קטע שכתבתי.

דוקא נראה לי מעניין

חזק מבחינת התיאור הארוטי, בנוי היטב מבחינת המתח ומשכנע. ארוטיקה היא נושא חשוב באמנות.
&nbsp
&nbsp

נראה לי שמי שצריך להתבגר זה אתה.

אותי לימדו אותי בבית לכבד את מי שנמצא מולי, ושיש דרך וצורה להגיד כל דבר.
נראה שמפאת גילך נשכחו השנים הקריטיות הללו.
סלמאת.

קטע שכתבתי.

ממש בהתחלה שלי, אבל רציתי לדעת מה אנשים חושבים.
-
אתה מכניס אותי לחדר שלך וסוגר את הדלת. האור מהמחשב יוצר תאורה כחולה עמומה על כל החדר, סביבה קצת יותר ידידותית הפעם. לא מרתף ולא קשורה. אנחנו לא מדברים, ובזמן שאתה עושה את הסידורים האחרונים שלך אני כבר מתיישבת על הברכיים מול המיטה ומחכה שתתיישב גם. אתה מפשיל מכנסיים ומתיישב, לבוש בבוקסר צמוד. אני מושיטה יד אל החבילה שלך ומתחילה להרגיש אותה מבעד לתחתון הצמוד, ממששת את הזין שלך לאורכו, מלמעלה למטה ועד לביצים. אני מכניסה אצבע בעדינות להפריד את התחתון מהעור שלך ומעבירה אותה לרוחבו, גורמת לך לצמרמורת קלה במורד המפשעה. אתה מתרומם כי אתה יודע מה אני רוצה, ואני משתמשת גם ביד השניה כדי להוריד לך את התחתונים. הוא כבר נשלף זקור מתוכם, כמעט מצליף לי בפנים ואני משתלטת עליו ביד אחת חמה ומלטפת. אני מוציאה לשון ומשרבבת אותה סביב הכיפה בעדינות, מסתכלת אליך מלמטה כשאני מצמידה אליו שפתיים ומעבירה אותן לאורך כל צידו. אני עושה זאת כמה פעמים, נשענת עליך עם יד אחת שלי על הירך שלך, ומכניסה אותו עד הסוף לאט. אתה מרגיש את החום של הפה שלי מתפשט לך על הזין ואת התנועה של הפה שלי עליו, מלווה אותו ברטיבות עם כל תנודה. אתה מתחיל להיאנח קצת ושם לי בטבעיות יד מאחורי הראש. אני רוצה לגמול לך על זה ומניחה יד שניה שלי על הירך שלך, עכשיו אני נתפסת בך לחלוטין ואתה יודע מה זה אומר. אתה תופס את הראש שלי בשתי הידיים שלך ומתחיל לזיין לי את הפה, חושב על החיילת ההיא שראית היום בתחנה ומחליט שאני זו שאשלם ביוקר על זה שלא זיינת לה את הצורה היום. אתה דופק לי את הפה מהר יותר ומהר יותר, ומתחיל לשמוע את הרוק המוגבר שהפה שלי מייצר בכל פעם שהכיפה שלך מתנגשת בלוע שלי. אני מלטפת אותך בירכיים ומגניבה יד אל עבר הישבן, קצת לוחצת אותך אליי והשד יודע למה כי אני קצת מתקשה לנשום. אתה מזיין לי את הפה דקות ארוכות עד שאתה שולף אותו ממני באחת, ספק משחרר לי את הראש ספק מעיף אותו ממך בצורה שלא משאירה מקום לדמיון. אתה ממש עצבני היום. אתה מרים אותי למיטה ומשכיב אותי על הגב כשהראש שלי מחוץ לה, מוטל אל הרצפה. אתה נעמד מולי ומכניס את הזין שלך לפה שלי במהירות, בלי שום התחשבות הפעם. אתה לוחץ לי על הגרון תוך כדי שאתה צופה בזין שלך יוצא ונכנס ממנו, מזיין לי את הפה מהר וללא רחמים כשהידיים שלך מתהדקות לי על הצוואר ומקשות עליי את הנשימה. כל זה כשאתה לא מפסיק לזיין לי את הפה לשניה אחת. אתה מבחין בקושי כשאתה רואה את הבטן שלי עולה ויורדת בקצב מהיר, שהיה אמור להיות קצב הנשימות שלי. כפות הרגליים שלי זעות באי-נוחות אבל הידיים לא זזות. אני עוד לא מתנגדת. אני רוצה לתת לך בית חם היום. אתה תופס לי את הראש מלמטה ומצמיד אותו חזק לזין שלך, עד הסוף, נשאר שם בלי לזוז עד שאני מתחילה להחנק לך על הזין ולהשתנק לתוכו. אני נאחזת בך בציפורניים ואתה מעיף לי את היד, אוחז בראשי בשתי הידיים ומזיין אותי אפילו שם, במעמקי הלוע שלי. אתה חוזר על הפעולה הזאת מספר פעמים כשאתה משאיר לי רק שתי שניות לנשום בין פעולה לפעולה, ואני צמאה לכל טיפת אוויר כמו דג מחוץ למים. בפעם השלישית אתה יוצא ממני מהר ומשחרר לי את הראש כמעט בזריקה. אתה מסתכל עליי בעיניים רושפות ומתעצבן שלא נשברתי, שאני שם לספוג את כל התסכולים שלך. אתה ניגש אליי באקסטזה, מסובב אותי על הבטן, נשכב מעליי ופותח לי את הרגליים. אתה חודר אליי באחת בלי טיפת עדינות ומזיין אותי מהר כשיד אחת שלך מושכת לי את הראש אחורה חזק מהשיער. תוך חצי דקה אתה מתפרק בתוכי, וכשאתה מסיים אתה משחרר ממני את הידיים ורק נשאר מעליי מתנשף. לבסוף אתה קם, שם את הבוקסר שלך ויוצא בלי להגיד מילה.
-
אהבתם? יש עוד.

זה לא הסגנון שלי

אני לא אוהב לקרוא דברים בוטים, גם אם הם טובים. בכל זאת התרשמתי שהכתיבה שלך די מעניינת.
&nbsp

למעלה