מיטת נוער - למה כדאי לשים לב ומה כדאי לבדוק?

מיטת נוער - למה כדאי לשים לב ומה כדאי לבדוק? הבכור כבר מזמן מבקש לעבור למיטת נוער. תכלס צודק. הבעיה היא שהילד מאוד עסוק ואין לו אף אחה"צ פנוי ללכת ולהסתובב איתנו ולבחור.
בקיצור, החלטנו לנצל את ערבי החג המתקרבים כדי לעשות סיבוב מהיר ולבחור יחד איתו מיטה חדשה. מאחר ואנחנו קצרים בזמן, נראה לי שנלך לכיוון של ידועים (גם אם יקרים) כמו עמינח. אין לנו בעיה להשקיע במיטה טובה שתחזיק הרבה שנים.
אז לכל מי שכבר קנתה מיטת נוער - יש לכן המלצות על מה אנחנו ההורים צריכים להסתכל? למה אנחנו צריכים לשים לב כשמכווינים אותו במה לבחור? כל המלצה ודגש יתקבלו בברכה.

ויקה1222

New member
אצלנו הם מאוד רצו
מיטה מתכווננת, גם מקדימה ום מאחורה, ממש הייטק. לאחר שביזבזנו כסף, הם כיוונו אותה בערך שבוע וכמובן הפסיקו. אם שלך רוצה, נסי להוריד אותו מזה.
חוץ מזה, אני מאוד ממליצה על מיטה וחצי וזה יישאר להרבה שנים.

הבעיה עם מיטה וחצי היא כפולה
החדר שלו לא גדול במיוחד, מצד אחד, ומצד שני אם פעם ירצו חברים (בדגש על "חברים"
) לבוא לישון אז אין כל כך איך
מה עושים במקרה כזה באמת?

סביון1

New member
אנחנו קנינו לא מזמן מיטה וחצי לשני הבנים
את ענין החברים פתרנו בכך שקנינו מיטות עם מיטת יחיד נוספת שנשלפת מלמטה. יש גם ארגז מצעים, כך שבעצם המיטה נראית כמו מיטת ילדים רק גדולה יותר (בחרנו גם דגם וצבעים בוגרים יחסית)

adif11

New member
גם אצלנו נרכשו שתי מיטות וחצי
לכל אחד מהאדונים בסביבות גיל 10-11.
במשך כמה שנים חברים שבאו לישון ישנו יחד במיטה וחצי. בשלב מסוים כולם כ"כ גדלו שלא ניתן היה והאורחים הושכבו על מזרן יחיד נפרד (שהונח על הרצפה.אין מקום לעוד מיטה)

adif11

New member
ובענין למה לשים לב
לא להתבייש ולשכב עליה לוודא שנח.
לבדוק אחריות . אם יש מנגנון הרמת ראש - גם על המנגנון.
מסכימה עם ויקה שהמנגנון החשמלי מיותר וסתם יקר.

3תיתי

New member
קנינו של רהיטי גבעת ברנר
אין תלונות, מלבד שאין "שפיל" כלומר צריך להכניס את מיטת החבר בצורה מדוייקת, אחרת זה לא נכנס. קצת מעצבן. בכללי- המיטה נוחה ונראית מצויין. לדעתי, לא כדאי מיטה מתכווננת.

נטלי22

New member
כשאנחנו חיפשנו מיטות נוער לבנות, שמנו לב שדווקא
המיטות של עמינח, עם כל השם הגדול שיצא להן, הן ממש ממש קשות. כמו לשכב על טריבונה.
התרשמנו מאוד לטובה מהרכות והנוחות של המיטות של סילי/סימונס (נמכרות בעיקר ברשת נייט סליפ) וקנינו שם שתי מיטות. מיטה וחצי לגדולה ומיטה נפתחת לקטנה. מה שעוד הרשים אותנו, שאפילו המזרון במיטת חבר אצל הקטנה נוח להפליא.
יש לנו את המיטות כבר כמה שנים טובות והן גם "עברו דירה" יחד איתנו ועדיין כמו חדשות. אנחנו מאוד מרוצים.
לפני כשנה קנינו לעצמנו מיטה זוגית מאותה רשת ומאותה חברה וגם ממנה אנחנו מאוד מרוצים.

סביון1

New member
אפשר לקנות מזרנים בנפרד מהמיטה
גם לטעמי מזרני עמינח קשים, אבל הילדים אהבו - ובסופו של דבר הם אלה שיישנו עליהם.
אגב, בדיוק היום קיבלנו את המיטות, ודבר ראשון שהבן שלי אמר זה "כמה המזרן הזה נוח".

avinoam76

New member
ממליצה לבדוק גם
באירופלקס. יש להם מיטות נוער מעולות ומזרנים איכותיים.
כדאי בעיקר לשכב על המיטה עצמה ולוודא שנוח כי אצל כל אחד זה קצת אחרת... אני גם תמיד שואלת לגבי אופציות ניקוי (איך מותר לנקות, כל כמה זמן מומלץ...)

למעלה