אף פעם לא אהובה

Shaylee5

New member
אף פעם לא אהובה

לאורך כל חיי מלווה אותי תחושה מתגברת שאף פעם לא אהבו אותי.
לא הרגשתי אהבה אמיתית מהמשפחה, מהחברים וגם לא מבני זוג.
אני מבינה שבשבילי אהבה היא חלום.
אם אהבה היא דאגה ואכפתיות,
אם אהבה היא לגרום לאחר להרגיש מיוחד ולשמח אותו,
אם אהבה היא לא לשפוט ולהיות שם בשביל האחר,
אם אהבה זה לתמוך, להעצים ולכוון,
הרי שלא זכיתי לאהבה מעולם.

מהרגע בו הגחתי לאוויר העולם הצרכים שלי אף פעם לא היו במקום הראשון.
נולדתי להורים מותשים שמעולם לא גידלו ילדה בת יומה....
אחי הבכור לא שרד לאחר הלידה ואחי אחריו שהה תקופה ממושכת בבית החולים בין חיים למוות. לאחותי הם ציפו.
כאדם בוגר, אני יכולה לנסות להבין את הקשיים הנפשיים שחוו הורי, אולם במבט של ילדה הזרקור אף פעם לא הופנה אליי. תמיד מישהו אחר היה צריך יותר תשומת לב ואני נעלמתי מהראדר. הורי מרבים לצחוק לטיעונים אלו באומרם שאני עצמאית ומסתדרת לבד.
הם לא יכולים להבין ולהפנים שייצר החיים חזק מכל! לכן גם פחדתי וגם אם טעיתי תמיד פתרתי לבד את קשיי החיים. איש לא היה לי לאוזן קשבת או לחיבוק תומך.
הפכתי להיות אדם עצוב עם חיוך שקרן ואופטימיות מטומטמת רק כדי להצליח לעבור כל יום.
אני מרגישה כל כך לבד בעולם....איש לא טורח להבין שיש כאן נשמה שזועקת לאהבה.
לא התמזל מזלי עם חברים אנוכיים ונרקסיסטיים.
בני זוג היו אבל נטשו זה אחר זה והגדילו את החור בלב.
אף אחד לא מתרגש בשבילי, איש לא מרגיש את פחדיי, אין אדם קבוע בחיי שיהיה שם בשבילי.
אני כותבת כאן, כדי שמישהו יידע שהייתה כאן נשמה והגיעה לה שיואהבו אותה!
אני מייחלת ליום שבאמת לא אצטרך אף אחד משום בחינה. זה היום שיהיה לי טוב.
אם התמזל מזלכם ויש לכם משפחה אוהבת, חברים קרובים, אהבה זוגית או אפילו אחד מהם. אני מקנאה! אתם תגיעו רחוק....אני אגיע גם אבל איש לא ידע....

סופ"ש חמים ונעים,
שי לי.

שלום

כל אחד יכול למצוא אהבה ולאהוב. חשוב להיות טוב ונחמד לאנשים ככל האפשר ובאופן אמתי. ככל שטובים לאנשים, יאהבו אותנו יותר. אולי עלייך לשפר משהו בדרך שאת מציגה את עצמך בחברה. הכי חשוב לתת דאגה, ובשביל זה להתעניין רגשית באדם ולהראות לו שמצבו ורגשותיו חשובים לנו. אולי ההורים דווקא אהבו אותך אבל התקשו להביע את אהבתם. לא צריך להיות כנועים לאחר, אבל כדאי להשקיע באופן אמתי מתוך אהבה כדי שהאחר ילמד להעריך ולאהוב גם אותנו.

olofd

New member

היי

כולנו רוצים וזקוקים לאהבה...אפילו אני.
ברור שהמשפחה זה המנוע המרכזי וכל אחד נולד לזוג הורים ש...לא מושלמים, בין הלא מושלמים יש את אלו שפיקששו בהבעת אהבה.....
או לפחות בעיני ילידהם /בהרגשה שנוצרה.
אני בטוח שיש להם את הסגולות שלהם , כל על כל פיקשוש מגיע איזשהו יתרון....לא יודע להסביר אבל זה נוצר ככה....
חברים -
לאחרונה שמתי לב שלכל תקופה יש את "החברים הכי טובים" , נכון שהחברי ילדות משמעותיים יותר לכאורה והם הדוגמא המושלמת להבנה שזה רק לאותה תקופה.
בגילנו - תחילת שלושים ,משפחות צעירות קמות ויש כבר צאצאים לחלק, אלו שבזוגיות -די שקועים בה (בקטע טוב , אני מפרגן) ואם גדלת מחוץ לאזור גוש דן אז הקבוצה הזו מפוזרת לאללה וזה ממש לא אותו דבר .
מי שהיה הכי קרוב כמעט לא מעודכן מעבר לאחת ל...."חג שמח" וכו..
החיים ממשיכים ויש את החברים מהסדיר שנשארו משם הטובים ביותר , שוב, זו מערכת חברות אחרת , משמעותית אבל זו לא האהבה היומית שבן אדם צריך.
אמרנו סדיר, הזדקנו ויש חברים מהמילואים תודה לאל .
הם הסיבה היחידה שאני עושה מילואים .
אם יצא שהם גרים קרוב וואלה יש פה סיכוי לאהבה מטורפת בקטע משוגע - אבל בואי לא נבנה על זה ואם נתחשב בעובדה שאנחנו סטרייטים אז החבר מהמילואים לא יכול למלא את החלל .
הלאה ,נוצרים מעגלים ,אבל לכל אחד יש גם את הצורך באהבה ובגילנו יש גם איזה שהוא גבול של אהבה שחברים יכולים לספק.
ובכלל , לעיתים הרהרתי ותהיתי בנוגע לחברים תמיד ....אני מאילו שיש להם מעט "חברים טובים" אז בתקופות מעבר לעמים קצת יותר קשה ...
בני זוג , מבעס שהולכים , כגרוש ללא ילדים - הכל לטובה.
מי שהרגישה ללכת אני רק יכול לקוות שלפחות תאמר את האמת .
אהבה יכולה לדעוך , ולהכבות מאין ספור סיבות .
לא תמיד אנחנו מצליחים לזהות את הסימנים הכי חשוב שלא אהיה עם מי שבכלל לא רוצה אותי .....מעדיף לבד , זה הרבה יותר אמיתי.
הלו"ז צפוף , במיוחד לרבי עקיבא שהלך ללמד בגיל מאוחר.
ועם אותו חור בלב שגדל ,אתה נזהר יותר , ומעדיף להחמיץ סיכויים נמוכים .
מעגלי החברים שונים במהות , משרה מלאה ולימודים, לא משאירים בכלל זה להשקיע אז ב2019 נוכל לנסות לאתר מועמדות. זה לא אומר שהאהבה לא נדרשת ,אין אחד שלא זקוק לה.
אפשר להגדיר אותה ? לדעתי לא בקלות.
אהבה היא גם אותה כימיה , לא רק משיכה מינית .....אותו ניצוץ בעיניים...שורף בחזה ....
משם מגיעים באמת לאותה הקשבה , התרגשות או בקיצור חבילת הדברים שכולם חולמים עליהם.
אהבה היא עוד אין סוף.....אפילו את אותם הדברים שההורים שלך כן נתנו לך. בעינהם- זו אהבה.....ובכלל כיף לך שלא היית באור הזרקורים.....אני מעדיף להיות מאחורי הקלעים... :)
את יכולה לזעוק לאהבה עד מחר ....אני לא רוצה לבעס.....
אבל זה כמו הביצה והתרנגולת , אם לא תאהבי את עצמך , לא יאהבו אותך - אין מצב .
אם לא תאהבי את עצמך גם כשקשה ועצוב .....זה מבטל מהאין סוף אפשרויות של האהבה חלק ניכר.
חיוך שקרן זה אולי הדבר הכי קשה לבן זוג .
קשה להביע ולתחזק אהבה מבלי להביע אחת אמיתית לפרטנר ....לא רק מה שאני הייתי שמח שיעשו לי- להבין מה היא/הוא רוצים או מבינים מה זו אהבה....
אני לא כזה בטוח שלא אהבו אותך , לא בני הזוג ולא ההורים.
אהבו בדרכם.
ואת צריכה משהו אחר , שימלא את הצורך שלך באהבה , במה שאת מגדירה אותה .
מתוך איך שאת מבינה וחווית עד עכשיו.
תני לעצמך חיבוק . כדי שתוכלי לקבל אחד .
תני לעצמך איזה חיוך...פעם ביום מול המראה....בקטנה כזה...זה מגדיל את הסיכוי לקבל חזרה.
אל תקנאי ,באף אחד ....אין במה פשוט ....
כל אחד עם השק שלו....ואת הדרעאק רובם המוחלט מסתיר ממש טוב .
אל תתפשרי ! זה מתכון לאסון.

tal902

New member
הכל עוד בר שינוי

ויש בך הרבה הרגש שמים לב לפי הכתיבה.
&nbsp
ואם זה מעודד אותך, לא לכולם קל בשוק הפנויים והפנויות. ואגב, אין צורך לקנא כמו שכתבת במי שיש לו משפחה וילדים. לעיתים לא כל הנראה מהצד ורוד אכן ורוד ואת אף פעם לא יכולה לדעת מה הולך שם בין חדרי חדרים. וזה מעבר לעובדה שלכל מצב יש את הבעיות שלו.
&nbsp
תפקידך כרגע בחיים זה למלא את החיים שלך בדברים שעושים לך טוב. ואם תרגישי טוב עם עצמך (כן רק עם עצמך) תפיצי טוב לסביבה והגבר הנכון כבר יתקרב לאור ולטוב שיופץ ממך.

big ass blue

New member
מבין אותך. אני בתור ילד מאומץ מרגיש את זה הרבה.

בגלל זה רוב הזמן אני דיכאוני מאוד. בזוגיות לא קל, זה עולם לא קל. מבחינה חברתית אני מסתדר, למזלי, אין לי מושג איך האמת, זה משהו שלא ניתן להסביר בכלל. בעיניי, מה שחשוב באמת, זה שאת לא מפספסת את עצמך ויודעת בפנים מה את שווה, כי רק כך שורדים בעולם הבודד הזה.

תאהבי את עצמך

תפנקי את עצמך, תלמדי לאהוב להיות עם השקט שלך, תכירי את עצמך.
תלמדי את הרצונות שלך, המטרות שלך בחיים.
תוכיחי לעצמך שאת ראויה לאהבה (לי ברור שכן, כי כל אחד ראוי לאהבה).
אנשים אוהבים להיות עם אנשים ששלמים עם עצמם.
אני לא אקנה מוצר ממישהו שלא בטוח שהמוצר שלו טוב,
כך גם לא הייתי מתאהבת במישהו עם ביטחון עצמי נמוך.

למעלה