כמה ילדים ממשפחות יחידניות בגן?

2plus2

New member
כמה ילדים ממשפחות יחידניות בגן?

שלום לכולן

כמה ילדים ממשפחות יחידניות יש בגנים/כיתות של ילדכן?
אני שואלת כי אין הרבה ילדים ממשפ' יחידניות אצלנו בגן ואני חושבת שהיה לילד שלי יותר נחמד אם היו עוד...

אמאנחל

Member
מנהל
כרגע אין

זה נכון שמאוד טוב לילדים להכיר עוד ילדים ממשפחות יחידניות. לאורך השנים היו מפגשי פורום שבהם אפשר היה לפגוש ילדים למשפחות יחידניות, ואני גם יודעת שיש קבוצות בארץ שמתארגנות לטיולים משותפים. לילדים שלי זה היה חשוב לדעת שהם ממש לא היחידים ממשפחה יחידנית.
&nbsp
מי שרוצה לארגן מפגש מוזמנת. לא מוסרים את מקום המפגש על גבי הפורום, אלא רק למי שנרשם ולאחר שיחת טלפון קצרה לוודא שמדובר באמת במשפחות יחידניות ולא בגולשים אקראיים.

a morph

New member
בקבוצה שלנו רק אנחנו, למיטב ידעתי

בגיל שלו ( מחר חוגגים 11 חודשים) זה עוד לא נראה לי משנה בכלל, תינוקות לא בדיוק מתעניינים במבנה המשפחות אחד של השני עדיין... נראה מה יהיה בהמשך.

jiminit2

New member
אצלנו תמיד היו עוד ילדים

אמנם שלי תמיד היחידים שהם תאומים ואמא יחידנית אבל תמיד היו איתנו במעונות ובגנים לפחות עוד ילד אחד. וגם בבית הספר היועצת סידרה בכל כיתה עוד ילד אחד ממשפחה יחידנית. מאוד ממליצה להפגיש את הילד עם עוד משפחות יחידניות וליצור מעגל חברויות נוסף כך שלא ירגיש יוצא דופן.

שלגיה73

New member
פעם ראשונה השנה

עם הבכור שלי מעולם לא היה ילד ממשפחה יחידנית בגן או בביהס
הבת שלי בגן חובה ופעם ראשונה שיש איתה בגן ילדה ממשפחה יחידנית (והגננת ככ התלהבה מזה שישר חיברה אותן אז הן חברות טובות)
&nbsp

rabbitm

New member
שלי בגן עירייה ויש משפחה אחת יחידנית

כיון שאנחנו בשכונה די בורגנית, וידעתי שיש עוד אמא יחידנית בגן, היה לי חשוב להשאיר אותה בגן הזה ולא להעביר אותה.
שנה שעברה בויצו היו עוד 2 משפחות יחידניות

2plus2

New member
תודה לתגובות

תודה לכן על התגובות, אשמח למפגש אם יהיה נבוא

ה-שונית

New member
לא צריך "הרבה"

מספיק עוד משפחה אחת כזאת בשביל להראות לבנך שאין המדובר בחריג.
ואם יש גם ילדים עם סיפורים משפחתיים מורכבים (הורים גרושים, שאולי כבר יש להם בני זוג חדשים וכיו"ב), די בזה כדי להמחיש שלמשפחה כמו שלנו יש יתרונות ביחס לאחרים ולא רק "חסרונות".

למעלה