוהד1110

New member
מרחוב דיזנגוף המקביל קו 129

איזה קו אוטובוס יסיע אותי מצפון רחוב הירקון (או צפון רחוב בן יהודה) שבתל אביב לרחוב נגבה באיזור שכונת קרית גנים בראשון לציון ?
מרחוב דיזנגוף המקביל קו 129

orchilit

New member
תשובה-

באר שבע - איצטדיון רמת גן
שלום,
מה הדרך הכי מהירה להגיע לאיצטדיון רמת גן מבאר שבע?
תודה!
תשובה-
רכבת מב"ש לרכבת בני ברק ומשם אפשר ברגל או לקחת מספר קווים מגשר מבצע קדש (יש להגיע לצידו הנגדי, כאשר כיוון התנועה הוא לדרום) ל-2 תחנות : 7, 22, 40, 33, 42, 52, 142, 524, 525, 531
לגבי הרכבת - אמנם יש רכבת מב"ש לבני ברק , אבל מדובר בקו איטי עד ת"א, ולכן כדאי לשקול לנסוע עם הרכבת המהירה (דרך קרית גת) עד ת"א ובאחד מתחנות ת"א להחליף לרכבת שנוסעת לכיוון הוד השרון ולרדת בתחנת בני ברק.
אפשרות נוספת היא לנסוע עם הרכבת עד לתחנת ת"א האוניברסיטה ומשם , לצאת לשד' רוקח (יש לעבור את הכביש) ולקחת קו 40 לכיוון בת ים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה