שאלה לגבי חשיבות הסדר בשיפוץ בית מבחינת עלות \ יעילות

גולי233

New member
שאלה לגבי חשיבות הסדר בשיפוץ בית מבחינת עלות \ יעילות

שלום לכולם,

לפני כמה שנים רכשת בית כבן כ-30 שנים. הבית נראה מוזנח וקצת חורק - קירות ועמודים מלוכלכים \ סדוקים, חלונות שקשה או לא ניתן לסגור כמו שצריך וכדומה.

יש לי תקציב (וידע) מוגבל ואני שוקל כעת לבצע שיפוץ.

האם יש חשיבות לסדר בשיפוץ?
כלומר נניח שכעת אני מחליט רק לבצע תיקונים וצביעה (פנים וחוץ). האם זה טיפשי כי בעוד כמה שנים כשארצה להחליף חלונות או לבצע שינוי במבנה אצטרך לצבוע שוב ובעצם אשלם פעמיים?

כמו כן, לא זיהיתי בעיה קריטית בכל הנוגע לצנרת (הישנה). האם זה משהו שמומלץ להתייחס אליו בשיפוץ בכל מקרה?

תודה מראש למייעצים.

מאגר

New member
חשיבות בסדר ביצוע שיפוץ

קשה להגיד מה הסדר שיש לבצע שיפוץ כפי שאת ה רוצה מאחר וחסרים הרבה נתונים בכדי לעשות הערכה נכונה יש לראות את המקום לדעת מהו התקציב ומה חשוב לכם כדיירים יותר זה תפקידו של מלווה בניה לבוא לראות לשבת עם הדייר ולתכנן את העבודה ואת סדר הביצוע, את מאחר וישנם דברים שלמרות שזה לא ניראה קשורים אחד בשני ויכולים להשפיע על סדר העבודה.
אם תרצה הסברים נוספים אתה מוזמן לצור איתי קשר טלפוני ל -0505271788 דורון ואשמח להסביר ולהדריך כיצד לבצע את הדבר

omar15

New member
דבר ראשון צריכים לראות עלמה מדובר בכדי לקבוע סדר עדיפות

ודבר שני זה יהיה לפי קביעת העלות שתתאימו אותה לסדר התקציב שלכם ואם ניתן לבצע את הכל(וזה עדיף) או לבצע האכי דחוף וחיוני
ליותר נתונים 0507514781

יאיון11

New member
חילקתי את השיפוץ למספר תחומים ויצא טוב

אני שיפצתי דירה בת 40 שנים בסדר הזה, תחילה החלפתי את כל הצנרת מים וניקוז, כאשר ביחד עם זה שיפצתי את חדרי האמבטיה והמטבח, לאחר מכן החלפתי חלונות ותריסים, ובסוף חשמל וצבע , שכרתי מומחה אחראי ספציפי לכל תחום של השיפוץ, אולי לוקח קצת יותר זמן אבל התוצאה טובה.

ronisagiv80

New member
שלבי בניה

הי :)
אני רואה שענו לך כאן תשובות נהדרת מעלי, אז אני אתייחס לשלבים הראשונים של לפני הבניה. כל תהליך שיפוץ או בניה מתחיל בהצבת פיגומים. הפיגום מהווה את הבסיס האיתן והיציב, והוא מאפשר שמירה על בטיחות הפועלים ומנהלי העבודה העובדים באתר, כך שבראש ובראשונה זה מה שצריך לחשוב עליו. אני מכיר חברה מצויינת שמוכרת פיגומים ניידים בדיוק למטרה הזו, תוכל להכנס ללינק לקריאה נוספת.
בהצלחה!

למעלה