איך מתמודדים עם מחלה של בן הזוג?

איך מתמודדים עם מחלה של בן הזוג?

שלום,
נכנסתי לאתר הזה ולפורום בלב כבד כדי לשתף במה שעובר עליי בימים האחרונים ואולי לקבל עיצה טובה.
לפני כחצי שנה הכרתי את גבר חלומותיי, הגבר המושלם עליו פינטזתי כבר זמן רב- גבוה, שרירי, אמיד, עמיד, פשוט הגבר המושלם.
לפני כחודש עברנו לגור ביחד, או שיותר נכון לומר שהוא עבר לגור בדירה שלי בינתיים, כי היא קרובה יותר לים ובינתיים אנחנו מחפשם דירה גדולה יותר.

הבעיה היא שבשבוע האחרון הוא חלה בשפעת ואני לא יודעת איך להתמודד עם זה עכשיו, כשאנחנו גרים ביחד. חשבתי לבקש ממנו לישון על הספה בימים שהוא חולה, אבל אני מפחדת שייפגע. הוא זקוק לעזרה ממני ולמען האמת אני מגלה שאין לי סבלנות לזה וההחלמה לא נראית באופן (הוא חולה כבר 4 ימים!!!)

אשמח לקבל עיצה.

תעשי לו טובה ותפרדי ממנו.

התנהגות של יצור. אם זה גבר חלומותיך מסכן זה שקצת פחות מכך, וגם זה שיבחר בסוף.
תתני לעצמך שטוזת התעוררות ותתנהגי בהתאם לגילך.

Shamy

New member
תשובות

תראי זה רק שפעת.

אין סיבה שלא תשנו ביחד , ואני בעצמי ג'רמופובית גדולה. מה שכן את יכולה לעשות כדי להוריד אחוזי הדבקות זה פשוט בבקרים לתלות את המצעים כדי לאוורר אותם. אור שמש הוא דבר מחטא! גם אוויר!

לא לחלוק כלי אוכל משותפים בזמן מחלה ,לא להתנשק בזמן מחלה ולהשתדל לזרוק טישוים לפח מייד לאחר שמקנחים את האף.

אם את מגה פראנואידית תקחי לעצמך טבליות ויטמין C יש כאלה שחושבים שזה עוזר ולחלק זה יוצר את אפקט הפלסיבו.כך או כך אין בזה פסול.

אבל כן האמת היא שהוא כן ייעלב אם תבקשי את זה. ואני כן חושבת שיש מה לישון ביחד פשוט להשתדל שהוא לא ישתעל לך ישירות בפרצוף אולי ולא ישאיר ממחטות עם נזלת על משטחים להרבה זמן. מעבר לכך אני לא חושבת שתדבקי. אולי כדאי רק עד שהוא יבריא לא להתנשק צרפתית וכאלה..אבל אפשר להתחבק! פשוט שלא יהיו מעברי נוזלי גוף.

זה לא שאני היפוכונדרית

פשוט הכרתי גבר עמיד, שרירי וחזק ועכשיו אני מקבלת גבר תשוש שזקוק לעזרה.
זה לא מה שהובטח לי!

Shamy

New member
רציני?

אנשים נהיים חולים מפעם לפעם ואנשים הולכים לשירותים כי יש להם מערכת עיכול והם גם ריחניים ומפליצים ועושים גרעפסים לפעמים ועוד שלל דברים אנושים ביולוגיים שכאלה. ואם אינך מסוגלת לקבל את העובדה שבן זוגך יהיה חולה לפעמים אז צר לי מעומק הלב אבל זה אישיו פנימי שתאלצי להתמודד ולקבל אותו בפנים בעצמך. ואם זה היה הפוך ואת היית עם שפעת או אנגינה או משהו כזה לא עלינו חס ושלום,היית מקבלת את האמירה הזאת שרציתי בת זוג חזקה וקיבלתי חולה?..לא נראה לי שהיית מקבלת פרידה על תירוץ שכזה.

אני הייתי חולה שבוע לפני כן

והוא טיפל בי ממש יפה ואפילו ביטל 2 פגישות עבודה בשבילי.
האמת היא שאני זו שהדבקתי אותו כנראה.

בקיצור סתם טרול פורומים
ילדת בית ספר תיכון משועממת בחופשת חג הפסח מחפשת קצת צומי בפורומים

Shamy

New member
אולי

אני אתן למי שלא כתב את ההודעה את ה benifit of the doubt

לא יפה מצידך

אם את אוהבת אותו רק כשהוא בריא ושרירי ולא כשאת באמת רוצה לעזור לו, החברות שלכם לא שווה.

שלום

אם הוא גבר חלומותייך ואת אוהבת אותו ולא סתם מפנטזת עליו בגלל המראה שלו, השתדלי להישאר אתו ולעזור לו. גם נגד המחלה.
&nbsp

supersonic777

New member
אם את לא יכולה להתמודד עם שפעת,מה יהיה עם משהו קצת יותר...

רציני(לא עלינו),מה יהיה אז?
אגב,שפעת יכולה לקחת גג שבוע.אם זה מעבר לזה צריך להיבדק יותר לעומק...

למעלה