תרגום/כתיבה של קו"ח לאנגלית

limp146

New member
תרגום/כתיבה של קו"ח לאנגלית

שלום לכל חברי הפורום,

אני צריך לתרגם את הקורות החיים שלי לאנגלית + להוסיף את המקום העבודה הארון.

אתם מכירים מישהו מקצועי מומלץ שיכול לעשות לי את זה ?... (כמובן תמורת תשלום)

ipv6

Member
לאיזה צורך?

אם זאת חברה גדולה שביקשה ממך קו"ח באנגלית, חבל לשלם על זה, בד"כ אנגלית של מהנדס בתעשיה תספיק כדי ליצור משהו שברמה שלא יגרם לך להראות מגוחך.
הם מבינים שזאת לא שפת האם שלך..

limp146

New member
כן זו המטרה בדיוק

חברה אמריקאית ביקשו ממני את הקו"ח באנגלית, ואני לא רוצה להיראות יותר מדיי מגוחך ממה שאני אכתוב לבד.

ipv6

Member
את לא הראשונה במצב הזה

אנשים לא שוכרים שירותי תרגום בשביל זה בד"כ.
כדי לעבוד שם (ולמעשה כמעט בכל חברת היי טק) בכל מקרה תצטרכי לדעת אנגלית ברמה שמספיקה לתרגם קו"ח לאנגלית ברמה סבירה.
בחלקן יש ראיון באנגלית כחלק מתהליך הכניסה, ככה שקשה לברוח מזה..

אני מציע לך לעשות גרסה ללא פרטים מזהים (אם זה docx שימי לב שה-metadata של הקובץ לא יכיל שם פרטים שלך) ולהעלות לפה, יש פה אנשים שדוברים את השפה ברמה של שפת אם ויוכלו לעזור לך.

אפשר להשיג עזרה טובה ממש בזול

את יכולה לחפש template לקורות חיים באנגלית בגוגל. לא חסרות דוגמאות לאיך מצפים שהם יראו בגדול.

יש תוכנות כמו Grammarly ו Ginger שעוזרות לכתוב אנגלית נכונה ויפה, ומנוי לחודש אחד עולה דולרים בודדים.

אם את ממש לא רוצה לתרגם בעצמך, אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב מציעה שירותי תרגום. לפי התעריף שלהם, יעלה לך אולי 50 שקל לקבל תרגום של קורות החיים.

ב fiverr יש המוני אנשים מרחבי העולם שעוזרים לשפר קורות חיים באנגלית. סביר להניח שתמצאי מישהו מארה"ב שלכל הפחות יסנן את השגיאות המביכות.

בין כל האופציות האילו, אני חושב שתקבלי קורות חיים טובים למשרה הזאת, שישרתו אותך להמשך הקריירה שלך, במחיר צנוע.

שלח לי מסר

אני מכיר מישהי ממש טובה.
היא עשתה לי ואחר כך הרבה אנשים אמרו לי שזה מנוסח נהדר.

יבגניי34

New member
סורי אין סיבה לשים שקל על העניין. היא יכולה לתרגם עם google

ולהעלות לפה 5 דק׳ תיקונים וזה סגור.
אף אחד לא יקרא את זה, זה חלק מהליך פורמלי בסניף ישראלי של חברה זרה.

היא לא חיייבת

נכון שזה נוהל אבל לפעמים אבל הרבה פעמים זה הופך להיות קורות החיים שקוראים בהם ואז זה חשוב.

למעלה