מבצעים

מצפה לך3

New member
אף אחת לא קונה חיתולי בייביסיטר?

הם זולים- שתי חבילות ב-75 ₪. וזה גם מוצר תוצרת הארץ. ומעבר להגל- הם אחלה טיטולים. אני משתמשת בהם ובהאגיס במקביל- תלוי במבצעים...
לחברה שמייצרת את טיטולי בייביסיטר יש גם מגבונים שהמחיר שלהם יחסית זול. הם דקים אבל עושים את העבודה מצויין. נקראים tooly
מייד מצרפת תמונה...

רינת1200

New member
ממה שראיתי, הדעות נורא חלוקות לגביהם

כלומר לגבי חיתולי בייביסיטר...

הרבה כתבו חוות דעת גרועות ביותר עליהם...ומצד שני פה ושם אני רואה שיש מישהי שמרוצה. כמוך.

מעניין....

בהשוואה לחברות אחרות של חיתולים כמו פמפרס והאגיס, את רואה הבדל? (חוץ מהמחיר)

לליתות16

New member
גם אני הייתי מהמשתמשים בבייבי סיטר כטיטולים

והייתי מאוד מרוצה.

עכשיו אנחנו בגמילה,
אז יוצא לי לקנות מעט
ואני נזהרת בקניה לא לקנות במבצע המון
כי מספיקה חבילה אחת להמון זמן ( הילדים עם טיטול רק בשנת צהרים ובלילה) , לאחד מהם, בצהרים בגן, כבר הורידו את הטיטול, אנחנו בבית ממשיכים לטטל אותו..
הם "בשלים" יותר מאיתנו.

הקלילה

New member
אנחנו מאוד מרוצים מבייביסיטר

קמים יבשים בבוקר ולא נופלים באיכותם מפמפרס (המריחים רע) ומהאגיס, תמיד במבצע 2 ב- 75 במגה בול (ולעיתים אפילו פחות) והכי חשוב: כחול לבן!

shigatox

New member
הם יותר עבים

ולפעמים יותר מגרים את העור ..
אנחנו משתמשים בהם לפעמים, אבל אני מעדיפה פמפרס

מצפה לך3

New member
אני ממליצה רק מהניסיון שלי

מישהי הביאה לי כמה טיטולים שנשארו לה. ניסיתי, ראיתי שזה לא נוזל ולא יוצא כלום החוצה ובאמת שהאיכות לא נופלת מטיטולים של האגיס.
אני ממש לא אוהבת את פמפרס- הילדים כל הזמן מסריחים מפיפי והטיטול לא צריך להיות מלא בשביל זה...
האגיס זה טוב לי- וגם מוכרים חבילות גדולות במחיר שווה- לגודל שמתאים לטוכעס של הציפלונה שלי

מיימיי5

New member
בייביסיטר מדהימים!

הם אמנם פחות עדינים מפמפרס, יותר קשיחים קצת, אבל באמת, באמת שלא מפריע לבנותיי והם סופגים מעולה! לא פחות, מעולה!!!

אתמול הגיעו מרמי לוי 5 חבילות במחיר 33 שקלים לחבילה (בדיחה). עולים בעצם כמו "טיטולים" שגם איתם אני משתמשת במחיר הזה ושניהם טיטולים נפלאים.

אני מאוד אוהבת את פמפרס, מאוד, אבל אין מה לעשות בחישוב כלכלי יוצא שלרוב הם עולים מעל שקל הטיטול לעומת כשבעים-שמונים אגורות של טיטולים ובייביסיטר. להגיד לך שאני לא חוטאת וקונה פמפרס? אני חוטאת בהחלט ומביאה את הקרטונים שמוכרים ב"יש" ותמיד אחרי שקונה כועסת על עצמי שקניתי. אין מה לעשות, אני באמת אוהבת אותם, אבל ת'כלס? בייביסיטר מעולים וזהו, לא קונה יותר פמפרס.

פפשושית

New member
בעיניי הם גרועים

ניסיתי בייביסיטר עם הבת הגדולה מזמן ולא אהבתי.
עכשיו ניסיתי שוב ולא אהבתי עוד יותר, החיטול קשה לא נמתח בכלל ופשוט נראה לי לא נעים. זרקתי את החבילה שקנינו.
לבן היתי צריכה להחליף כל הזמן כי כל הפיפי התרכז בקדמת החיטול.
לרוב משתמשת בטיטולים, יש 3 ב 100 תמיד באיזה מקום.

צימפקית

New member
בעיני הם גרועים

מריחים לא טוב, והשירות לקוחות שלהם לא משהו בכלל.
אנחנו קונים פמפרס במבצעים (ללילות) ו"טיטולים פרימיום (סגול) לבקרים ולגן.
אני בעד מוצרים זולים אבל לא על חשבון הטוסיקים של הסוכריות שלנו.

למעלה