הפועל רעננה - מכבי חיפה

עמית123

New member
הפועל רעננה - מכבי חיפה

יש לי הרגשה שהיום כובשים!!
מהמר על גוזלן או קריאף

Cade Foster

New member
זו הפעם הראשונה אי פעם

שאני באמת, גם בתוך תוכי, רוצה שהקבוצה תפסיד.
&nbsp
מבחינתי שנסיים את העונה נקודה אחת מעל הקו האדום.

Benedictus3

New member
היא תפסיד גם אם לא תרצה

אין לה כלים ליותר מתיקו מאופס - במקרה הטוב. עכשיו אחרי שדקל נכנס, אני קונה את התוצאה הזאת. הקבוצה חסרת מחויבות לחלוטין. יוסי בניון משחק מכיוון ששחר רוצה שהוא ישחק או מכיוון שרוני לוי פוחד ממנו. שתי הסיבות אסוניות... גם טוואטחה משחק למרות שאין שום סיבה ראויה לכך מלבד המחויבות של שחר לאבא שלו או לסוכן שלו...
כנראה שלא יהיה מנוס ורוני יצטרך ללכת.. הוא יותר עצבני מהשחקנים ולפרקים נראה שהם באמת משחקים כך כדי שהוא ילך.

Cade Foster

New member
אתה קצת סותר את עצמך

אם שחקנים משחקים מסיבות לא מקצועיות אז מה ייתן לך שרוני לוי יילך? ימונה פודל אחר שיעשה בדיוק את אותו הדבר.
&nbsp
אני גם לא חושב שבניון משחק בגלל שרוני מפחד ממנו - רוני כבר נכנס איתו לעימות פעם אחת.

Benedictus3

New member
לוי מפחד משחר לא מבניון

ולמרות הניצחון הקבוצה נראית זוועה.
אין שום בשורה וגם לא תהיה. הקבוצה לא מאומנת, אין לה שום תכנית משחק. אם הוא מאמן אותם והם לא מבצעים הרי שמדובר בפוטש (כמו זה שעשו לראובן); אם הוא לא מאמן אותם זה לא פחות חמור.

אסף Day

New member
"ולמרות הניצחון הקבוצה נראית זוועה"

בהחלט, עדיין יש לי חשק לבכות ולא מאושר...
אני לא חושב שזה סימן לכלום הקבוצה עדיין נראית גוש צואה.

אסף Day

New member
מזל טוב... ניצחון ושער שדה אחרי הפנדל שהיה באמת השער הראשון

ממש ניצחון מרשים... שיהיה...
ברור שניקח את זה אחרי כל החצץ שאכלנו עד עכשיו.
מזל טוב ונקווה שהקבוצה הזאת תתפקד כמו שצריך.

עדיין מקום אחרון מתחת ל-2 העולות שניצחו אותנו...

Cade Foster

New member
משחק ניחושים קטן

אנדר/אובר מחזור 10 עד שנציג מטעם מכבי חיפה מגדיר ש"הכרטיס לאירופה הוא המטרה שלנו העונה".

אז מה היה לנו כאן?

משחק לא גדול, אבל לא רע מול קבוצה שבאה לעשות בונקר 90 דקות ולגנוב גול. וזה כמעט קרה...

לי אין תלונות למשחק הזה, ניצחנו יריבה קשה ועיקשת בתקופה מאוד קשה שלנו. כבשנו סוף כל סוף ואני מקווה שזה יוציא את השחקנים מהצורך התמידי שלהם להוכיח שהם יכולים לכבוש.

אבל בכל זאת, כמה מילים על המערך:
אני אוהב את יוסי בניון, באמת. הוא מבוגר ממני בשלוש שנים, כשהוא הגיע למכבי חיפה הוא גם גר קרוב לידי ובחיפה קשה מאוד לשחקנים להעלם. אבל את השחקן שהוא היום, אני לא אוהב בכלל. לא אכפת לי שהוא כבר לא רץ כמו פעם או לא וירטואוז כמו פעם, אני מקבל את זה. אבל ליוסי בניון היתה פעם חוצפה - הוא היה משחק כאילו הוא יקח את המשחק עליו ולא משנה אם בבאר שבע כשהיה ילד, אצלנו מול שחקנים מבוגרים ומנוסים ממנו, סנטנדר, ליברפול או צ'לסי. אבל היום? כלום. הוא פשוט חסר תכלית. וזה מעצבן.

בכל מקרה, חוסר התכליתיות שלו וההצבה שלו באמצע די נטרלו כל יכולת להתקפה אמיתית במחצית הראשונה. הכניסה של חן עזרא וההצבה של בניון ואוברניאק באמצע לסירוגין פתחו את המשחק. אוברניאק חייב לשחק באמצע!

יש לי סימפטיה לדריניצ'יץ' ולו בגלל שראיתי אותו משחק בפרטיזן בלגרד וזה ממש לא אותו השחקן. הבעיה שלנו היא כפולה ומכופלת איתו - הוא לא קשר אחורי. הוא יותר קשר אמצע קלאסי. הבעיה שלנו היא שברגע שידין יוצא אין לנו קישור אחורי יותר, כי קריאף הוא גם לא קשר אחורי. וזאת בעיה. יש לנו פה שחקן עם קשיי התאקלמות והצבה לא טובה ואנחנו מפסידים מזה.

אוראל דגני היה יכול להיות הבלם הכי טוב בישראל אם רק היה מצליח לשמור על יציבות כל המשחק. היכולת שלו למסור לשחקן יריב היא סכנה אמיתית לקבוצה שלנו. הבעיה היא שאין לנו מי שיחליף אותו.

כשדקל קינן משחק אין לנו שום תיאום במשחק ההגנה. וליאנטה מחזיק אותה כמו בספר ואין שום תיאום כשדקל נמצא. זה לא עניין של יכולת כמו שזה פאק רציני באימון. וזה כמעט עלה לנו היום בשני שערים.

ולשחקנים:

סטויקו -
. סולח לו על השער המטומטם מלפני שבוע כמו שסלחתי לדבידוביץ' על עשרות כאלו...

טוואטחה - משחק נורא שלו. לא היה יעיל בהתקפה ולא ממש יעיל בהגנה.

וליאנטה - מקווה שהוא בריא.

דגני - שיפסיק למסור ליריבה.

משומר - דווקא משחק לא רע שלו היום במונחי משומר. חייבים למצוא לו מחליף ומהר.

ידין - משחק טוב הגנתית.

קריאף - בכל מקום במגרש, אבל מפוזר מדי היום.

בניון - מחצית ראשונה נוראית. שניה יותר טובה תודות לכניסה של עזרא.

אוברניאק - יותר זמן עם הקבוצה = יותר תיאום. ברגע שיהיה מרוכז יותר וישחק באמצע, יבוא יותר לביטוי.

עטר - במחצית הראשונה ניסה יותר מדי, גם על חשבון האחרים. אחרי שכבש בפנדל נרגע קצת. חייב להפסיק עם התנועה שלו לאמצע כי הוא מפוקק את מרכז ההתקפה שלנו. מצד שני, גוזלן חייב לנצל את זה שהוא מושך את כל ההגנה אליו.

גוזלן - לא מרוכז. אבל ניסה.

קינן - אחרי ואליאנטה זה כמו לחזור אחורה בזמן... :(

עזרא - היום עשה בדיוק מה שהוא צריך לעשות כל משחק - לשחק 40 דקות.

סה"כ, משחק טוב. אין מה להתלהב כמו שאין מה להיכנס לדיכאון מהכשלון עד כה.

Benedictus3

New member
עכשיו כשהעצבים טיפה התקררו

הייתי מסכם: מכבי חיפה לא מסוגלת לשחק כדורגל מסודר מכיוון שאף שחקן לא נע. המשחק ההתקפי עומד פשוטו כמשמעו. מדוע זה קורה? או שרוני לא מאמן אותם לתנועה או שהוא מאמן אותם והם מצפצפים עליו. כך או כך זו שערורייה שקבוצה כמו מכבי חיפה לא תוקפת בגלל ששחקנים פשוט עומדים על מקומם 90 דקות.
במצב כזה שערים יכולים להגיע רק בהתקפות מתפרצות או במצב חופשי שיוצר הזדמנות מקרית. אגב, גם הבעיטות החופשיות לא מתוכננות, גם כדורי החוץ וגם הוצאות יד של השוער. הוא קולט כדור, מחפש שחקנים שיתפרסו במהירות כדי לקבל ולפתח התקפה ואין שום דבר... שממה... אגב, באשר לידין שקיבל חצי מחמאה ממך - מדובר באחת הבעיות המרכזיות של מכבי חיפה בכל מה שקשור לתנועה ללא כדור. האיש משחק אחורה מכיוון שאין לו שום יכולת לשחק קדימה. הוא לא צריך לשחק בכלל וקריאף צריך לשחק לצד ג'אבר.
קיצור - אני לא לוקח כלום מהמשחק הזה... אם מכבי חיפה לא תתחיל לנוע היא תמשיך להיראות זוועה כפי שהיא נראתה אתמול

הבעיה ברורה

בגלל זה אמרתי שהבעיה עם דריניצ'יץ' כפולה. ידין משחק הגנתי נטו וברגע שהוא יוצא אין לנו יותר קישור אחורי. וזאת בדיוק הבעיה. הוא אולי משחק אחורה, אבל בלעדיו אין בעיה להגיע לרחבה שלנו. עד שמויאל לא יחזור לכושר, אביחי ידין הוא הקשר האחורי היחידי בסגל שלנו.

ולעניין מה שצריך להיות לדעתי - בשום פנים ואופן אסור לעטאא לשחק ליד קריאף. אתה תיצור פה את אותה הבעיה שהיתה כשעטאא הוצב ליד דריניצ'יץ' כיוון ששניהם לא קשרים אחוריים אלא 50\50 (לא בטוח שדריניצ'יץ' עונה גם להגדרה הזאת). צריך לשנות את שיטת המשחק. אבל אני בכלל חושב שצריך להיפטר מהמגינים הלא יעילים שלנו ולהתחיל לשחק 2-3-2-3 (כן, כן, אני יודע, אין מצב...). זה המערך היחיד שעם אימון טוב נוכל להפתיע כל יריבה. כן, שלושה בלמים.

עמית123

New member
מישהו יודע בוודאות מה הסטאטוס של בארי חמזה?

אמרו שחתם אצלנו והושאל לנתניה?
או שבסוף לא חתם אצלנו?

ראיתי תקציר של נתניה בני יהודה וזה בדיוק השחקן שחסר לנו. הוא שם שחקן לבד מול שוער איזה 3 פעמים פלוס הגיע למצבים מסוכנים בעצמו כולל שער אדיר בסיום..
אומנם לא מחליטים על סמך כמה משחקים, אבל כרגע חמזה >>> דרינציץ

לדעתי אין לו שום שייכות אלינו. וחבל

מצד שני, אין מצב שהאוהדים שלנו היו מקבלים שחקן כזה בלי שום רזומה. לאוהדים שלנו יש אפס סבלנות כלפי זרים, בייחוד אפריקאים.

למעלה