מחפשת מתכון לעוגת קפה בחושה

שקדייה

New member
בהצלחה. רק קחי בחשבון ש..

כשאת מכניסה את זה לתנור, עם כל הנוזל הזה למעלה , יש לזה לוק של "חירבנתי את העוגה, אין סיכוי שיצא מזה משהו טוב עם כל הנוזלים האלו...". אבל יצא אחלה

lula

New member
שקדי אפשר את המתכון

לבחושה שלך? לאחרונה כל הבחושות שלי יוצאות גרועות...

חיה קרן

New member
שקדיה, את יכולה להדליק את המתכון של הבחושה?

הקרם-קפה הזה נשמע מעולה, בהחלט יכול להתאים לעוגה של שבת הקרובה...

שקדייה

New member
זו העוגה שקיבלה את הכינוי "שקדייה"

אבל, לפני שיצלבו אותי חיים- אני מודה, ובעצם מעולם לא טענתי אחרת... כן, כמובן שהיא גנובה!
עוגה בחושה גינרית: (כמות לשתי תבניות אינגליש) ============= 3 ביצים 1.25 כוס קמח תופח 1.25 כוס סוכר 2 שקיות סוכר וניל גביע שמנת חמוצה 15%/ גביע יוגורט 3% חצי כוס שמן בלופ תמצית וניל. על העוגה הגינרית הזו אפשר להוסיף כל תוספת שנראית הגיונית... וגם כמה כאלו שלא. שופכים את הבלילה ל-2 תבניות, ואת התוספות מוסיפים כבר בתבניות עצמן, ככה מנפקים 2 עוגות שונות בו"ז. אם יש עניין, אפשר להרחיב בנושא התוספות...

meduza74

New member
אין בעיה, אני בשוונג

כל כמה ימים ננסה מתכון אחר....בסוף נהיה שמנים.....יותר ממה שאנחנו כבר
תודה

golaash

New member
|נתלש| מתכונים

יש לי ראש כרוב ! או יותר נכון - שניים כאלה - במקרר. חוץ מכרוב ממולא. מה עוד אפשר לעשות איתם? ורעיונות לכרוב ממולא ללא בשר יתקבלו בשמחה (הבטן שלי לא אוהבת בשר טחון)

2 רעיונות

1 כרוב עם אטריות מאכל הונגרי מעולה מעולה ( באמת אני אעשה את זה אולי הערב ) 2. תבשיל כרוב ( כתוספת ) תשרקי אם את רוצה מתכון של אחד מהם

golaash

New member
כרוב עם אטריות?

הונגרי הבית (טוב, חצי) לא מכיר. ותבשיל כרוב - הכוונה היא לכרוב מאודה?

שקדייה

New member
אני מכינה קציצות בשר וסולת בתבשיל כרוב.

מטגנים הרבה בצל , מוסיפים רצועות כרוב ומשחימים. מוסיפים רסק עגבניות, מים רותחים, מל"פ, פפריקה מתוקה וסוכר. בצד מכיניםנג תערובת של קציצות בשר עם סולת (במקום פירורי לחם, אבל קצת יותר ממה ששמים ברגיל פירורי לחם, נגיד פי 1.5 ככה...). מטגנים את הקציצות על מחבת חמה רק בשביל לסגור אותן, ומגלישים אותן (עם השומן של הטיגון...) לסיר של הכרוב. מבשלים ביחד משהו כמו 45 דקות. זה די דורש פירה ליד....

בבקשה

במקור זו עוגת תפוזים מעולה תרדי להערות תראי בכמה מחליפים יוצאת מעולה מעולה רכיבים: 4 ביצים ½ 1 כוסות סוכר 2 כוסות קמח 1 א. אפיה ¾ כוס שמן 1 סוכר וניל 1 כוס מיץ תפוזים לעוגה 1 כוס מיץ תפוזים לאחר האפיה אופן הכנה: לערבב את כל המצרכים לעיסה אחידה. לאפות בתבנית משומנת בחום 175 מעלות 40 דקות. כשהעוגה חמה "לחורר" ולשפוך כוס מיץ תפוזים. ב ת י א ב ו ן ! הערות: אפשר להמיר את התפוזים בקפה ולעשות עוגת קפה. אפשר להשתמש גם במיץ תפוזים (תרכיז + מים) לא חייבים טבעי

meduza74

New member
האם כוס קפה - זה כוס נס קפה עם חלב

או קפה חזק יותר או נמס בלי חלב ? פשוט אחרי קריאה של כל כך הרבה מתכונים, עולות שאלות....תאמיני לי שאם לא הייתי עושה דוקטורט בנושא בטח לא הייתי מעלה בדעתי לשאול

למעלה