האם פורענות השכן בתקרה עלולה לגרום לנזק בתיקרות ונפילת טיח ב

GOOGOOLOO

Member
האם פורענות השכן בתקרה עלולה לגרום לנזק בתיקרות ונפילת טיח ב

משפחה כנופייה בקומה מעלי מתפרעים על התיקרות שלי ללא הפסקה במטרה למנוע שינה והרס הדירה, ריצות ילדים פראיות המוניות, ריצות קופים, שימוש במכוניות צעצוע עם גלגלים פלסטיק במהירויות שגם מעביר רעש בלתי נסבל וגם מפרק את התיקרות בהדרגה,,, יש צדקים שמתרחבים כל יום במיוחד באזורים שמקבלים מכות חדות פתע עשרות רבות פעמים ביום, כל זה קורה על תיקרה דקה בבניין ישן מלפני כ-100 שנה, אם כן גורם לנזק [בסבירות גבוהה- פשוט מאד הצדקים שמופיעים מראים את זה] איך ניתן להוכיח את זה ולתבוע אותם על גרימת נזק בדירה בגלל שימוש לא סביר בנכס במשך יותר מחצי שנה? [תלונות הועברו למשטרה והם ממשיכים בשלהם למרות הכל]
האם התמשכות האירוע יכולה לגרום לקריסת התיקרות , איפה שהופיעו צדקים רבים ולסכן את הדירה והבניין?

yzmot

New member
לא נפל מאה שנה לא יפול גם עוד מאה שנה נוספות

אף פעם לא שמעתי על תקרה שקרסה כתוצאה מריצות או משחקים של שכנים
מה שאני יכול להציע לך זה להחזיר להם בדרך חכמה יותר
אני סבלתי מזה עשרות שנים וגם ההורים שלי
תזמין לי איזה DJ עם רמקולים טובים והגברה טובה ותשים להם טראנסים טובים
משהו של הודו שהיסודות בבניין יזוזו
תאמין לי זה עובד
מ 7 עד 7 מותר לך תבדוק לפני

GOOGOOLOO

Member
אני רואה התפתחות הצדקים ויזואלית

במקרה רציתי לצבוע את הדירה לפני שנה והבאתי פועל שיעשה תיקוני צדקים וטיח בתקרות, הוא עשה ושהיגיע לשלב גימור וצביעה עזב את הארץ ואני בינתיים לא המשכתי, מאז שדיירים שבאו לבצע פורענות במטרה פורענות [כאן לא מקום להיכנס לסיבות] אחרי תקופה של חצי שנה אלימות על התיקרות ומכות חדות כפי שהוזכר [לדוגמא לזרוק דלת כבד ישן על התיקרה בכדי לבצע אפקט הלם] יש אזורים אחרים שנפתחו צדקים שמאותתים על סיכון, אני מבין אותכם שלא מאמינים, אבל יש מצבים כאלה, עובדה, עכשיו אחרי הסבר בהנחה שכל מה שכתבתי נכון וממש שימוש אלים על התיקרות, מה צריך לעשות למנוע אלימות ברכוש וגם בדיקת נזקין,

רוני1955

Active member
עדיין שטויות.

כשזורקים משהו כבד על הרצפה, הנזק לרצפה יהיה הרבה יוצר גדול מאשר הנזק לתקרה מתחתיה.

רוני1955

Active member
שטויות.

בבית בן 100 שנה נוצרים סדקים בלי שום קשר להתנהגות בו.

למעלה