ריבים על החגים עם הבעל

PUKA2012

New member
ריבים על החגים עם הבעל

היי לכולם. זה יישמע אולי מגוחך אבל אני מוצאת את עצמי במריבות וויכוחים עם בעלי על איפה עושים את החג... מכיוון שהחג לא אצל ההורים שלי אלא אצל המשפחה המורחבת בעלי פחות אוהב ללכת לשם ומנסה כל הזמן למשוך כמה שיותר שנעשה את החג עם המשפחה שלו. אני יודעת שאמא שלי תפגע מזה שאני אלך למשפחה של בעלי שלושה ימים ואליהם אהוא רק פעם אחת. בעלי אומר שהמשפחה שלו הזמינה אותנו ליום השני של סוכות ואני לא ממש רוצה ללכת , כי גם בחג השני אנחנו נהיה איתם ואני לא רוצה רק פעם אחת ללכת להיות עם המשפחה שלי!!! זה נראה לי כל כך לא פייר מצידו! ואני אומרת לו את זה אבל אין עם מי לדבר..... ראש בקיר. לא יודעת מה לעשות! מה דעתכם???

עידן 8888

New member
את צודקת בטענות שלך

אבל שוב כדי לפתור את הבעייה צריך לדבר על זה בנחת ולא בכעס

זה לא משנה ע"י מי הוזמנת מהמשפחה שלך להתארח אם זה ההורים שלך או דודים שלך או בני דודים שלך

אתם צריכים ללכת גם למשפחה המורחבת של הוריך ולא רק להורים של בעלך ואת זה בעלך צריך להבין

חג שמח ובהצלחה

אתם נשואים אז אתם מחוברים?

תחשבי שאתם זוג חברים, ואת יכולה להיות עם אמא שלא תפגע הרגישה ששוכחת שיש חגים כל שנה ואף אחד כבר לא קדוש טהור במדינה הזאת שהחג ממש טקס דתי אצלו
(גם הדתים של היום זה לא הדתיים של פעם). והמשפחה המורחבת בתרגום תכלס זה
שבט של הרבה אנשים שגם לא כל כך מכירים ונמצאים אחד עם השני יותר מארוחה או חתונה. וואללה אני מבין אותו שהוא לא התחתן איתם! הוא התחתן עם אמא שלך ואבא שלך והאחים שלך וסבא שלך וזהו. זה לא באמת עובד לפי מחקרים מעבר לבני דודים לא ממש יש קשר... תלכי כמה שבא לך למשפחה שלך יהיו עוד חגים. אתם כבר לא ילדים ומותר לו להרגיש לו -לא-בבית כשאיזו דודה סוג ד מארחת ובטח האנשים הכי מגניבים במשפחה שלך גם הבריזו מראש. תפסיקי לספור ימים כאילו את ילדה בבית ספר...
&nbsp

שמים1

New member
יש משפחות שמתפרקות בגלל דברים כאלה

נסי למצוא את שביל הפשרה , שגם לפרגן לבעלך וגם להיות עם משפחתך .
שגישתך תהיה חיובים ובונה , אל תדברי סרה במשפחתו וכך תצליחי להשיג הרבה יותר ולבנות נישואים וזוגיות טובה שמושתתת על הבנה והתפשרות הדדית .

האמיני לי ניסיתי זאת במשך 25 שנה וזה בהחלט עובד .

למעלה