אני עייפה!! האם פועלת נכון?

liri251

New member
אני עייפה!! האם פועלת נכון?

המתוקי בן ארבעה חודשים ושלושה שבועות.
לפני בערך שבועיים התחיל משבר שינה. נרדם רק אחרי מאבק צרחות למרות שעייף מאוד ורק אצלי.
בנוסף התחיל לשנוא את הטרמפולינה , מאבד סבלנות מהר בכל צעצוע ובכללי רוצה שאהיה צמודה אליו כל הזמן.
ובנוסף להכול התחיל להתעורר לינוק מלא בלילה. כל שעתיים בערך. לא באמת אוכל אבל לא משחרר. שמה במיטה וצורח. לוקח לי כמה פעמים להרדים.
חשבתי שזאת בעיה בכמות החלב והזמנתי שוב יועצת הנקה. במקרה היא גם אחות טיפת חלב והוציאה את הגרפים שלו. אמרה שמאחלת לכל תינוק גרפים כאלה, בדקה איך הוא יונק ואמרה שהכול מושלם. לתת לו כל הזמן לינוק גם ביום וגם בלילה. כל פעם שהוא מראה סימני עצבנות. זה מה שעשיתי בשבוע האחרון וזה רק החמיר את התלות שלו בי. בנתיים קראתי וזה נראה מתאים למשבר גיל הארבעה חודשים אז אני פשוט זורמת ועושה מה שהוא רוצה לפחות עד שיגדל קצת.
האם אני עושה נכון?? אני עייפפפפפה

liri251

New member
אשמח לעזרה ולתשובה

הוא יונק ביום כל שעתיים. שעתיים וחצי. וגם בלילה.
אני מותשת. מה זה יכול להיות??

michal@gal

Active member
מנהל
זה לגמרי משבר גיל 4 חודשים

אבל זה יכול להיות גם לקראת בקיעה של שיניים.
&nbsp
אם זה שיניים זה ישתפר תוך כמה ימים, ברגע שהן יבקעו.
&nbsp
אם זה משבר שינה והוא נרדם תוך כדי צרחות, כדאי לחשוב על שיטת ההרדמה ולראות מה אפשר לשנות. איך הוא נרדם כיום?

liri251

New member
זה נראה כמו שייניים

כרגע הוא מוכן לישון רק על הציצי. מוצץ עד שנרגע ונרדם.
בלילה קם פעמיים פעם אחת רק ציצי עזר. פעם שנייה ניסיתי לשים במיטה. מצץ ידיים איזה רבע שעה. בכה ציצי ונרדם שוב. קמתי בבוקר גדושה כך שלא אכל בכלל.
רוב שעות היום מידי פעם התקפות בכי שרק ציצי מרגיע. עכשיו שאני מקשרץ כבר שבוע שבועיים לא מוכן לקחת מוצץ בשום פנים ואופן. לפני זה נרדם רק עם מוצץ.
אני כמובן שואבת כדי לא לפגוע בהנקה אבל מה לעשות עם הצורך בציצי כדי להירגע?
מחר הוא מתחיל הסתגלות בגן...מה הם יעשו כדי להרדים אותו????
אני גם מאוד עייפה ומותשת מזה שהוא על הציצי כל הזמן אבל מבינה שזה מרגיע אותו אז נותנת לו.
לפעמים נרדם על הידיים אבל תוך כדי צרחות אימים וצריך לדחוף לו מוצץ בכוח עשרות פעמים

michal@gal

Active member
מנהל
אם זה באמת שיניים

תני לו אקמולי לפני השינה. אם זה הכאב של השיניים, תקבלו 4 שעות רגועות יותר.
&nbsp
ההסתגלות בגן תהיה לא פשוטה אם הוא סובל מהשיניים. תסבירי מראש למטפלות שיש עכשיו בעיה נקודתית.
אל תחששי לגבי הצורך בציצי להרגע. זה צורך כשאת נמצאת בסביבה. ברגע שלא תהיי שם, המטפלות ימצאו שיטה אחרת להרדים אותו.

liri251

New member
זה כבר נמשך שלושה שבועות

אני מותשת. מפחדת כבר להרדים אותו.
היום היינו בחוץ כל היום אז נרדם כשהיה ממש עייף עם מוצץ.
בבית בערב כנראה היה עייף מידי רק בצרחות. ניסיתי וניסיתי להרגיע בידיים והוא מסכים להירדם רק עם ציצי. ניסיתי להחליף במוצץ. בשום פנים ואופן. לא מוכן להתקרב למוצץ.
אני בוכה ביחד איתו כל הרדמה כזאת מתישה אותי נפשית.
חברה שלי שלבת שלה יש שיניים בדקה היום את החניכיים ואמרה שאין סימנים לשיניים.
אני אובדת עצות. הוא כזה ילד סקרן חייכני וחמוד. עד השינה.
זה הגיע למצב שאני כל כך עייפה שאין לי כוח לכלום אחרי שהוא נרדם

michal@gal

Active member
מנהל
מעייף

אני זוכרת שגם הבן שלי עבר תקופה כזו. הערבים היו בלתי נסבלים. היה צורח גם על הידיים, לא רצה מוצץ, לא רצה לינוק, לא רצה להרדם.
הפתרון הזמני באותה התקופה היה לצאת לטייל איתו בחוץ.
הייתה תקופה ממש קשה. בילינו לפחות שעה בחוץ כל ערב עד שהיה נרדם.
&nbsp
נקודת האור היא שזו הייתה תקופה וזה נעלם כפי שהגיע.

למעלה