הפחתת מוצרים מן החי

שמרית211

New member
הפחתת מוצרים מן החי

הי לכולם,
אני חולת קרוהן ומעוניינת להפסיק עם חלב פרה.. אפילו שאני שותה נס על בסיס מים וממש מעט חלב זה עושה לי בעיות בבטן..
סויה אני קצת פחות מתחברת.. (גם למתיקות וגם לטעם הלוואי),
הכנתי חלב שקדים בבית ודווקא מאוד אהבתי עם הקפה,
אני מעוניינת לקנות חלב שקדים שאוכל לקחת בעבודה כי אצלנו מזמינים רק חלב פרה (בכמויות, זה משרד ממשלתי) ו-1 חלב פרה דל לקטוז..
הייתי בסופר, וראיתי כל מיני סוגים.. קצת לא ברור לי מה ההבדל בין משקה שקדים טרי (זה שנמצא במקרר כמו ההוא של תנובה) לבין משקה שקדים שנמצא בקרטון כמו של חלב עמיד.. (הרי שקדים זה לא משהו שמתקלקל)
בכלל, אני אשמח להמלצות לכל מיני משקאות שהולכים טוב עם קפה.. (אני מימלא שותה על בסיס מים ושמה ממש מעט חלב)

בנוסף, אני אשמח לשמוע על תחליפים לבשר (לא מעובדים כמו שניצל טבעול למרות שהוא ממש טעים לי) לבשר שהם לא קטניות כי בגלל הקרוהן קשה לי עם סיבים.
לא מפריע לי לשלם קצת יותר על משהו אורגני ואיכותי (אני אשמח להמלצות לדברים מהירים אך בריאים שאפשר לקחת לעבודה)

תודה וסליחה על החפירה,
שמרית

שמרית211

New member
הבהרה

במהירים כוונתי הייתה לאוכל שאפשר להכין אותו בקלות בבית ללא השריות והנבטות (אוכל פשוט שאפשר לקחת לצהריים לעבודה כי אצלנו לא מקבלים "תן ביס")

natanlevi

New member
בקשר לקפה יצא לך לשתות חלב סויה?

אני אישית כבר לא שותה חלב, אבל חברים שלי שעדין רוצים את המעדן שלהם ואת הכוס קפה התחילו לשתות חלב סויה, לטענתם הוא ממש טעים אולי כדאי לך לבדוק...
בנוגע לארוחות לקחת לעבודה, את יכולה לבוקר לעשות לך לחמניה עם משהו, לצהריים עד הערב את יכולה לחמם בתנור תפוח אדמה בטטה קישואים ברוקולי תרד וכו'... אבל אין ספק שזה לוקח זמן רב יותר, את יכולה גם ללכת על הסטיל שאמרת את, יש את השניצל ירקות של תפוגן, הוא גם ממש וטעים ואת יכולה לגוון גם איתו את הארוחות

kmiki

New member
אני שולחת לך הודעה פרטית

עם המלצות חמות לטיפול בקרוהן.
וכן, טבעונות זה לגמרי כיוון טוב להתחיל בו.

למעלה