לא מובן

Atrios

New member
ארץ אהבתי - לאה גולדברג

קצת קולטורה, אחד האהובים עליי משירי ארץ אהבתי מילים: לאה גולדברג לחן: סשה ארגוב קיימים 2 ביצועים לשיר זה מכורה שלי, ארץ נוי אביונה - למלכה אין בית, למלך אין כתר. ושבעה ימים אביב בשנה וסגריר וגשמים כל היתר. אך שבעה ימים הורדים פורחים, ושבעה ימים הטללים זורחים, ושבעה ימים חלונות פתוחים, וכל קבצנייך עומדים ברחוב ונושאים חיוורונם אל האור הטוב, וכל קבצנייך שמחים. מכורה שלי, ארץ נוי אביונה, למלכה אין בית למלך אין כתר. רק שבעה ימים חגים בשנה ועמל ורעב כל היתר. אך שבעה ימים הנרות ברוכים ושבעה ימים שולחנות ערוכים, ושבעה ימים הלבבות פתוחים, וכל קבצנייך עומדים בתפילה, ובנייך בנותייך חתן כלה, וכל קבצנייך אחים. עלובה שלי, אביונה ומרה, למלך אין בית, למלכה אין כתר - רק אחת בעולם את שבחך אמרה וגנותך חרפתך כל היתר. ועל כן אלך לכל רחוב ופינה, לכל שוק וחצר וסמטה וגינה, מחורבן חומתייך כל אבן קטנה - אלקט ואשמור למזכרת. ומעיר לעיר, ממדינה למדינה אנודה עם שיר ותיבת נגינה לתנות דלותך הזוהרת.

Atrios

New member
לא מובן

אנשים שוב ושוב אותי לא מבינים. בתחת של עצמם הם תקועים. ואולי אני שמרוכז בעצמי, מביע בהם חוסר עיניין תהומי?

שמים1

New member
יכול להיות בהחלט

שאתה מרוכז בעצמך , לפחות כאן בפורום שלנו ביקשתי מימך להעלות יצירה אחת בלבד כל 24 שעות , לא להציף את הפורום ביצירות שאינן מקבלות תגובה ולהגיב ליוצרים אחרים מפני שזו מהות הפורום , ובכל זאת מצאת לנכון להעלות אתמול 2 יצירות , לא להגיב ליוצרים , וכלל לא להתייחס למה שכתבתי לך ביצירה הקודמת שהעלת .
אי לכך אם תמשיך להעלות יצירות ללא הכרה ולא להגיב ליוצרים אני אמנע את כניסתך לפורום .
זו הפעם האחרונה שאני מתריעה על כך .

Atrios

New member
ביי ביי

1. הגבתי אתמול ברגע שראיתי את התגובה 2. להציף? מה הכוונה להציף ביצירות שלא מקבלות תגובה. אם מע שמנהל את הפורום כה דל בשפתו ובדרך ארץ אין לי מה לחפש כאן.

שמים1

New member
למה בדיוק הגבת ?

שהעלת עוד שתי יצירות ולא הגבת ליוצרים ?
מהות הפורום הזה הוא בהתנהלות הדדית להעלות יצירות ולהגיב ליצירות באחוות יוצרים , אין טעם להעלות עוד ועוד יצירות שעדיין יוצרים לא הגיבו ליצירות , כל יצירה שאתה מעלה מורידה יצירות אחרות למטה .

כעת אני מקוה שאני מובנית
ואם מצאת לנכון ללכת הייה שלום
ואם תמצא לנכון להשאר ברוך הבא
אלו חוקי הפורום .

מועדים לשמחה .

tagmdd

New member
הטעות שלך?

מי שאינו מביע עניין באחרים, אינו מסוגל להרבה עניין בעצמו או שהעניין שלו בעצמו אינו מעניין דיו.
נסה את זה.
להערכתי לא תתאכזב

חברים רגע רגע .

שיר שמדבר אלי אגיב .
כשהשיר גרוע לדעתי .איני מגיב אני לא מתכונן לפגוע
באף אחד .אני יודע עד כמה רגיש כל כותב ליצירותיו.
צ'י

tagmdd

New member
אין כוונה לפגוע, בתקווה שלא הייתה פגיעה כזו

הדברים שכתבתי ("מי שאינו מביע עניין באחרים") נכתבו מתוך התייחסות לתוכן הדברים בלבד

"אולי אני שמרוכז בעצמי,
מביע בהם חוסר עיניין תהומי?"

ודווקא לא לתוכן הבוטה קמעה בשורה הקודמת ולא לצורה או לאופן הביטוי השירי, ולכן גם לא לכותב השיר, אלא לדובר שלו.

סימן השאלה המתייחס לטעות אינו ציני, אלא הצעה להתבוננות על הדברים שנכתבו.

שמים1

New member
אף אחד לא בא לפגוע בו

זה תוכנו של השיר , שהוא מרוכז בעצמו ואיננו מתייחס לאחרים , ולכן גם הגבתי אליו כפי שהגבתי .

למעלה