להעביר בית ספר או לא ... לא לראשי השרשור כולו

michal@gal

Active member
מנהל
מה יעזור הפיצול?

חוץ מהעובדה שיקל על הבנות?
&nbsp
כיתה של בנים בלבד שבה יש את כל הבנים האלימים תהייה הרבה יותר גרועה לבן שלך.
הייתי מעבירה בית ספר כמה שיותר מוקדם, אפילו באמצע השנה.
&nbsp
אל תחששו מבית ספר ממלכתי רגיל. אם הוא טוב, זה שווה את זה. את החינוך הדתי יוכל לקבל בבית.

בדיוק . הבנות ניצלו ועכשיו כל הבעיות מרוכזות בכיתה אחת

כנראה שזה רק לטובה עבורנו שהכיתה פוצלה כבר עכשיו , נקבל תמונה טובה לעתיד בכיתה הזו .
הכל תלוי במורה הנכונה שתצליח לחנך ולהשתלט עליהם .
ממש עצוב שככה מתנהגים בכיתה ב . ילדים חסרי חינוך וכבוד למורה , ילדים שמרשים לעצמם לקפוץ על הכסא בבוקר ולצעוק הפועל יאללה הפועל והמורה עומדת ומבקשת שקט והם לא סופרים אותה בכלל .
מלבד הילדים שיש לנו עם בעיות פסיכולוגיות , התנהגותיות , קשב וריכוז ואחד פסיכיאטרי לדעתי יש כאן ילדים לא מחונכים , שההורים שלהם נכשלו בגדול , והאמת שגם הם לא משהו ...
הכי הורג אותי ההורים שחושבים שהילד שלהם מלאך ובגלל שהוא נמוך ורזה אז הוא מסכנון , הם לא רואים איזה מכות הוא מכניס לבנות ואיזה קללות הוא מקלל , והכל נלמד בכיתה הזו .

עברה עליי שבת לא קלה , אני במתח תמידי בגלל הפחד מהכיתה הזו , לא ישנה , מחכה בנרות ללכת לאסוף אותו ולשמוע מה היה .יש לו חבר אחד בכיתה הזו , הוא לא ממש מסתדר עם השאר , הלב נקרע לי כשאומר שהיה לבד בהפסקה לפעמים . ממש קשה לי , אני מאוד רגישה אליו.
נקווה לטוב , בכל אופן שוחחתי עם מורה שאנחנו מכירים שלימד בבית הספר שאנחנו מעוניינים בו והוא מאוד המליץ ,אז יש לנו לעבור את החודשים שנשארו עד סוף השנה ונראה.
תודה לכולן ! כמה טוב שיש עם מי לדבר

mykal

New member
רק לומר לך,

שנכון שמה שנראה שהבנות ניצלו, אבל שני דברים חשובים,
1)הרבה פעמים שינוי ברור, כמו הפיכה לכיתה חדשה, עצם השינוי מיטיב.
2)לפעמים כיתה במגדר אחד מקלה את הסיטואציה. רק בכיתת בנים,
לנועזים ולחצופים יש פחות בפני מי לעשות רושם, והמצביכוללהשתנות.
ודבר אחרון, אני מקוה שיעמידו מולם מורה/מורה חזקים שיקבעו גבולות ברורים,
בלי יותר מידי להתחשב ולהתחנחן, שיטרטרו את הורי החצופים בלי סוף עד שיהיה "מלקחיים" של דרישות גם מהבית, ואז יש סיכוי להטבת מצב.
אגב, אם את ועוד הורים מכירים בתוך ביה"ס מורה כזה תדרשו כבר עכשיו.
בהצלחה.

אין לי מה להוסיף...מסכימה מאוד עם ויקה1222 וmykal

הייתי מעבירה מבלי לחשוב בכלל.
נשמע שגם ההורים בעייתים אז הילדים ממש לא מפתיעים.
גם ההתמודדות (או בעצם חוסר ההתמודדות) של בית הספק תמוהה בעיני.
&nbsp
אני מאוד מבינה את החששות מהלא מוכר והלא ידוע...אבל המוכר והידוע מפחיד לדעתי הרבה יותר....
&nbsp
מאחלת לכם המון בצלחה

hadarbeneliz

New member
להעביר... מדובר בגיל מאוד קריטי

היי, מאוד ממליצה להעביר בית ספר. חוויות קשות מהגיל הזה יכולות להמשיך וללוות אותו עוד הרבה שנים... בהצלחה, מקווה שהדברים יסתדרו!

למעלה