פונה אליכן יקרות בשאלה/שיתוף

תמרה126

New member
פונה אליכן יקרות בשאלה/שיתוף

הי יש גם צורך להתייעץ וגם מודה, קצת לפרוק. מי אם לא אתן אחיותי לטיפולים המפרכים יהיו לתמיכה כמו שהייתן עד כה (אלף פעם אומר שזכיתי בכן). אז ככה אניי בשבוע 25+ הריון ראשון ותאומים. נכנסתי לשמירה מניעתית כבר בשבוע 22, הרופא שכנע אותי שלאור הכאבים שאני מרגישה והעבודה האינטנסיבית הגיע הזמן להפסיק לעבוד. והוא אכן צדק, אני כעת במצב פיזי מוגבל, מאד כבד לי, מאד מותח לי למטה ובנרתיק, הבטן קשה כל הזמן, הצלעות כואבות ובאופן כללי אני מרגישה כמו גוש מוגבל וכאוב. כל זה בסדר, הדבר היחיד שחשוב הוא שהמתוקים שלי ישארו כמה שיותר בפנים. אז על האלמנט המבאס של התחושה הפיזית אני לא מתעכבת כרגע (למרות שגם כאן משתפת שאני מרגישה קנאה בהריוניות שחוות הריון "קליל" ומתפקדות עד הסוף. אני מרגישה גם מבוכה לפעמים על כך שאני כזאת מוגבלת, זה ככ לא איך שדימיינתי את עצמי בהריון. אבל שוב, זה מתגמד לעומת החשיבות של הקטנים). מה שכן רציתי לשאול אתכן האם אתן מכירות את התחושה הפיזית הזו? אני בסרטים שתהיה לי לידה מוקדמת, האם זה תקין להרגיש כך לחץ ומתיחות למטה? זה ברמה שקשה לי לקום מהספה לשירותים, מרגיש לי שהם כל הזמן מושכים למטה. אני מודה שאני מפחדת ככ, וגם בגלל שזה הריון ראשון שלי אין לי מושג אם כך זה אמור להיות עם תאומים בשלב הזה. אני מנסה כלפי חוץ לא להשמע היסטרית אבל זה מפחיד. אגב אציין שעד עכשיו הצוואר היה ארוך, בסקירה בשבוע 23 נמדד 47 ממ, ובאולטרסאונד אצל טכנאית בשבוע שעבר נמדד 33 ממ. אותי כמובן זה הטריד, אך רופא (לא שלי) שהיה במקרה נוכח אמר שזה תקין ולא התרגש מהפער מהשבוע הקודם. תודה לכן, שלכן כמו תמיד.

היי יקירה

אני קצת מאחורייך- אמצע שבוע 20, ילדה יחידה- יש כאבים והתמתחויות והבנתי גם מהאפליקציות וגם מהרופא שלי שזה טבעי לגמרי.
אני חושבת שזה מעולה שאת במעקב וזה גם לטובה שאת בשמירת הריון- הכי חשוב שאת והילדודס שבבטן ירגישו טוב.
&nbsp
אני גם חשבתי שיהיה קל וכיף בהריון, ובנתיים מוצאת את עצמי חיה ונושמת מבדיקה לבדיקה, סובלת מכאבים וחיה בשירותים
זה לא פיקניק אבל כל כך שמחה שזוכה להיות בהריון ומחכה בקוצר רוח לפגוש אותה ובטוחה שגם את ככה מרגישה.
&nbsp
אף אחד לא מבטיח לנו הריון קל לצערי למרות שבהחלט מגיע אחרי כל מה שעברנו.

אמאלוסי

New member
הי

הריון תאומים, שבוע 30 +.
כל התחושות הפיזיות שלך לגמרי מוסברות ע"י תאומים. בשבוע 25 של תאומים רחם בגודל שבוע 40 עם עובר יחיד.
אני בהחלט מרגישה לויתן, כל הליכה קטנה גורמת לי לכאב בצד הבטן. פלוס-התחיל לי נימול יד בלילה (מקווה שזה יפסח אליך). כל התחושות לא היו קיימות בהריונות יחיד שלי.
פלוס סכרת הריון.
לגבי פחד שלך מלידה מוקדמת ואורך צוואר - זה היו הסיוטים שלי מאז שהבנתי שזה שניים. ממש ממליצה לך להצטרף לקבוצת הורים לתאומים בפייסבוק. תראי שם כמות עצומה של תאומים שנולדו בשבועות סופר מכובדים. לא שזה מרגיע נשים עם חרדות (כמוני), אבל בכל זאת.

תמרה126

New member
תודה יקרה

אני מקווה שהנימול יעבור ושיהיה לך קל יותר. החרדות זה דבר שכנראה נגזר עלינו...טוב שיש את הפורום הזה

קרפי8

New member
הריון תאומים

אני ממש בתחילתו של הריון תאומים (ממש בתחילתו שבוע 7... ומקווה ששניהם ייצליחו להישאר) וקראתי קצת על מה שצפוי לי בהריון תאומים.ואחד המשפטים שהייצי המומה לקרוא היה שבשבוע 25 הרחם מגיעה לגודל של הריון יחיד במועד

אז אני חושבת שכל מה שאת מתארת נישמע מאוד הגיוני...
אצלי זהו לא הריון ראשון ובהריון הקודם שלי שגם היה אחרי טיפולים והיה של עובר אחד
ההריון גם לא היה קל אבל בעיקר אחרי שבוע 32-34 שהתחיל להיות מאוד כבד והתחילו לי בריקסוטונים ואפילו הייתה לי מחיקה של איזה 25%.הייתי בטוחה שאני הולכת ללדת לפני המועד.בסוף ילדתי בשבוע 42! (התינוק היה במשקל 4.185קג שזה מסביר למה היה לי כל כך כבד וקשה).
תנוחי כמה שאפשר ותפנקי את עצמך כמה שאת יכולה,מגיע לך

אני מניחה שאת במעקב צמוד של רופא הריון בסיכון אז אם את יכולה תפני עליו ומקווה שהוא ייצליח להרגיע אותך (מאוד טבעי שתהיי לחוצה,אני כבר עכשיו מפחדת מכל הסיבוכים ומלידה מוקדמת שיכולים להיות בגלל הריון מרובה עוברים)
תרגישי טוב

תמרה126

New member
קודם כל שיהיה בשעה טובה!

נלווה אותך משבוע 7 עד הסוף התקין של שניהם. תודה על השיתוף והעידוד, זה עזר:)

נטלייי

New member
ממרומי שנה וארבע אחרי לידת התאומות -

הכאבים שלך מאוד מוכרים, היו לי את כל הכאבים האלה משבוע עשרים וקצת.
בשבוע 30 היה לי כבר ממש כבד למרות שהבנות בסופו של דבר נולדו 2.300 ו- 1.800.
בשבוע 30 גם היו לי צירים, פתיחה של 1.5 ס"מ ומחיקה של 70-80 אחוז.
בסופו של דבר ילדתי בשבוע 37+2.
&nbsp
בהצלחה ותתעודדי

תמרה126

New member
תודה רבה

בהחלט עודדת אותי. אני עם חיוך אמיתי אחרי שקראתי את התגובות של כולכן, ואיזה כיף לשמוע דברים טובים כמו אצלך.

תמרה126

New member
תודה לכן מקסימות מקסימות

לקרוא אתכן זה בדיוק מה שהייתי צריכה. גם הרגעתן אותי וגם אתן גורמות לי להרגיש נורמלית ולא ככ חריגה. ממש הייתי צריכה את זה! אני כאן בשבילכן ושולחת לכולן חיבוק גדול של המשך רגוע תקין וקל כמה שניתן.

ההודעה שלך באה לי בדיוק בזמן

בדיוק חזרתי מהמוקד, הלכתי כי התחלתי להרגיש אתמול לחצים למטה וממש נלחצתי וישר חשבתי גם על הצוואר ועל כל מיני אופציות אחרות.. לא עלינו.
הלכתי לבדוק ולשמחתי הכל נראה תקין היום.
אני שבועיים אחרייך, כנראה שזה הגיוני שיהיו התרחבויות שם למטה.
העיקר שהם בסדר! ושמחה לשמוע שקיבלת שמירה ואת יכולה קצת להוריד הילוך!

למעלה