לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1445914,459 עוקבים אודות עסקים

פורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מצעדים וביקורת מוזיקה

ברוכים הבאים לפורום מצעדים וביקורת מוזיקהאם אתם חובבי מוזיקה בנשמה- חדשה, ישנה, עברית או לועזית זה ה-מקום עבורכם!תוכלו להציג מצעד אישי, לפרסם ביקורת שכתבתם, או סתם לבוא להתרשם, להגיב ולהצטרף לחבורה ^_^מוזמנים בחום!בבקשה הפנימו מספר דברים:1. כל גולש שכותב בצורה בוטה ופוגענית/יורד לפסים אישיים ייחסם מיידית מהפורום עד לטיפול בעיניינו.2. הודעה על גבי הפורום שיש בה מסרים אישיים כלפי גולש ספציפי- תימחק3. שימו לב!! פורום מצעדים לא ייתן במה למילים והתבטאויות לא הולמות. הדבר כולל כמובן קללות אך גם מילים אשר אינן ראויות להמצא על גבי הפורום כמו: קקה, חרא, זבל, צואה, חרבנה וכד'. הודעות עם מילים שכאלה (גם אם מכוונות לשירים) - יימחקו מיידית. גולש אשר לא יפסיק בביטויים אלו - יורחק מהפורום.4. תלונות מרובות של גולשים כלפי גולש ספציפי ייחייב בדיקה והרחקה במידת הצורך.5. הערות כלפי צורת הניהול/הוראות למנהלים בדבר בעיות יעשו במסרים בלבד/דרך פורום משוב. כל הודעה ע"ג הפורום -תימחקאין להכפיש גולש, לפרסם דבר שעלול לפגוע בגולש או לדבר בגנות (לקלל וכו') בפורום/קומונה. זו התנהגות שאינה הולמת פורום.אנו מבקשים מכולם: הרתמו לשמירה על איזון חיובי בפורום וגלישה נעימה.זו הודעה אחרונה בנושא זה. הסעיפים הנ"ל ייכנסו לחוקי הפורום ויהיו שם מעכשיו. הכל ברור והכל ידוע.לא נתפשר בנושא עם אף אחד- גם חברי פורום ותיקים וגם חדשים.ועוד הבהרה: ירידה לפסים אישיים על גבי הפורומים/קומונות מהווה עבירה פלילית ועילה לתביעה. כמו כן- הצפה מהווה עבירה פלילית. תפוז עושים מאמצים כדי למנוע את העיניינים האלה אבל במידת הצורך פונה הנהלת האתר לגורמים המתאימים כמו משטרה או ספקית האינטרנט כדי לעצור גולשים בעייתיים. אל תגיעו למצב כזה.דבר נוסף: הנהלת הפורומים הבהירה בצורה חד משמעית שהיא לא צד בעיניין ויכוחים בין גולשים. למי שיש בעיה עם מישהו אחר- שיפתור אותה מולו ולא דרך תפוז. לתפוז אין קשר לגורמים פרטיים.שימו לב ושמרו על מספר חוקים טכנים חשובים מאור-אסור לשים על גבי הפורום מילים של שירים! אפשר לשים כמספר שורות ובתוך ציטוט, עדיף עם צירוף כותב השיר.-אסור להעלות קישורים להורדת שירים מלאים כל עוד אין לכם אישור מפורש על כך!-באותה מידה קישורים להורדות קליפים, סרטונים, ושאר דברים המוגנים בזכויות שמורות אסורים בהחלט.כל הודעה התכיל את אחד מהנ"ל תימחק ותלווה במסר.לקומונה החברתית:http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=25930
x
הודעה מהנהלת הפורום
חל איסור מוחלט על בקשות להחלפת שירים בפורום | חל איסור מוחלט לפרסם מילים של שירים בפורום
לפורום זיהוי שירים
המשך >>

לצפיה ב-' הזמרת אפרת גוש מתארחת בפורום '
הזמרת אפרת גוש מתארחת בפורום
<< ההודעה הנוכחית
07/01/2018 | 12:37
32
955

הזמרת אפרת גוש, אשר יוצאת בסיבוב הופעות חדש, מגיע לאירוח מיוחד בפורום, לאחר קריירה של שלושה אלבומים, להיטי רדיו, תפקידים בקולנוע ובתיאטרון.
אתם מוזמנים לשאול אותה הכל על דרכה המעניינת והמגוונת בתעשיית המוזיקה בישראל, הסיפורים מאחורי השירים, שיתופי הפעולה המיוחדים עם מוזיקאים שונים, הפופ הישראלי העכשווי, ועוד.

האירוח יתקיים ביום ראשון, 14.1, בשעות 19:00 עד 20:00

אפרת גוש בעלת תואר זמרת השנה, שני תפקידים ראשיים בקולנוע, תפקיד במחזמר בקאמרי, הנפיקה שלושה אלבומים עם להיטים ברדיו, שוקדת בימים אלה על אלבום חדש וכחלק מבניית הרפרטואר של האלבום החליטה לצאת לסיבוב הופעות אינטימי, בועט, ישן וגם חדש.
"הקהל הוא חלק בלתי נפרד מהיצירה שלי וככזה, אני תמיד אעדיף לחלוק עמו את המסעות המוזיקליים שלי בכל שלב ושלב. גם בשלבי ההתהוות של הפרויקט הבא"
את אפרת ילווה הקלידן והפסנתרן אסף מידן.
18/1 - נקטורנו ירושלים
19/1 - מתארחת אצל אריק ברמן בבארבי
25/1 - זאפה תל אביב

אתם מוזמנים לכתוב לאפרת על גבי השרשור כבר מעכשיו! 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אומייגאד!! '
אומייגאד!!
07/01/2018 | 13:00
4
109
לצפיה ב-'וכמה שאלות לאפרת-'
וכמה שאלות לאפרת-
08/01/2018 | 12:30
1
103
אשמח אם תוכלי קצת לספר על הילדות שלך-
איפה גדלת? איזו ילדה היית? אילו שיעורים אהבת בביה"ס ואילו לא?
היית הולכתל לחוגים? חברי ילדות?

תודה שפינית לנו מזמנך ומאחל לך עוד הרבה שנים של יצירה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הי בלונדי'
הי בלונדי
14/01/2018 | 19:06
55
נולדתי בתל אביב וגדלתי בהרצליה. למדתי בבית ספר לאמנויות, לאחר מכן בכיתת מחוננים  ובתיכון למדתי באלון ברמת השרון.  מאז שאני זוכרת את עצמי רציתי להיות זמרת. אהבתי את שיעורי האמנות והכי פחות אהבתי את שיעורי המתמטיקה, כנראה בגלל שהייתי  מ-מש נוראית בהם. 
נשיקות
אפרת

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אומייגוד'
אומייגוד
14/01/2018 | 18:06
1
48
נכון בלונדי . כל הכבוד לתפוז! ממש כמו לפני הרבה הרבה שנים תפוז חוזרת לתת בראש
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
14/01/2018 | 19:07
20
לצפיה ב-'איזה הפתעה שאלות:'
איזה הפתעה שאלות:
07/01/2018 | 14:49
1
113
אפרת יש לך סגנון מאוד יחודי שבא לידי ביטוי גם בשירה וגם בהופעות? האם גם נהנת מזה? ומה ההופעה שהכי מיוחדת בעיינך בכול זאת?
ואומן שתרצי להופיע איתו?
אומן שתרצי לבצע דואט?
מתי יוצא האלבום חדש\חומרים חדשים שלך...
ומהו השיר שאת באופן אישי הכי מתחברת אליו....
ומה השאיפות שלך במוזיקה?
תודה רבה רבה מאוד מעריכה אותך ....
אומנית מאוד מיוחדית וצבעונית במוזיקה

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הי עדי'
הי עדי
14/01/2018 | 19:13
49
זה מחמיא לי שאומרים שיש לי סגנון משלי, כי אף פעם לא רציתי להיותת מישהי אחרת. לפעמים אני נהנית מזה ולפעמים פחות. אני לא חושבת שיש מישהו שמרגיש טוב עם עצמו כל יום כל היום. אני בעיקר משתדלת לעשות את מה שאני יודעת הכי טוב ובעיקר מנסה להשתפר כל הזמן.
ההופעה שהכי מיוחדת בעיני היא תמיד ההופעה הבאה שלי. אני שמחה להגיד שאני עדיין מתרגשת לקראת כל הופעה ולא לוקחת כמובן מאליו שאנשים מגיעים. 
האלבום הבא יצא בשנה הקרובה ובתקווה שבחודשים הקרובים. עובדת עובדת עובדת עליו...
והשאיפות שלי במוזיקה הם בעיקר להיות מוזיקאי טובה יותר משנה לשנה..
נשיקות 
אפרת
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'ברוכה הבאה אפרת'
ברוכה הבאה אפרת
07/01/2018 | 13:09
1
99
דרכנו שוב נפגשות, מאז התקופה הכיפית שזכיתי לנהל את הפורום שלך

אז מה שלומך אפרת?

מה שלום הבן שלך? איך זה להיות אמא? איך זה השפיע ומשפיע עלייך כבן אדם וכזמרת?

מה את עושה בתקופה הזו? 

חלפו כבר כמעט שמונה שנים מאז הוצאת אלבום, סיפרת בעבר שאת עובדת על חומרים חדשים. האם את יכולה לספר מה מנע ממך לבסוף לגנוז אותו?

האם את מתכננת להוציא אלבום בקרוב? האם את עובדת על חומר חדש? ואם כן, באיזה סגנון הוא יהיה?

מה דעתך על המוזיקה בתקופה הזו לעומת התקופה בה את פרצת לפני כעשור וחצי?

בהמשך, אשאל עוד שאלות שיעלו בראשי

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אריה!'
אריה!
14/01/2018 | 19:18
49
הי מה שלומך?
על חלק מהשאלות כבר עניתי..
אם לדבר בכנות אני חושבת שמה שגרם לי לחכות עם האלבום הוא שהרגשתי שאני יכולה לעשות את זה יותר טוב ומה שהיה משמח אותי יותר מהכל הוא לתת למאזינים שלי את הכי טוב שאני יכולה לתת ויותר מזה.. 
אני חושבת שיותר ממה שהמוזיקה השתנתה מאז שהתחלתיף, התעשייה כולה נהייתה אחרת, בזכות ובגלל הטכנולוגיה..
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאלות לאפרת היקרה!��'
שאלות לאפרת היקרה!��
07/01/2018 | 15:19
1
135
היי אפרת ברוכה הבאה!! ��
מה שלומך?❤
איך את מרגישה?��
ברשותך, ברצוני לשאול אותך כמה שאלות:

�� מתי יוצא האלבום החדש שלך?
��האם הולדת בנך היקר ג'וליאן השפיעה על אישיותך? / על השירים שלך?
��אם היית יכולה לשנות משהו בדרך  שעשית, מה היית משנה?
��האם הכתיבה שלך באה ממקומות אישיים (מחייך הפרטיים) או כתיבה כללית?
��מה השיר האהוב עלייך? (מהשירים שלך)
��מה הדבר שהכי מרגש אותך?

תודה רבה, מעריצה המון!��
יעל.

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הי יעל'
הי יעל
14/01/2018 | 19:24
70
עדיין אין לי תאריך אבל בטוח שב2018
אני יודעת שעשיתי הרבה דברים טובים וגם דברים פחות טובים במהלך הדרך, אבל הדבר האחרון שהייתי רוצה לעשות זה לחשוב מה היה קורה אם הייתי עושה כך ולא אחרת. אני מאמצת את כל הטעויות שלי כמו את כל החסרונות ויודעת שאני מה שאני, גם בזכותם. אין דבר יותר משעמם ולא אמין ממי שמעמיד פנים שהוא מושלם.

הכתיבה שלי מגיעה תמיד מחיי האישיים והשיר האהוב עלי הוא תמיד השיר האחרון שכתבתי
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'איזה כיףףףףף (שאלות בפנים) '
איזה כיףףףףף (שאלות בפנים)
07/01/2018 | 18:16
99
אני חייבת לציין שהתגעגעתי לשירים חדשים שלך!

שאלו כבר דברים שרציתי לשאול...אז רק אשאל.
אני עוקבת אחריך באינסטוש וכל פעם מתגרה מחדש מהאוכל שאתם מכינים אצל אייל שני!..
מה את עושה בסדנה הזו בעצם?
איך אייל שני?

וסתם שאלה שתמיד סקרנה אותי...
למה קראת לבן שלך ג'וליאן?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאלות לי לאפרת:'
שאלות לי לאפרת:
07/01/2018 | 18:29
3
88
היי אפרת, מה שלומך?
שאלותיי אלייך הן:
1. אם היית נדרשת לבחור מקצוע אחר, איזה מקצוע היית בוחרת?
2. הקול שלך ג'אזי במיוחד, את מרגישה שיש מקום לסגנון הזה בתוך המוסיקה הישראלית?
3. איזה שיר כלשהו צובע את האישיות שלך? (הכוונה לשיר שלא את מבצעת בהכרח)
4.  את מרגישה שעולם האלבומים עומד להיעלם לחלוטין או שזה לא בהכרח יקרה בשנים הקרובות?
5. לדעתך היום יש במה מיוחדת שבה אומנים יכולים להתגלות ולקבל חשיפה(מלבד תוכניות הריאליטי)? פעם אלו היו תוכניות הדגל של הערוץ הראשון שבהן נחשפו אומנים צעירים בתחילת דרכם...
6. על איזה שיר בהופעות שלך לא תוותרי לעולם או לפחות תבצעי במסגרות שונות רוב הזמן?
7. איך את מרגישה עם הערצה או תופעות כאלה?
8. האם לדעתך המוסיקה הישראלית צריכה ליישר קו עם המוסיקה בזירה הבינלאומית או לא?
9. מה יותר קל לך, לכתוב מילים לטקסט או להלחין?
10. לאחרונה התארחת בהופעה של דנה ברגר. איך נוצר החיבור ביניכן?
11. המופע שלך עם יונתן גפן "הגבר האחרון" זכה להצלחה וגרף מחמאות. זה קרה בזכות הכישרון שלך או בזכות המוסיקה האותנטית של גפן? אולי גם וגם?

מאחל לך המון בהצלחה ועשייה עשירה מוסיקלית וכמובן חיים נהדרים 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'המון שאלות:)'
המון שאלות:)
14/01/2018 | 19:38
2
45
אם הייתי בוחרת מקצוע אחר זה בטח היה בתחום הקולינרי.
אני רוצה לחשוב שיש מקום לכל הסגנונות. לא הייתי רוצה לעשות סגנון מוזיקלי אחר ממה שאני עושה. אני מוזיקאית ולא אשת עסקים. אני רוצה להשאר תמיד נאמנה לאמת האמנותית שלי. 
כל תעשיית המוזיקה השתנתה כמו שאר העולם. בין היתר בזכות ובגלל הרשתות החברתיות ואין ברירה אלא להתקדם יחד עם שאר העולם. יש מקום לאלבומים ותמיד יהיו אבל רק אם הם באמתת מייצרים עולם שלם ולא מדובר באסופת שירים. 
הרבה יותר קל לי להלחין מאשר לכתוב. המילים הן אלו שאני משכתבת שוב ושוב, בעיקר מתוך כבוד והערכה לשפה העברית.
את דנה ברגר אני מכירה אני מכירה הרבה מאוד שנים. הופענו לא מעט יחד ואני מלאה באהבה אליה בתור יוצרת ומבצעת, ככה שזה תמיד משמח לשתף איתה פעולה כל פעם מחדש.
נשיקות
אפרת

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות היפות'
תודה רבה על התשובות היפות
14/01/2018 | 19:53
10
לצפיה ב-'הנה למדנו שלאפרת קל יותר להלחין'
הנה למדנו שלאפרת קל יותר להלחין
15/01/2018 | 16:57
3
לצפיה ב-'שאלות לאפרת'
שאלות לאפרת
08/01/2018 | 02:22
1
87
קודם כל, כבוד גדול שאת נמצאת כאן, מתארחת בפורום.

1. השאלה הראשונה היא די אישית. יש לך קשר קטן אלי. לאחיות שלי או לפחות לאחת מהן. יש לי שתי אחיות ענבל ורינת שהיו איתך אז במקהלת לי-רון. את זוכרת משהו? יצא לך לפגוש את רונית האחראית על המקהלה?

2. מה זיכרון המוזיקלי הראשון שלך?

3. מתייחס קצת לשאלות אחרות הנוגעות לפעם האחרונה שהוצאת אלבום. באמת שעד האלבום האחרון שלך, את היית מאוד במיינסטרים הישראלי, את היית עמוק בפלייליסטים של תחנות הרדיו, בעיקר גלגל"צ, ועכשיו, אחרי 8 שנים של הפסקה, לחזור שוב לעשות אלבום. אין את הפחד שאולי קצת אבד המומנטום אצל הקהל?

4. מה דעתך על הפופ העכשווי? עד כמה קשה היום, לזמרים שהם לא מהז'אנר של הפופ להתבלט?

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'PardoFM'
PardoFM
14/01/2018 | 19:45
35
בטח שאני זוכרת... תמסרי להם דרישת שלום חמה ממני! וגם יצא לי לפגוש את רונית מספר פעמים מאז שעזבתי.
הזיכרון המוזיקלי הראשון שלי הוא תקליטי הג'אז והאופרה שהייתי שומעת אצל סבא וסבתא שלי והרצון שלי לייצר את אותו סוג של יופי בעצמי. 
מהניסיון שלי אף פעם אסור להתעסק בפחד. מומנטום יכול להיאבד גם אחרי שנה. 
הדבר האחרון שהייתי רוצה הוא להוציא אלבום שאני לא שלמה איתו במאה אחוז. הופעתי מאות על גבי מאות פעמים בשנים האחרונות ורק עכשיו שאני מרגישה עומדת מאחורי כל השירים החדשים שכתבתי אני יודעת שהגיע הזמן.. 
נשיקות
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאלה לאפרת'
שאלה לאפרת
08/01/2018 | 23:27
73
הי אפרת, רציתי לדעת מהי עמדתך לגבי הנושא של טבעונות. האם את חושבת לעבור בקרוב לטבעונות? מה את חושבת על תעשיית המזון מן החי? אשמח לשמוע את עמדתך בנושא. תודה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאלה לאפרת'
שאלה לאפרת
11/01/2018 | 21:11
1
59
שלום לך אפרת היקרה!

ראשית רק לפני כשנתיים התחלתי ממש להתעניין במוזיקה שלך והשירים שלך והסגנון הז'אז המיוחד שלך. עקבתי אחרי האלבומים שהוצאת וסרטוני ההופעות, ואהבתי את האנרגיה עם שילוב חוסר הגבולות בטעם על הבמה. ולראשונה הייתי בהופעה שלך במועדון "הבארבי" במלאות עשור לאלבום הראשון שלך ונדהמתי מהכשרון והייצירה והאנרגיה על הבמה.
הייתי בהופעה עם השיתוף פעולה שלך עם יהונתן גפן ונדהמתי מהשלמות.
לא אשאל מתי יצא האלבום הרביעי כל כל דבר בעיתו.
לא אשאל אם המילים לשירים נוגעים לחייך הפרטיים כי אני מניח ששאלו כבר
אבל אשאל אם סגנון המוזיקה יהיה שונה יותר ומאופק יותר? מורכב יותר? יכנס יותר למיינסטרים של המוזיקה הישראלית?
יהיה מצב שתמלאי פארקים  עד אפס מקום בהופעות בעתיד ?

שיהיה לך בהצלחה
בתודה
דורון

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הי דורון'
הי דורון
14/01/2018 | 19:50
37
תודה על כל המילים היפות ומחממות הלב.
אני יכולה להגיד לך שהייתי מאוד שמחה למלא פארקים עד אפס מקום בעתיד ושבהווה אני נהנית באותה מידה למלא את הזאפה כמו ברים קטנים שאני מגיעה אליהם. אני לא לוקחת כמובן מליו את העובדה שאנשים מגיעים להופעות שלי כדי לשמוע את המוזיקה בין אם מדובר במאות, אלפים או עשרות. 
אני משתדלת להשאר נאמנה לעצמי ולדרכי המוזיקלית וללכת צעד צעד בלי קיצורי דרך או התחנפויות.
נשיקות ממני
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אפרת המהממת. אם שאלו כבר אני מתנצלת'
אפרת המהממת. אם שאלו כבר אני מתנצלת
14/01/2018 | 12:25
45
האם שקלת להיות שופטת באחת מתוכניות הריאלטי או את מרגישה שזה לא בשבילך?
אני אגב עוקבת אחר הקריירה שלך כבר שנים, לדעתי מ- 2005, נכון? ולא יודעת לענות על השאלה אם היית מתאימה או לא, את מסתורית וזה ממש מסקרן לקבל פתאום מלא ממך בטלוויזיה.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'זמרות ישראליות'
זמרות ישראליות
14/01/2018 | 14:09
1
42
כיף שהגעת לתפוז אפרת! 
למיטב זכרוני לא עשית שיתוף פעולה עם זמרת, אני צודק? האם חשבת על זה? 
אילו זמרות ישראליות את מעריכה? 
ובכלל עם איזה אומן ישראל היית רוצה לשתף פעולה ולא יצא לך? 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הי ערן'
הי ערן
14/01/2018 | 19:55
40
בטח ששיתפתי פעולה עם זמרות ולא מעט..
רק לפני שבוע היתה לי הופעה עם דנה ברגר
ובזמן האחרון אני מופיעה לא מעט עם איה כורם.
אני חושבת שיש כאן המון זמרות נהדרות שעם חלקן היה לי הכבוד לעלות על אותה במ. מאסתר ראדה,ריף כהן וקרולינה  ועד חווה אלברשטיין וקורין אלאל
נשיקות ממני
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'בהצלחה בהופעות! את חשובה במוזיקה הישראלית'
בהצלחה בהופעות! את חשובה במוזיקה הישראלית
14/01/2018 | 17:07
1
16
לצפיה ב-'תודה! כיף לשמוע..'
תודה! כיף לשמוע..
14/01/2018 | 19:56
11
לצפיה ב-'שאלות לאפרת המקסימה. '
שאלות לאפרת המקסימה.
14/01/2018 | 17:36
35
1. באיזה תכונות שיש בך את גאה?
2. האם היה/היו שיר/ים שלך שפעם מאוד התחברת, וכיום הרבה פחות?  וההיפך- האם היה/היו שיר/ים שלך שפעם לא מאוד התחברת, וכיום החיבור שלך התעצם?
3. האם ניתן לומר, שאת אוהבת אדם- כלומר אוהבת אנשים באשר הם?
4. האם את מאמינה שבן/בת הזוג שאנו בוחרים, צריכים להיות טיפה התפשרות, או שאת מאמינה שבאהבה לא מתפשרים?
שיהיה לך המון בהצלחה בהכל!! 
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאלה לאפרת'
שאלה לאפרת
14/01/2018 | 18:34
45
היי אפרת, ראיתי שהופעת עם נתן גושן לפני כמה שנים..
והייתם שילוב מעניין מוזיקלית:)
האם היית רוצה להופיע איתו\ להקליט איתו שירים?
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'שאלה לאפרת'
שאלה לאפרת
14/01/2018 | 18:46
3
52
כייף שאת כאן!
את זמרת ייחודית ומיוחדת! אז ככה -

שמתי לב שרוב שירייך הם על גברים ופחות על נשים.
מה דעתך על לשיר שירים שמדברים על נשים כגון "לאן שלא תלכי-שירי מימון?"
או שנוח לך יותר בכתיבה שמדברת על גברים? 
2. מה את חושבת על הקהילה הגאה?
אימוץ זוגות חד מיניים בעד? \ נגד

אממ זהוו תתודה אפרת ♥

תודה:)

מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'הי עינת'
הי עינת
14/01/2018 | 20:03
2
48
אני מודה שהרבה שנים התעסקתי באהבות, שבירת הלב וחיפוש האחד אבל לא כל השירים שלי הם כאלו.. 
דעתי על הקהילה על הקהילה הגאה זהה לדעתי על הקהילה ההטרוסקסואלית. לכל אדם יש זכות לאהוב ולהיות נאהב. להיות שייך ולשייך אליו. וברור שמכך, גם דעתי על אימוץ על ידי זוגות חד מיניים זהה. אהבה היא אהבה וחום הוא חום וביטחון הוא ביטחון.
מצעדים וביקורת מוזיקה >>
לצפיה ב-'אפרת, בבקשה תעני לכל מי ששאלה ושאל'
אפרת, בבקשה תעני לכל מי ששאלה ושאל
14/01/2018 | 20:09
1
55
פשוט דילגת על כמה
מצעדים וביקורת מוזיקה >>

הודעות אחרונות

00:00 | 16.07.18 אריה31
01:38 | 15.07.18 אריה31
12:16 | 14.07.18 feldman89
09:29 | 14.07.18 Ivan Pedroso
08:32 | 14.07.18 תומס277
14:44 | 13.07.18 מעאלי
11:03 | 13.07.18 Ivan Pedroso
15:04 | 12.07.18 ady18
14:53 | 12.07.18 מעאלי
01:52 | 11.07.18 אריה31
00:08 | 10.07.18 מעאלי

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ