בעיה , סקס מטורף היא מאוהבת אני לא ממש

בעיה , סקס מטורף היא מאוהבת אני לא ממש

אני יוצא עם מישהי מהxxx הטובים שהיו לי
אני שעות במיטה איתה ולא נמאס לי אני הולך לישון באפיסת כוחות.
עכשיו התסביך הוא כזה האקסית שלי הייתה דוגמנית בינלאומית לא בארץ
והבחורה שאני איתה עכשיו לא בסטנדרט בכלל וזה מורגש , להיות אמיתי זה מפריע לי ברמה בינונית אנלא מרגיש שאנחנו נראים מתאימים שאנחנו בחוץ .
אבל במיטה פתאום היא נראת לי סבבה ... לא הגיוני אבל לא יודע אולי זה הערום.
(חשבתי להציע לה להסתובב ערומה אבל זה לא יעבוד חחח)
אני לפני נסיעה לחו״ל ואמרתי לה שזה רק שבועיים עד שאני טס ולא היה לי בעיה להזרים אותה היא יותר רצתה. ואז מתחיל הבלאגן היא מזל דגים והם מתאהבות
ארדקור התחילה להשחיל לי מילים בתוך הסקס כמו ״אף גבר לעולם לא יגע בי חוץ ממך״ , בוכה באורגזמות , ואני להיות אמיתי הסקס מטורף לגמרי אבל ביום יום שיחה ובבילויים לא יודע אין לי כימיה בינאישית איתה ... (היא דוברת אנגלית ואני מדבר ברמת שפת אם זה לא האישיו) והיא כבר בוכה בסקס בוכה אחרי הסקס נראה לי סיבכתי לה את החיים. מה אני עושה איתה? מה יהיה אחרי שאני טס ? יש לי בעיית מצפון אני גורם לכל בחורה שאני איתה לייסורי גהנום אני מרגיש בן אדם רע.
עכשיו עם האחרונה זה סוג של סוכם שאין לזה עתיד ... אבל לא יודע היא ב
"i wait you for ever" מוד . קיצר לבכות היא בטוח תבכה להיפרד ממנה עכשיו?
לסנן אותה? להתחמק ממנה?
אהבה שלי אליה מתבטאת בסקס עכשיו אני יודע שאם זה בסקס זאת לא אהבה אבל אני מרגיש רגש בסקס נגמר הסקס אז סבבה בא לי להמשיך לגעת בה
אבל בחוץ לא יודע זה מרגיש לי ביזארי.

מה אתם חושבים?

big ass blue

New member
חושב שתמיד תוכל למצוא אחרת

היא עלולה להתאהב ברמה קיצונית מאוד. ואז זה נוראי. לדעתי כבר החלטת מה לעשות, פשוט תגדיל תביצים שלך ועשה זות. בהצלחה.

La Milagrosa

New member
אולי אתה דובר אנגלית, אבל העברית שלך עילגת ונחותה

ואתה נשמע לי סתם טרול מטומטם.

La Milagrosa

New member
אתה לא "גבר נחשק" אלא חרטטן שחושב שהשמש זורחת לו מהתחת

ועם כינוי כזה, זה בכלל לא מפליא.
שא ברכה ותמשיך לאונן על פוסטרים של בריטני ספירס

big ass blue

New member
טוב זו דעתך. זכותך המלאה.

להסיק מסקנות מהירות מידי זה בטח מעולה ללב.

הכי טוב, זה לשבת מול הטבע ולדעת מה זה לנשום אוויר, להירגע, להריח את הגשם או את החורף, להצטמרר מהקור ומהדברים הפשוטים...

כולנו אותם בני אדם בסופו של דבר, לטוב ולרע. האחריות היא עלינו.

סיגלית 2014

New member
מנהל
אדון לורד

(סחתיין על הכינוי. לא בחרת אותו סתם)

וותר על התואר ורד אל העם. או בשפה יותר ברורה, קצת צניעות לא הזיקה לאף אחד.

שנית, לאחר שתבין שאתה אדם ששווה לכל אדם (גם אם אתה גבר מאד מאד נחשק), תפנים שאתה עושה לאותה בחורה עוול.
עוול ראשון שאתה משווה אותה ל"דוגמנית בינלאומית" (אין דבר יותר פוגע מלעשות השוואות) והעוול השני הוא שאתה נשאר איתה למרות שמה שמעניין אותך אצלה הוא סקס בלבד ואתה מתרץ זאת ב"מפריע לי ברמה בינונית". אין לכך שום קשר לאהבה ואתה לא אוהב אותה, אחרת היית נוהגת אחרת.

לגביה, לדעתי כדאי מאד להפעיל את השכל שנתן לך אלוהים, עשה לה טובה והנח לה לנפשה לפני שיהיה לה כואב יותר.
ולגביך, עשה טובה לעצמך ושנה את הגישה שלך כלפי נשים וכלפי בני אדם בכלל. לא כדאי למדוד אנשים על פי החיצוניות שלהם.
הדברים לא נכתבו מתוך כוונה לפגוע והם יעזרו לך בהמשך.

בהצלחה

Shamy

New member
שלנהל שיחת סיום יחסיכם

תועיל לה בזה שתסביר שאתה לא מאוהב ואתה לא תתאהב ואתה לא רוצה לנצל אף אחד ותסיימו את היחסים לחלוטין!

שלום

פחות קשר חומרי, פתחו את הקשר הרגשי בהדרגה ולאט. ככל שתפתחו את הקשר לאט, יתייצב יותר. השקיעו זה בזה במלים טובות וכנות ובמעשים טובים וכנים, אפשר להתחיל מקשר שדומה יותר לידידות ולקרב אותו בהדרגה לחברות. בשלב מסוים תצליחו למצוא את אופי הקשר שמתאים לרגשות שניכם. אולי בכלל ייגמר בידידות טובה.
&nbsp
&nbsp

למעלה